Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2007/08


Stenli

Recommended Posts

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply
Мда...Реал на гостувания в ШЛ въртят доста Х-сове...а и с тези контузени и добрата форма на Олимпиакос не беше трудно да излезе равния...

 

Един съвет-играй системка,поне да си върнеш парите или да си малко горница ;)

Къртят Х-ове, като изпускат по 13128321-81 положения ...
Link to comment
Share on other sites

barca - rengers

 

valencia отпадат нали?

 

Егати простаците....не видяха кво стана миналия път хем на Айброкс...представям си навън как ще се затворят тия червеновратите... Фенерите - ПСВ да бяха давали...поне интрига има...

 

Иначе Валенсия не са отпаднали теоритично...поне доколкото мога да смятам... Ама трябва да стане доста странна врътка. Като гледам Розенборг как играят...

Link to comment
Share on other sites

Егати простаците....не видяха кво стана миналия път хем на Айброкс...представям си навън как ще се затворят тия червеновратите... Фенерите - ПСВ да бяха давали...поне интрига има...

 

Иначе Валенсия не са отпаднали теоритично...поне доколкото мога да смятам... Ама трябва да стане доста странна врътка. Като гледам Розенборг как играят...

Да те видяха какво стана и с ливърпул и за тва пропуснахме шоуто вчера... На ноу камп ще е съвсем различно си мисля аз, ама пак няма да са 8 гола. може би 3 ;)

Link to comment
Share on other sites

Да те видяха какво стана и с ливърпул и за тва пропуснахме шоуто вчера... На ноу камп ще е съвсем различно си мисля аз, ама пак няма да са 8 гола. може би 3 ;)

 

Ако за теб тренировка на Ливърпул срещу 11 турски колчета е шоу... :D

Link to comment
Share on other sites

Тук по ESPN даваха Pool-Besiktas и до първия гол турците никак не бяха колчета, даже имаха по-добри шансове. Но след първия гол всичко стана ясно. Второто полувреме турците дори и колчета не бяха...просто не бяха там. Днес пък ще дават United-Динамо. Аз лично съм доволен, щото ще си гледам моя отбор, ама кажете ми, не е ли това тъп избор?

Link to comment
Share on other sites

Та кой разправявяше че английските отбори не играели атрактивен и рузултатен футбол в Европа и Англия...7-0...8-0....днес очаквам Юнайтед да продължатав верижния механизъм и да сложат девятка на Динамо Киев които определено са по-слаби от резаците и Славия Прага.А и Фърги чества 21 години(дано не бъркам :) )начело на отбора днес...само мотивацията да е на ниво :P

Link to comment
Share on other sites

Тук по ESPN даваха Pool-Besiktas и до първия гол турците никак не бяха колчета, даже имаха по-добри шансове. Но след първия гол всичко стана ясно. Второто полувреме турците дори и колчета не бяха...просто не бяха там. Днес пък ще дават United-Динамо. Аз лично съм доволен, щото ще си гледам моя отбор, ама кажете ми, не е ли това тъп избор?

забелязал съм, че ESPN2 винаги дават английски отбори. Миналата година дадоха Левски - Челси :D

Link to comment
Share on other sites

Спортинг - рома ми се вижда доста глупавичък избор. Нали уж заради феновете избираха, ама ме съмнява, че Спортинг има много фена...Дори Барса биха били по-добър избор ...

Link to comment
Share on other sites

Изобщо не сте прави. Трябва да се дават всички отбори, щото така се добива реална представа за европейския футбол, а и специално португалските отбори винаги са играли атрактивно...Рома също прави интересни мачове. Това да дават само мачовете на най-популярните отбори е порочна практика в стил Канал 1 :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Това да дават само мачовете на най-популярните отбори е порочна практика в стил Канал 1 :bgrin:

 

 

Не те не дават само най-популярните .. просто дават само софийските :bgrin: :wir :sick :angry1

Link to comment
Share on other sites

Не те не дават само най-популярните .. просто дават само софийските :bgrin: :wir :sick :angry1

Е че то всеки...хмм...първи селянин е "фен" на "грандовете", така че наистина са най-популярни. Ама това е друга тема, която няма смисъл да задълбаваме...така поне си ходим винаги на мачовете ;)

 

Иначе Спортинг и Рома, си правят приятен за гледане мач :) Гледам и Интер и ЦСКА са спретнали не лош мач :)

Link to comment
Share on other sites

кор за рома .... запореден път ми глътнаха един двайсетак ... писна ми вече.......... :@:@:@

може ли отбор дето му трябва на всяка цена победа да не е концентриран в 90тата минута

и да допусне гол.... ебал съм ги в глупаците ....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Арсенал.... :angry1 лайна!

Според мен нямаше нищо лошо в това, че Венгер пусна резервите да играят мач от ШЛ, все пак класирането ни беше сигурно, а това са млади момчета - така и опит, и самочувствие набират.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Футболните клубове от Северна и Централна Америка ще се състезават от в Шампионска лига, подобно на тези от Европа, обяви говорител на КОНКАКАФ. Първото издание на турнира ще започне още през август това лято.

 

Новата надпревара ще включва 24 отбора и ще замести досега съществувалата Шампионска купа на КОНКАКАФ, която се провеждаше от 1962-а година насам в две групи от по 4 отбора. Този сезон е последен в историята на състезанието.

 

В северноамериканската Шампионска лига ще попаднат по 4 отбора от САЩ и Мексико, по два от Коста Рика, Ел Салвадор, Гватемала, Хондурас и Панама, по един от Канада, Белиз и Никарагуа, както и общо три от карибския регион.

 

Осем състава (по 2 от САЩ и Мексико и по 1 от Коста Рика, Хондурас, Гватемала и Ел Салвадор) ще бъдат поставени. Останалите 16 ще играят квалификации, а победителите, заедно с поставените, ще бъдат разпределени в четири групи от по четири отбора.

Link to comment
Share on other sites

Лично за мен тва са простотии -тия кво се опитват от всеки континент да копират европейското издание,и незам що се залъгват кво мислят си че тия турнири ше имат същата гледаемост(дории само в ракмте на самия континет) известност и печалба като първоизточника незнам за мен тва са безмислени работи

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...