Jump to content
BulForum.com

Англия Премиършип 2007/2008


veseo

Recommended Posts

Жалко, че 7 дни спорт са изтрили статията, но там се говореше, че Челси имали претенции до 10 години да минат Реал и Милан по титли в Европа :laughing: Това означава 10 поредни титли в ШЛ. Както и в Англия да минат Манчестър и Ливърпул по брой титли

Залагам цялото си имущество и всичко,което притежавам,че това няма да стане :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply
Жалко, че 7 дни спорт са изтрили статията, но там се говореше, че Челси имали претенции до 10 години да минат Реал и Милан по титли в Европа :laughing: Това означава 10 поредни титли в ШЛ. Както и в Англия да минат Манчестър и Ливърпул по брой титли

 

Много ме съмнява това да е било официално изказване на Футболен Клуб Челси. Като тяхен фен редовно чета новините в официалния им сайт и не помня да са писали такова нещо. Най-много Мауриньо да е изръсил няква подобна глупост. Имаше навика да пуска по някой и друг бисер. :D

Link to comment
Share on other sites

Какво става при положение, че United не бяха вкарали? Бяха ли заклани за несвирените дузпи на Джо Коул?

 

Не, щяха да са си подкрепени за измислената дузпа и пресиления червен картон. Интересно къде е човекът, който очакваше съдиите да заколят Юнайтед, а аз му се изсмях колко е наивен :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Вероятно като мен вече се е отказал да говори с теб за английски футбол. Ще извиняваш, Весо, ама мнението ти за мен няма никакво значение вече. До някое време ти се хващах, ама вече ми е все едно...така или иначе и предварително знам, какво ще кажеш.

Link to comment
Share on other sites

Добре, спирам да оспорвам съдийските балтии във вреда на Юнайтед. Щом само аз ги виждам... най-много някой ден да се появят записи от телефонни разговори, според които Юнайтед са уредили 20-25 мача в последния сезон ;)

 

Само последен въпрос - съдиите "позволиха" ли на Юнайтед да бият и да "доминират над 10 играча на Челси"? Искам "да" или "не".

 

Edit: Казах последен въпрос. Просто исках да разбера дали бях прав, че съдиите няма да заколят Юнайтед.

Link to comment
Share on other sites

Въпреки че въпросът е некоректно зададен и ще си направиш удобната интерпретация после, ще ти дам отговор, който искаш - да. Коментарите после...след очакваната интерпретация...

Link to comment
Share on other sites

Няма как да не спомена перфектното представяне на Мартин Петров във втори пореден мач. След като миналата седмица отбеляза 2гола и една асистенция за 3 на 3, сега отново се разписа и направи асистенция за победата на Ман Сити срещу Нюкасъл с 3 на 1. :punk Какво друго да кажа освен евала!

 

Тъй като съм си фенче на Челси ще спомена и поредния провал на сините, които отново се измъчиха и направиха нулево равенство на Стамфорд Бридж. Колкото и да ми е неприятно да призная, кризата в Челси се задълбочава и по всичко личи, че тази година ще се борим за влизане в 4-ката на Англия. ;) А какво да кажа за Портсмут и Рединг? 7 на 4 - но комент просто.

 

Ето ги всички резултати от кръга:

 

FT Manchester C. 3 - 1 Newcastle U.

FT Chelsea 0 - 0 Fulham

FT Derby County 1 - 1 Bolton W.

FT Portsmouth 7 - 4 Reading

FT Sunderland 1 - 2 Blackburn R.

FT West Ham U. 0 - 1 Arsenal

FT Wigan Athletic 0 - 1 Liverpool

FT Birmingham C. 0 - 1 Manchester U.

Link to comment
Share on other sites

РОБИНСЪН вън от ТОТНЪМ,вън от нациаоналния отбор на АНГЛИЯ ! НЯМА МЯСТО ЗА ТАКИВА КАТО ТЕБ ВЪВ ВИШАТА ЛИГА !

Link to comment
Share on other sites

Абе тоя пич беше много талантлив, кво му стана.... Изглежда го съсъпаха още в изпадащия сезон на Лийдс, когато му намушиха 60-70 гола за 1 сезон...

Просто е на годинки...като Сийман на времето беше на същия хал

Link to comment
Share on other sites

тотнъм се превръща в това, което беше уест хям миналия сезон-набеден за уефа и дори за шампионската лига. а то кво стана-едвам се спасиха :bgrin:

май и с тотнъм ша стане същото :wacko:

Link to comment
Share on other sites

4:4 тея тотнъм се сетиха 15мин преди края на мача да играят ... пффффффф

 

200лв потънах .. отново РОБИНСЪН ... писна ми от тоя човек вече хора...

Link to comment
Share on other sites

Тотнъм поведоха 1;0 с гол на бербо ... а след тва нашия човек с поредните си люхове на вратата...

 

Едно центриране горе доло от корнера при бърза атака ... тоя излиза .. фаща я и след 2сек е изпуска в краката на лаурсен и гол ... втория ... центриране от другата страна .. удар с глава от ... незнам си къде... и топката му минава през крачола..... четвъртия от пряк свободен ... в неговия ъгъл доло по земя...

 

 

Който е гледал мача ше каже... просто тоя не ми се говори вече за него да се маха,бахти нещастника... след Сииман толкова люхове несъм виждал на вратар никога...то не бяха голове то центъра то не бяха от корнери,не бяха фащания на топката и изпукания ... не оцелвания на топката... да се маха и от тотнъм и от национала тоя малумник ... да си ходи в лиийс във 2ра лига..

Link to comment
Share on other sites

Просто е на годинки...като Сийман на времето беше на същия хал

Робинсън е на 28... :)

иначе Тотнъм много радват... 3-3, 4-4, скучен мач нямат... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пол Робинсон от отдавна не е за този отбор. Мартин Йол трябваше да даде шанс за изява на резервния вратар. Според мен скоро Тотнъм ще си имат нов треньор. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Тотнъм тая година са бахти отбора. Всеки мач им е 3ен. Аз за 2-ри път ги хващам на 2.5+ гола :Р

.

 

Тотнъм нямат скучен мач .. 3-3 , 4-4 .. супер шоу става .. :)

Link to comment
Share on other sites

.

 

Тотнъм нямат скучен мач .. 3-3 , 4-4 .. супер шоу става .. :)

 

силно нападение, слаба, мн слаба защита и така се получава..кофти за тях, зрелище за нас :) :D

Link to comment
Share on other sites

силно нападение, слаба, мн слаба защита и така се получава..кофти за тях, зрелище за нас :) :D

 

точно в този мач последния 4-4 в защита играха доста по добре от колкото в другите срещи... ;) просто Робинсън нямаше ден и допусна няколко много лесни гола ;)

Link to comment
Share on other sites

Какво ще кажете за днескашният мач на червените, мисля че доминацията им днес беше повече от явна.. И нещо повече, ако задържат това си ниво на игра, мисля че няма да има отбор, който да ги спре към поредната титла в Премиършип..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...