Jump to content
BulForum.com

Англия Премиършип 2007/2008


veseo

Recommended Posts

  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply
Имаш бира,ако стане :punk

 

 

от мен две :)

Чакам си бирите :)

Жалко, че накрая пуснахме гол с единствения удар в очертанията на Арсенал. Това взе да се повтаря вече, но при 2-0 не ме интересува особено ;)

Link to comment
Share on other sites

Чакам си бирите :)

Жалко, че накрая пуснахме гол с единствения удар в очертанията на Арсенал. Това взе да се повтаря вече, но при 2-0 не ме интересува особено ;)

получаваш ги веднага толкова съм щастлив че ми идва и целия форум да почерпя :) :D

Link to comment
Share on other sites

получаваш ги веднага толкова съм щастлив че ми идва и целия форум да почерпя :) :D

Айде де :D с удоволствие....

Аз пък откога чакам да им подуят канчетата на тия отворковци :laughing: , та може и аз да почерпя, а й моите хора в '80та цепят :D

Link to comment
Share on other sites

много хейтърчета се нацвъкахте нещо. чудя се къде бяхте, когато арсенал мачкаше? май нещо не бяхте толкова отворени, a? иначе е добре, че сте се озлобили толкова, това показва, че имаме отново шампионски отбор и ви е страх от него. жалко за загубата, но с този отбор не можем да искаме пак рекорди. т.е. можем, но можеби след някоя друга годинка, засега ще сме доволни и на титлата в англия :punk

Link to comment
Share on other sites

засега ще сме доволни и на титлата в англия :punk

при наличието на Манчестър Юнайтед според мен Арсенал няма шанс този сезон. Видя се и на мача помежду им

Link to comment
Share on other sites

при наличието на Манчестър Юнайтед според мен Арсенал няма шанс този сезон. Видя се и на мача помежду им

I agree :) на олд трафорд ше им пръснем късметлийските шушони :)

Link to comment
Share on other sites

Ман Ютд са сигурни шампиони. Запазиха си шампионския отбор от мин. година като си осигуриха и мн добри нови попълнения, които им гарантират дълга резервна скамейка( нещо, което им липсваше миналата година, но въпреки това успяха). Просто ако не станат шампиони мисля, че ще е голяма изненада..

Link to comment
Share on other sites

За мен Арсенал с тоя хипер интернационален отбор изобщо не заслужават да станат никви шампиони

Те не заслужават да играят в АНГЛИЯ, ти за шампион ми говориш!!! :)

Link to comment
Share on other sites

нека не збравяме че ман ютд взеха къмюнити шийлд което по всеки закон значи че няма да станете шампиони просто за толкова години това никога не се е случвало няма да се случи и сега

аз не мога да разбера защо толкова злобеете арсенал играят най-красивият футбол в англия и трябва да си абсолютен умствен инвалид или да не разбираш от футбол за да твърдиш че са слаби аман от злобари уе мамка му

Link to comment
Share on other sites

Никой не е отрекъл, че играят грозно ;)

Просто не заслужават да са английски отбор.... може би ще е хубаво да се прекръстят на International United :}

 

Да, определено играят с много млади играчи, които са и талантливи, но предпочитам да развиват "рожбите си"..... защото със сигурност има такива талантливи, но поради наличието на тези, които играят сега..... Арсен Венгер трябва да се вземе в ръце.... няма да е лошо да помисли и малко за АНГЛИЙСКИЯ футбол, за АРСЕНАЛ..... само заради това нещо съм против Арсенал.

 

Както бях против Челси, защото Мърсолиньо им беше треньор...... остана само още един човек да се махне.... Бай Румен :] и тoгава няма да имам нищо против тях.... Такива мръсни не ги искаме в Англия ;)

Link to comment
Share on other sites

нека не збравяме че ман ютд взеха къмюнити шийлд което по всеки закон значи че няма да станете шампиони просто за толкова години това никога не се е случвало няма да се случи и сега

по-глупаво нещо не бях чел скоро :lol: Традициите са за това да се нарушават

Link to comment
Share on other sites

Незнам що си мислите че Арсенал играят токова хубав футбол ха-ха ,пък и така да е не са единствени както казва most wanted,къде според теб отива Ливърпуул или пък Юнайтед

Link to comment
Share on other sites

Такива мръсни не ги искаме в Англия ;)

Лично аз точно затова уважавам Венгер - не се ограничава върху една държава, а взима най-перспективното от цял свят. Затова е един от най-добрите. И какво като не са англичани? По-зле ли играят? Изказвания като горното за мен са чист расизъм и не се приемат като аргумент. Определено ще се радвам ако Арсенал станат шампиони този сезон, но, дори и да не се получи, пак ще съм доволен че момчетата се представят толкова добре за възрастта респ. опита си. Смятам, че след 2-3 години, когато натрупат повече мачове, ще мажат наред. Като се замислиш, те и сега горе-долу това правят...

Незнам що си мислите че Арсенал играят токова хубав футбол ха-ха

Честно, като сложиш титулярния Арсенал до, да кажем, Челси, не те ли кефи по-динамичната игра, по-бързите пасове, по-енергичното усещане на отбора... пък и прическата на Саня ако щеш :lol:

Link to comment
Share on other sites

Legop4o, като казах "мръсни", имах предвид Роман Абрамович.... просто пръщи отвсякъде, че този тип не е чист ^_^ и ако го хванат.... Отбори, играчи, лига и т.н. също ще си го отнесат....

 

Че Венгер е специалист - такъв си е.... но пак казвам, че спира развитието на младите англичани в Арсенал....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...