Jump to content
BulForum.com

Англия Премиършип 2007/2008


veseo

Recommended Posts

Liverpool1 - 2Barnsley :lol: :lol: :lol: :lol:

Барнзли играха по един напълно перфектен начин и с малко късмет стана изненадата :)

Не виждам нещо чак толкова шокиращо, нали за това играта се нарича футбол, а турнирът за ФА Къп се смята за най-великия. Жалко, че Челси не отпаднаха :P

Манчестър си ги бива в избиването на комплекси :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply
арсенал излязоха с доста куц отбор ;)

арсенчу си знае работата. въпреки, че съм от милан ще играя арсенал-милан-1тв :bgrin:

 

Айде, айде, и двата отбора бяха запазили някои хора за Шампионската Лига, и двата отбора пуснаха някои титуляри и някои звезди.

Link to comment
Share on other sites

И двата отбора не бяха излезнали с изцяло титулярните си отбори но мога да кажа че при първите два гола на Манчестър защитниците на Арсенал направиха ужасяващи грешки като не си покриха хората,че даже и втория гол който беше доста балъшки падна по вина на играч като Галас

Link to comment
Share on other sites

не знам дали някой гледа бирмингам - арсенал, но ако на някой му попадне инфо за Да Силва да пише, защото нарушение беше брутално, такова нещо рядко може да се види по терените :cry самият факт, че дадоха само едно повторение и то в реално време, а и реакцията на повечето играчи ми подсказва, че се е случило нещо ужасно :cry точно хапвах и ми се отщя да ям :sick дано поне не е фатално за кариерата на човека :(

Link to comment
Share on other sites

не знам дали някой гледа бирмингам - арсенал, но ако на някой му попадне инфо за Да Силва да пише, защото нарушение беше брутално, такова нещо рядко може да се види по терените :cry самият факт, че дадоха само едно повторение и то в реално време, а и реакцията на повечето играчи ми подсказва, че се е случило нещо ужасно :cry точно хапвах и ми се отщя да ям :sick дано поне не е фатално за кариерата на човека :(

Ами доколкото видях на повторението крака му се обърна на външната страна...увиснат... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ами доколкото видях на повторението крака му се обърна на външната страна...увиснат... :bgrin:

имах предвид инфо за състоянието на футболиста, а не за нарушението :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Има само една статия в гол.бг и нищо др...кво инфо 10 минути след случилото се.

http://arsenal.gol.bg/article.php?id=28711

сега на снимката за първи път видях нарушението - просто ужасно :sick коментатора каза, че ще го оперират и ще отсъства много време от терените, най-вероятно и за европейското :zzz

 

за невиделите прикачам снимка от линка на KenwooD.

0000028711-article.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ставам аз тая сутрин, доволно поглеждам резултата, тегля една псувня за изгонването във втората минута, пък то го имало... Наистина доста грозна работа и много ме е жал за хърватското бразилче, щото е добро момче, а още не се беше адаптирал дори. Колкото до само то нарушение, такива стават много редовно и вече е въпрос на това, дали ще ти издържат кокалите. Като издържат, нищо...просто фал. Та няма да бъде отстранене за повече, а и три мача си е нормално. Вярно е, примерно, че на Сколски веднъж му дадоха 3 мача за несъществуващо нарушение в приятелски мач преди сезона, но е вярно и че за подобни неща не са наказвали изобщо. Така че да не се изхвърляме...

Link to comment
Share on other sites

2:2 в последната минута.

На тея Арсенал въобще не им върви...

Така е. Тази седмица беше каръшка... а последните минути на 2-та им мач - още повече...
Link to comment
Share on other sites

по повод кунтузията на Едуардо вижте каква снимка ми попадна... това говедо Тейлър каква мазна усмивка е пуснал не е истина.-. после нека разправят, че не било нарочно :angry:

 

taylorsenasmijesioru9.jpg

Link to comment
Share on other sites

аз съм измислил чудесен вариант за наказание при такива изключително селски прояви, но за съжаление няма как да ги споделя с хората начело на премиършип. иначе наказанието е много просто - колкото време е извън игра контузения футболист, толкова време да почива и контузващия. тогава разни селяци като тоя по-горе ще се позамислят преди да покажат колко тъп може да бъде един човек в действителност :angry1

Link to comment
Share on other sites

по повод кунтузията на Едуардо вижте каква снимка ми попадна... това говедо Тейлър каква мазна усмивка е пуснал не е истина.-. после нека разправят, че не било нарочно :angry:

Този където е клекнал не е същия който счупи крака на Едуардо.(Мартин Тейлър)

Link to comment
Share on other sites

Това си е баш Martin Taylor, но да се говори, че е пуснал мазна усмивка, или че му показва среден пръст е най-малкото лекомислено. Определено нарушението на Taylor беше ужасяващо, но трябва да се отбележи, че се получи при посягане за топката и не смятам, че искаше да го контузи. Това не го оневинява особено, защото фактът си е факт, но да го изкарвате сега такъв изверг, няма нужда. Освен това, доколкото знам, Taylor е посетил Eduardo в болницата още същата вечер, което пак е нещо, въпреки че след свършения факт не помага много...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Според мен всички фенове на Ливър трябва да сте доволни. Просто нещата стигнаха до там, че когато успеете да ни биете(все някога трябва да се случи)можете да организирате всенародно веселие и шествие по улиците на Пловдив. ;)

НАЗДРАВЕ!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...