Jump to content
BulForum.com

Англия Премиършип 2007/2008


veseo

Recommended Posts

Според мен всички фенове на Ливър трябва да сте доволни. Просто нещата стигнаха до там, че когато успеете да ни биете(все някога трябва да се случи)можете да организирате всенародно веселие и шествие по улиците на Пловдив. ;)

НАЗДРАВЕ!

Да ве, тва звучи като победа на Ботев над НАС!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply

Аве една победа над "дяволчетат" в ШЛ ще е много по-сладка от многото такива които манчестър постигнаха над Пуул в Премиършип и тогава ще видим кой ше реве

П.П И тука не виждам ква е връзката между двата отбора и Локото и Ботев,още повече че отдавна Локото умряха

Link to comment
Share on other sites

Аве една победа над "дяволчетат" в ШЛ ще е много по-сладка от многото такива които манчестър постигнаха над Пуул в Премиършип и тогава ще видим кой ше реве

 

 

 

Нека първо да се срещнат в Шампионската лига,пък тогава да се говори. ;)

Link to comment
Share on other sites

Поредният кръг във Bисшата лига на Англия:

 

 

29 март

 

17:00 Birmingham C.-Manchester C.

17:00 Bolton W.-Arsenal

17:00 Derby County-Fulham

17:00 Portsmouth-Wigan Athletic

17:00 Reading-Blackburn R.

17:00 Sunderland-West Ham U.

19:15 Manchester U.-Aston Villa

 

30 март

 

15:30 Chelsea-Middlesbrough

17:00 Tottenham H.-Newcastle U.

18:00 Liverpool-Everton

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Отново 2 много сериозни "побутвания" за looserpool срещу Блякбър. Иначе от 18:00 часа е големият мач и нека по-добрият победи :punk

Link to comment
Share on other sites

Тия арсеналци големи хандбалисти днес бе...

добре че са хандбалисти, че щяхте да гризнете дръвцето :lol: тоя коментатор му личи, че е върл фен на манчо. "това означава ли, че арсенал веднъж-завинаги е аут от надпреварата за титлата" ба си кефа само, дет не са насра. А за мен Арсенал отдавна са аут за титлата, поради късата им резервна скамейка и невероятния карък, който ни преследва. Това ще е едва 3тата ни загуба (може би) за сезона а сме на 3-то място без шансове за титлата :/

Link to comment
Share on other sites

Арсенал пак ги наебаха :bgrin:

ти си бил голям hater бе, що не си гледаш любимия отбор, дет кой го хване го бие и не спреш да се занимаваш с арсенал. и само да отбележа тва ни е 3та загуба за сезона вие колко имате?

Link to comment
Share on other sites

ти си бил голям hater бе, що не си гледаш любимия отбор, дет кой го хване го бие и не спреш да се занимаваш с арсенал. и само да отбележа тва ни е 3та загуба за сезона вие колко имате?

Не съм hater.

Венгер трябва да смени малко политиката.Няма как с 50 стотинки за трансфери и с някви дечковци да стане.Ако продължава така скоро титла няма да видите.

Link to comment
Share on other sites

тоя коментатор му личи, че е върл фен на манчо. "

На теб нещо ти стана навик като падне Арсенал и да обвиняваш коментатора в пристрастие

П.П.

Отново 2 много сериозни "побутвания" за looserpool срещу Блякбър. Иначе от 18:00 часа е големият мач и нека по-добрият победи :punk

Къде пък пак ги видя тия побутвания бе ;) :blink:

Link to comment
Share on other sites

KenwooD, ако си гледал мача и си обективен ще признаеш, че беше почти равностоен, с лек превес на ману в края. този път поне съдиите бяха обективни, дузпа имаше. голът на харгрийвс дойде след... неигра на леман (който, впрочем, с изключение на това направи добри 90 минути), но мача можеше да го спечелят и двата отбора. ебуе за пореден път показа че е роден за реклами на морени, не за футбол. като цяло заслужено ни биха, но в никакъв случай не бих казал че са ни размазали, още по-малко "наебали".

п.с. арсенчо да не ти е откраднал гаджето? :/

Link to comment
Share on other sites

Не съм hater.

Венгер трябва да смени малко политиката.Няма как с 50 стотинки за трансфери и с някви дечковци да стане.Ако продължава така скоро титла няма да видите.

