Jump to content
BulForum.com

Англия Премиършип 2007/2008


veseo

Recommended Posts

  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply

МанЮ определено нямат идея какво да правят на терена. Не знам на какво се дължи това - дали на липсата на Роналдо и Руни, дали още не са влезли във форма, но определено това не е отбор, който може да се бори за титлата.

Link to comment
Share on other sites

МанЮ определено нямат идея какво да правят на терена. Не знам на какво се дължи това - дали на липсата на Роналдо и Руни, дали още не са влезли във форма, но определено това не е отбор, който може да се бори за титлата.

Ми ся ще се опитам да помисля... Гръбнака на отбора Гигс и Скоус са старички, чудесата Роналдо и Руни ги няма, а младите чешат крастата.

Много жалко за Тоти :cry

Поне Хям си зеха :P

Link to comment
Share on other sites

Обаче теа от тая Диема се оляха с таа Англия. Вместо по шест или повече мача за кво вече не дават Испания вече. Или ако не са зели лиценз поне Лион можеха да дават. От 0-2 праат 3-2. А не да залъгват некви записчета. Кво кат беше 6-0. Или кат искат толкова по 100 мача от Англия да дават по другата Диема поне можеха да пуснат на живо нещо.

Link to comment
Share on other sites

За какъв са ти Испания и Франция като си имаш АНГЛИЯ?!?!?! :)

 

За Франция не съм много сигурен но в Испания всеки кръг има хубави мачове, пък и класата на първенството не е никак далеч от тази на английското ;)

Link to comment
Share on other sites

За какъв са ти Испания и Франция като си имаш АНГЛИЯ?!?!?! :)

е хубу кат иам англия, но ако гледам по 6 мача на ден и ще повърна. за къв ми е да гледам маната срещу съндърланд при положение, че беше мъка за гледане. както и съндърланд - тотнъм. Хубаво следят българите ма стават банални. На Ман С всички мачове за сега дават. Докато в Испания има също много хубави мачове, а и пъвенството е доста по-силно (а последния сезон и много по-интересно). А колкото до Франция последните мачове които дават са доста резултатни (с изключение на 1те два кръга когато Марсилия неможеха да вкарат. Те не че сега могат но дано да почнат да играят, че да има интрига).

Link to comment
Share on other sites

Луда работа днес :)

И Блекбърн минаха през Сити и Вила смазаха Челси.Не ги очаквах тези мачове да свършат по този начин, но е поне разнообразие :)

Link to comment
Share on other sites

челси са най най най - некадърния отбор в света немога да повярвам веднъж ще пусна за тях на еврофутбол и те ше земат да загубят от отбор който миналата (или можеби по-миналата) година се бореше за оцеляване в края на сезона :angry: :angry1

Link to comment
Share on other sites

Ами и аз за тях пуснах, но поне не само те ме изпързаляха.Наистина Челси играха много слабо срещо Вила.И Дрогба не пропусна възможността в още един мач да симулира, прикривайки неспособността си да отбележи гол..Какво да кажа повече?Мисля, че Чесли излезнаха на стадиона вече като победители..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Поздравления за арсеналци, много добър мач!Не очаквах така да се развие, по-скоро мислех за равен..Но с играта си последните кръгове Тотнъм загатнаха, че имат доста слаби моменти.Когато изглежда, че всичко им е под контрол изтървават победи в заключителните минути!Още един път честито на Арсенал!!

Link to comment
Share on other sites

Тотнъм са аутсайдери - тип Черно Море в България. Горе-долу ги бива за веднага след 5-6-те големи в Англия, но срещу тия големи се надупват (не в смисъл, че пускат, а в смисъл, че резултатът е като след надупване) винаги ;)

Link to comment
Share on other sites

Тотнъм са аутсайдери - тип Черно Море в България. Горе-долу ги бива за веднага след 5-6-те големи в Англия, но срещу тия големи се надупват (не в смисъл, че пускат, а в смисъл, че резултатът е като след надупване) винаги ;)

 

 

За мен на Тотнъм целия проблем идва от защитата , която почти секи мач допуска много лесно да им вкарат голове ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Проблемът на тотнъм е Пол Робинсън. Този вратар винаги успява да застане по такъв начин, че да му вкарат красив гол от 1000 км. :lol: Просто се чудя как е възможно такъв вратар да попада и в национала на Англия.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...