Jump to content
BulForum.com

Англия Премиършип 2007/2008


veseo

Recommended Posts

Арсенал се измъкна през иглени уши в дербито от 12-ия кръг на английската Висша лига срещу Манчестър Юнайтед. Лондончани изтръгнаха като по чудо 2:2 срещу шампиона в 91-ата мин с гол на капитана Уилям Галас.

и аз твърдя, че Арсенал изкараха късмет

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply

Сашо, ако за теб това са няколко санта...нещо не си наред с представата за размер :) Като дадоха повторение от камера на гол-линията много добре се видя, че топката влезе поне на една ръка разстояние (няма бирааа). А и първият гол на Манчо не беше късметлийски, никак даже. Ако нямаше рикошет в ръката на Гала, топката отиваше право в Алмуня.

 

Според мен мачът беше равностоен и равният резултат е съвсем в реда на нещата. Разбира се, че всички дяволи ще се пукат от яд, ама какво да се прави, изпуснахте мача и това си е. Пак е по-добре от загуба, нали ;)

Link to comment
Share on other sites

Първо не знам откъде я изкара тая статистика most_wanted, ама не е вярна. United имат доста повече удари от 3, а дори и да не е така, как при 6 удара във очертанията на вратата и нито едно спасяване има само 2 гола? Къде отиват другите неспасени 4 удара? Както и да е... Арсенал се измъкнаха, първо защото вкараха накрая и то след меле и второ защото United имаха по-добри положения през целия мач. Вторият гол си е напълно редовен и всичко, ама да вкараш във втората минута на продължението и даже да не видиш, че си вкарал (браво на съдията между другото) не е късмет, ама си е измъкване. Мачът вероятно наистина най-справедливо завърши наравно, но това пак не пречи...то се и видя след края кой се радваше и кой не. И то е точно заради развоя на мача, а не щото горките леваци Arsenal успяха да удържат United...

Link to comment
Share on other sites

Аве според мен Арсенал във не един и два мача които съм гледал са се измаквали токова смешно и шансьоркси

Link to comment
Share on other sites

да skysports са някви супер незапознати с това как се прави статистика а ти georgik си супер специалист по англииски футбол така доволен ли си?

 

Да, сега вече всичко е шест...

Link to comment
Share on other sites

Егати...Болтън мизерниците измъкнаха мизерна точка.... ние заслужавахме победата, но все пак това е....

Link to comment
Share on other sites

Егати...Болтън мизерниците измъкнаха мизерна точка.... ние заслужавахме победата, но все пак това е....

Когато оздравеят десетината ви контузени, може и да започнете да побеждавате. Няма по-каръшки отбор от Уест Хям тази година. Всичките им качествени футболисти с контузии. Но сами си го натресоха, като купиха играчи като Белъми, Дайър и Паркър, които още в Нюкасъл имаха хронични проблеми с тежки контузии.

Link to comment
Share on other sites

Аве Zaio един въпрос кам теб мн ми е чудно как си решил да стнаеш фен точно на Уест Хям

Тоз пък и тоз? wtf?

 

 

 

sincity, да имаме доста контузени. Но все пак играем. Все пак гледахте ли мача днес? Особено в края за кви пропуски ставаше въпрос....

Link to comment
Share on other sites

55.9% Possession 44.1%

19 Shots 12

6 Shots on target 3

0 Saves 0

3 Corners 4

14 Fouls 16

2 Offsides 4

1 Yellow cards 2

0 Red cards 0

23 Tackles 35

360 Accurate passes 261

59 Bad passes 47

много интересно погледнато реално манчестър от 3 удара са вкарали 2 гола е т'ва ако не е късмет здраве му кажи после арсенал са се отървали нали

 

Вика му се майсторлък :P :D

Link to comment
Share on other sites

Аве Zaio един въпрос кам теб мн ми е чудно как си решил да стнаеш фен точно на Уест Хям

 

Как ве, след грийн стрийт хулиганс, всички станаха фенове на Уест Хям xD!

Link to comment
Share on other sites

Как ве, след грийн стрийт хулиганс, всички станаха фенове на Уест Хям xD!

 

Тва едно на ръка... ама с комбинация към Уест Хям върви и Манчестър Юнайтед, което е... професионален избор да.

Link to comment
Share on other sites

Умници сте бре ;]

 

Но, когато някой ми каже тва за филма и ми се струва, че е глупаче.... не се излагайте. Щях да си го кажа, че съм фен на УХ, ако е заради филма.

Link to comment
Share on other sites

Как ве...Най-гот е да си от WH и Tottenham. Тука имаше един такъв пример.

...ти кво, нещо против този човек и предпочитанията му ли?!

Оставето човека на мира, всеки има право на избор да харесва който си отбор иска...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...