От идването на Венгер имаме 3 титли, рекордния му трансфер е 13млн паунда, ако не се лъжа за Вилторд, но може и да се бъркам за името. Това си му е политиката на човека, а и покрай строежа на новия стадион е още по-приклещен. Мисля, че отбора ни е перфектен и с още няколко попълнения ще имаме отново перфетно изграден тим. Едва 3те загуби, които имаме го показват. Сега има няколко играча, които според мен издишат яко като Бентнер и Сендерос, който пък е абсолютно ренде, а колегата Legop4o ме подсети и за Ебуе И айде стига сме спорили, че сигурно им писна на хората да ни четат заяжданиците. Peace \/ и искрено пожелавам Милан да се класират за ШЛ, защото без тях няма да е същото :punk

 

Колкото до днешния мач стана прекрасно дерби с много положения и шансове пред двата отбора. Победата можеше да иде и в Лондон, но манчо вкараха един гол повече от нас. И все пак предпочитам те да станат шампиони отколкото Чел$и

 

На теб нещо ти стана навик като падне Арсенал и да обвиняваш коментатора в пристрастие

П.П.

 

Къде пък пак ги видя тия побутвания бе wink.gif blink.gif

Ти гледаш ли мачовете изобщо, или просто влизаш тука и почваш да бръщолевиш глупости?! Отменен гол за Блекбърн първото полувреме и спестен червен картон на защитник на Ливърпул второто при 1-0 за Ливърпул.

Link to comment
Share on other sites

Не смятам че голът падне след неигра на Леман а след неигра на стената,която не благоволи да скочи и най-вече Перси

П.П - Е поне не са им зачели очевиден гол с ръка

Link to comment
Share on other sites

KenwooD, ако си гледал мача и си обективен ще признаеш, че беше почти равностоен, с лек превес на ману в края. този път поне съдиите бяха обективни, дузпа имаше. голът на харгрийвс дойде след... неигра на леман (който, впрочем, с изключение на това направи добри 90 минути), но мача можеше да го спечелят и двата отбора. ебуе за пореден път показа че е роден за реклами на морени, не за футбол. като цяло заслужено ни биха, но в никакъв случай не бих казал че са ни размазали, още по-малко "наебали".

Да,малко пресилено се изразих,но исках да кажа че Арсенал загубиха всичките си важни мачове в края на сезона(Челси,Ливърпул,Манчестър).Наистина мача беше равностоен,Манчестър показа класа и отбеляза почти всичко,което имаше.Един безгрешен Ван дер Саар...и ето я победата.Докато Арсенал имаха доста положения и добри атаки,но за кой ли път ги пропиляха всичките... :bgrin:

 

От идването на Венгер имаме 3 титли, рекордния му трансфер е 13млн паунда, ако не се лъжа за Вилторд, но може и да се бъркам за името. Това си му е политиката на човека, а и покрай строежа на новия стадион е още по-приклещен. Мисля, че отбора ни е перфектен и с още няколко попълнения ще имаме отново перфетно изграден тим. Едва 3те загуби, които имаме го показват. Сега има няколко играча, които според мен издишат яко като Бентнер и Сендерос, който пък е абсолютно ренде, а колегата Legop4o ме подсети и за Ебуе И айде стига сме спорили, че сигурно им писна на хората да ни четат заяжданиците. Peace \/ и искрено пожелавам Милан да се класират за ШЛ, защото без тях няма да е същото :punk

Наистина имате прекрасен отбор и може би единственото нещо,което му липсва е опит.Така че Венгер трябва да се опита да задържи основата на този отбор поне още 3-4г,като запълва тук там с някой друг трансфер.Няма да стане както го кара сега,всеки минал 27-28 го продава и взима 17-18 годишен :laughing:

Честно казано трудно ще задържи важните играчи.Хлеб се говори,че е подписал с Интер,на Фламини му изтича договора това лято и към него има интерес от Милан.Нищо чудно и да изтървете Фабрегас след 2-3г. като гледам как почва да го тресе звездоманията.И ако Адебайор продължава в същия дух,скоро очаквам някой отбор да изсипе милиарди за него.(Реал,Барса,Милан...) :D

Link to comment
Share on other sites

Мачът определено беше равностоен и много хубав с много положения и за двата отбора. В такива мачове всичко може да се случи и в случая United победиха, но в никакъв случай не са размазали Arsenal. Все пак ми е интересно защо никой не отбелязва факта, че голът на Adebayor е с ръка? Аз и затова ги нарекох хандбалисти, не само заради дузпата. Краси, много се необективен напоследък и не е чак толкова кеф да се спори с теб вече. Какво ме ебе мен какъв е коментаторът на канала, който гледаш ти? Гледай си мача и толкова. Ясно ми е, че те е яд. И мен щеше много да ме е яд. Щото имате хубав отбор и щото имахте големите надежди, ама нейсе. Реалността е друга...

