Jump to content
BulForum.com

Англия Премиършип 2007/2008


veseo

Recommended Posts

Какво ще кажете за днескашният мач на червените, мисля че доминацията им днес беше повече от явна.. И нещо повече, ако задържат това си ниво на игра, мисля че няма да има отбор, който да ги спре към поредната титла в Премиършип..

Червените? Ливърпул? Мисля, че си объркал отборите

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply
Червените? Ливърпул? Мисля, че си объркал отборите

говори за ман ливърпул днеска не са играли доколкото знам а и защо като чуеш червените веднага се сещаш за ливърпул ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ем...днес по Eurosport 2 казаха, че сигурно ще е той. :)

 

Щом човек от Севиля отива в Тотнъм....ще ги изправи на крака. Давам им 6-то място! ;)

Link to comment
Share on other sites

Малее, кво е станало с Ман. Сити днес, някой който е гледал нека да разправя, че не ми се търсят репортажи... :cry

Really True 6 to 0??

 

RaelLY ! :)

Направо ги смазаха ..

Знаех че ще паднат , но мислех че ще е нощо от сорта на 1-0 или 2-1 .. най-много 2-0 .. А то 6 ... Не заслужаваха да паднат чак с толкова много ..

Link to comment
Share on other sites

мааму неска беше поредния мач на Ливърпуул който гледах и се спуках да псувам сле кат отново изпуснаха важна победа.Все не успяват да си удържат извоювания аванс срещу отбори като Челси Юнайтед и Рсенал и все накрая допсукат изравняване тва почва сериозно да ме дразни :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

мааму неска беше поредния мач на Ливърпуул който гледах и се спуках да псувам сле кат отново изпуснаха важна победа.Все не успяват да си удържат извоювания аванс срещу отбори като Челси Юнайтед и Рсенал и все накрая допсукат изравняване тва почва сериозно да ме дразни :angry1 :angry1

 

Хахаххахаа

@Dunc искам да те питам , ТИ КОЙ МАЧ ГЛЕДА!?!?!?

Днес имах мач и неможах да хвана мача отначало

Гледах от 35тата минута

Незнам преди това Пуул каква игра са показвали , но в мача който аз гледах Арсенал стояха много по добре и поне според мен заслужаваха повече победата

Особенно след 2те греди и нелепите пропуски !

Не казвам че Пуул нямаха своите шансове да победят , но се пак се получи един хубав за гледане футбол :)

Link to comment
Share on other sites

мааму неска беше поредния мач на Ливърпуул който гледах и се спуках да псувам сле кат отново изпуснаха важна победа.Все не успяват да си удържат извоювания аванс срещу отбори като Челси Юнайтед и Рсенал и все накрая допсукат изравняване тва почва сериозно да ме дразни :angry1 :angry1

macha beshe mnogo dobyr, za men beshe vajnoto arsenal da ne biqt, za da moje manchester da imat ednakyv broi tochki ili poveche ot arsenal predi derbito, osobenno kakto arsenal sa i s mach po-malko

Link to comment
Share on other sites

Аам относно Арсенал към който няям почти никво отношение освен че ме дразнат мога да кажа че за мен е доста скандално ии неуважение към самата страна да няма нито един англииски футболист в титулярния състав,а изобщо в целия отбор май има само 2-3 англични и единият който аз знам е Тео Уолкът

Link to comment
Share on other sites

Утре е Голямото дерби от 14,45 по някоя от ДИемите...Арсенал и МАн Юнайтед са с равни точки на първите две места и еднаква голова разлика(+15)...гаранция за истинско шоу-дано наистина се получи :punk

 

И все пак прогнозата ми е 1-2 :)

Link to comment
Share on other sites

Ето какво ще пускам аз за днес :

 

A257 МИДЪЛЗБРО - ТОТНЪМ Г/Г

A261 НЮКЯСЪЛ - ПОРТСМУТ X/1

A317 УОЛСОЛ - ЧЕЛТНЪМ 1

A327 РОЧДЕЙЛ - ДАГЕНЪМ'РЕД 1

A432 ЛАЦИО - ФИОРЕНТИНА Over 2.5

 

О,боже... объркал съм темата ^_^

Link to comment
Share on other sites

55.9% Possession 44.1%

19 Shots 12

6 Shots on target 3

0 Saves 0

3 Corners 4

14 Fouls 16

2 Offsides 4

1 Yellow cards 2

0 Red cards 0

23 Tackles 35

360 Accurate passes 261

59 Bad passes 47

много интересно погледнато реално манчестър от 3 удара са вкарали 2 гола е т'ва ако не е късмет здраве му кажи после арсенал са се отървали нали

Link to comment
Share on other sites

Да,точно Арсенал се отърва...продължавам да го твърдЯ!

 

И при двата им гола имаше мнооого голяма доза късмет,при втория в 92-ата топкаа мина с няколко санта голлинията...

 

В този мач се доказа,че Арсенал не е непобедим,доволен съм от играта на Юнайтед и си мисля,че реални шансове са налице за дублиране на титлата :punk

Link to comment
Share on other sites

Този сезон съм доста приятно впечетлен от играта, която показват Арсенал. Без да имат изявени звезди, играят доста добър футбол. Днес се получи добро дерби и двата отбора имаха своите шансове, така че донякъде равенството дойде закономерно.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...