Jump to content
BulForum.com

Англия Премиършип 2007/2008


veseo

Recommended Posts

  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply
Мерси! :rolleyes:

puchi - а колко положения пропуснаха... :unsure:

 

 

Незнам мисля че бяха повече от 10 ... :wir Не казвам че Кийн и Бербо само вкарват , но нападението на Тотнъм е много добро за сметка на защитата + Пол ;)

Виж Челси снощи като вкараха кво стана ... :wir :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тотнъм са аутсайдери - тип Черно Море в България. Горе-долу ги бива за веднага след 5-6-те големи в Англия.

Кои са 5-те-6-те големи в Англия???

Вчера Арсенал играха наистина много добре - бързо и технично. Но не може да се отрече, че и Тотнъм имаха шанс да измъкнат нещо от мача. Проблемите на Тотнъм не са само в защитата. На тима очевидно му липсва плеймейкър, който да владее топката в средата на терена. Вижда се, че повечето голови пасове се дават от Бербатов и Кийн, а на тях не им е това основната работа. И 16,5 милиона паунда за Дарън Бент - хахаха.

Link to comment
Share on other sites

И 16,5 милиона паунда за Дарън Бент - хахаха.

 

 

Тоя Бент вчера като изпусна онова положение в края на мача сам срещу вратаря с левия крак .. толкова се смях ...

Link to comment
Share on other sites

Кои са 5-те-6-те големи в Англия???

 

Ливърпул, Арсенал, Челси, Юнайтед. Айде, 4 да са. Въпроса е, че нямат място пред някой от тях в крайното класиране.

Link to comment
Share on other sites

Ливърпул, Арсенал, Челси, Юнайтед. Айде, 4 да са. Въпроса е, че нямат място пред някой от тях в крайното класиране.

Така е от няколко години но съм сигурен че този сезон и Ман Сити ще се намеси там някаде...

Link to comment
Share on other sites

Леле и без Анри мачкаме . Уникален гол на Адебайор http://youtube.com/watch?v=NiwGU02GyrU , не мога да спра да гледам повторенията :punk :) Go go Gunners

 

Иначе и аз смятам ,че тази година Ман. Сити ще се намеси ш борбата за Ш.Л.

Link to comment
Share on other sites

защо всеки си мисли, че ман сити ще направят нещо този сезон :)

още е много рано да се правят заключения, но мисля че фаворитите ще наберат скорост и ще почнат да си бият наред.ман сити най много да са 6-7 щото преди тях ще са и тотнъм и нюкасъл.първите 4 естествено ще са ливърпул, челси, манчу и арсенал-в този ред според мен :devil

Link to comment
Share on other sites

Тотнъм къде ги буташ едва ли не със сигурност в топ6. С тая игра и резултати ше е чудо ако докопат Интертото. Та даже Бербатов не бележи тая година...

Link to comment
Share on other sites

Най-сетне малкото злобно джудже си тръгва :D , коя ли ще е следващата жертва :(

Честито на феновете, вече може да мислите за ШЛ...ама не и тази година, като гледам Арсенал как са се засилили май ми намирисва на финал :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Айде да не ни мирише толкова отрано :D Отвътре толкова ми се иска да повярвам, че тази игра ще се запази през останалата част на сезона и ще вземем титлата в Англия и разните там купи, ама песимизмът в мен упорства.

Link to comment
Share on other sites

според мен ще са така-арсенал,челси,ливърпул,манчу ;)

а надолу нещо от рода на ман.сити,нюкасъл,евертън,уест хам и.... тотнъм

Айде да дам и аз моята прогноза за крайното класиране, пък ще видим кой крив, кой прав:)

1. Ман. Юн, 2. Челси, 3. Ливърпул, 4. Арсенал, 5. Блекбърн, 6. Тотнъм, 7. Евертън, 8. Нюкясъл (Ман. Сити са временно явление)............и ще изпаднат Съндерланд, Дарби и Рединг.

Link to comment
Share on other sites

Айде да дам и аз моята прогноза за крайното класиране, пък ще видим кой крив, кой прав:)

1. Ман. Юн, 2. Челси, 3. Ливърпул, 4. Арсенал, 5. Блекбърн, 6. Тотнъм, 7. Евертън, 8. Нюкясъл (Ман. Сити са временно явление)............и ще изпаднат Съндерланд, Дарби и Рединг.

Тва ми се струва МНООООООГО невъзможно.. макар и всичко да е възможно в англия :). МанЮ с този старт и тва нападение на първо място :laughing: Блекбърн на 5-то :laughing: Ман Сити с толкова стабилна игра временно явление :laughing: Съндерланд с тези добри резултати в началото на сезона да изпаднат :laughing: Челси без мауринио си мисля че ще навлезат в няква кратка криза и ша загубят шанс за титлата и за второто място :laughing:

 

А мойта прогноза е 1. Ливърпул 2. Арсенал 3. Ман Сити 4. МанЮ 5. Челси... ще изпаднат болтън и дарби. Или поне това класиране ми се иска да се получи :D

Link to comment
Share on other sites

и защо си мислиш ,че ливърпул ще станат шампиони като гледам този сезон ще е от многото,в които се влагат много пари и пак нищо няма да излезе не го казвам просто като фен на арсенал

Link to comment
Share on other sites

Тази година си личи просто че ще е много добра за Арсенал.Не съм им фен,но просто си личи класата в отбора.Според мен те са шампиони,но ще видим.

 

Надявам се и мойте хора "Чуковете" да направят силен сезон

Link to comment
Share on other sites

А мойта прогноза е 1. Ливърпул 2. Арсенал

 

За това те подкрепям .. и аз давам такава прогноза ... Попринцип повече симпатизирам на Пуул , но играта на Арсенал в последно време ми харесва много .. и поне според мен битката за 1вито място ще се води точно между тях :)

Link to comment
Share on other sites

За това те подкрепям .. и аз давам такава прогноза ... Попринцип повече симпатизирам на Пуул , но играта на Арсенал в последно време ми харесва много .. и поне според мен битката за 1вито място ще се води точно между тях :)

E то прогнози не се правят по симпатии :) Според мен нито Ливърпул, нито Арсенал са готови за дългия сезон.

Много жалко за Мауриньо, но вече се беше изчерпал в Челси. А и на Абромович доста му се събра - все едно втори развод :D

Link to comment
Share on other sites

E то прогнози не се правят по симпатии :) Според мен нито Ливърпул, нито Арсенал са готови за дългия сезон.

Много жалко за Мауриньо, но вече се беше изчерпал в Челси. А и на Абромович доста му се събра - все едно втори развод :D

Мауриниьо се бил изчерпал?? Незнам какво мислиш тогава за Венгер и Фергюсън :). Чудя се кой ще грабне мауриньо сега. Казал че не иска да се знаимава с Национала на Португалия и с английски отбори. Предполагам ще отиде към Испания. Ако реал имаха някаква възможност да махнат сегашния треьор и да го вземат съм сигурен че щяха да го направят :). Не мисля че и Барса имат нужда от смяна поне в близките 1-2 месеца :). Хм.. може би Интер, който не се представят особенно добре в момента...

Link to comment
Share on other sites

focus-sport.net нямат верен резултат :laughing:

 

Крайни резултати, Висша лига, 7 кръг:

Арсенал – Дарби Каунти 4:0

Ливърпул – Бирмингам 0:0

Мидълзбро – Съндърланд 2:1

Рединг – Уигън 1:1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...