Link to comment
Share on other sites

Гола на Адебайор го пропуснах, защото майка ми ме занимаваше с глупости тука, затова си направих извода, че говориш само за дузпата. Колкото до коментатора наистина е адски изнервящо да вика за единия или другия отбора, да не говорим, че тоя след втория гол на манчестър се разцепи от кеф. Същото беше положението като даваха Ботев-Локо :( и защо да ми е необективно мнението, даже забелязвам, че напоследък съм доста обективен. Ако беше преди 2-3год. щяхме много да поспорим за дузпата свирена за манчестър, но сега вече не ми се занимава.

Link to comment
Share on other sites

Колкото до коментатора наистина е адски изнервящо да вика за единия или другия отбора, да не говорим, че тоя след втория гол на манчестър се разцепи от кеф. Същото беше положението като даваха Ботев-Локо :(

И да не забравяме Ювентус - Милан :laughing: :P

Link to comment
Share on other sites

Прав си, че преди време би измислил някоя дивотия за дузпата, за която да поспорим, но поне щяхме да имаме аргументи. Затова ти казвам, че беше интересно. Сега по-лесно признаваш някои неща, но други ги отричаш напълно. Все някой ти е hater или бръщолеви глупости. И като кажеш така и на мен ми се отщява да търся сериозни аргументи. Това имах предвид.

Link to comment
Share on other sites

За пореден път повеждаме и падаме. Какво говори това? Липса на концентрация, сили, кадърност? Много съм разочарован от Адебайор. РВП пък хич няма да го споменавам, много е зле. В защита Сонг не беше много наясно къде е. Като цяло ще е добре, ако успеем да запазим третото място в лигата...

Link to comment
Share on other sites

Прав си, че преди време би измислил някоя дивотия за дузпата, за която да поспорим, но поне щяхме да имаме аргументи. Затова ти казвам, че беше интересно. Сега по-лесно признаваш някои неща, но други ги отричаш напълно. Все някой ти е hater или бръщолеви глупости. И като кажеш така и на мен ми се отщява да търся сериозни аргументи. Това имах предвид.

Ми аз аргументите, за които съм ги казал тея работи съм си ги дал. На dunc казах защо смятям, че ливърпук са подпряни, а KenwooD, ме издразни много с думичката "наебаха". А ти отричаш ли, че срещу Ливърпул не бяхме ощетени и в 2та мача (говоря за ШЛ)?

Link to comment
Share on other sites

цял сезон арсенал играха най красивия футбол и накрая се осраха във важните мачове. ама то се и очакваше малко, все пак тия младежи не са от желязо. за мен манчу вече е шампион, на привържениците - честито :)

Link to comment
Share on other sites

Ми аз аргументите, за които съм ги казал тея работи съм си ги дал. На dunc казах защо смятям, че ливърпук са подпряни, а KenwooD, ме издразни много с думичката "наебаха". А ти отричаш ли, че срещу Ливърпул не бяхме ощетени и в 2та мача (говоря за ШЛ)?

 

Уж е така, ама не е. Разликата е в начина, по който си го казал и на dunc и на KenwooD. Ясно, че си се ядосал, щото и аз мразя подобни изказвания, пък и в случая нямаше наебани. Колкото до Шампионската Лига...истина е, че почти всички съмнителни отсъждания бяха във вреда на Арсенал, но не смятам, че имаше истинско подпиране или пък че това реши мачовете. Като не си изиграеш положенията, чакай съдията да те оправи...или чакай съдията да те дооправи и да се сърдиш на него после...

Link to comment
Share on other sites

И да не забравяме Ювентус - Милан :laughing: :P

хах, не знам за теб, но аз мачове по тази телевизия гледам без звук и с пусната музика :Д

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...