Jump to content
BulForum.com

Англия Премиършип 2007/2008


veseo

Recommended Posts

венгер е доказал, че тази формула е печеливша и реално мога да кажа, че отново имаме шампионски отбор, който да се опре на мачестър, челси и ливърпул. дали са чужденци, или не го решава треньора, а ако има и резултати клубът също няма да има нищо против. арсенал не е училище за младите английски играчи, така че не виждам защо толкова се роптае срещу това :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply
помниш ли миналата година кой на кого пръсна шушоните :bgrin:

ти в миналото ли живееш бе човек :)

 

аз не мога да разбера защо толкова злобеете арсенал играят най-красивият футбол в англия и трябва да си абсолютен умствен инвалид или да не разбираш от футбол за да твърдиш че са слаби аман от злобари уе мамка му

 

видяхме колко красив футбол играха срещу боро ;)

Link to comment
Share on other sites

ти в миналото ли живееш бе човек :)

щото беше много убеден как ще ни пръснете шушоните, а реално последно ние ви ги пръснахме и като нищо пак ще да го направим :punk

Link to comment
Share on other sites

въпреки всяческите опити на рефера да помогне на челси не му се получи. честита победа артилеристчета отново с ме там където ни е мястото :punk

Link to comment
Share on other sites

малееее тия челси много слаби 2 гола отмениха в тяхна полза 5 минути продължение им дадоха съдията свири за тях и пак неможаха да направят поне равен тц тц тц трагедия

Link to comment
Share on other sites

Ливърпуул са ни абонати от доста време.Може би и заради това поредната победа над този отбор,дори и на Анфилд не ми носи особена тръпка...без много зор ги отказахме от титлата :punk

Link to comment
Share on other sites

искаш да кажеш че с късмет стигнахте до гола шот цял мач не си мръднахте задниците и бяхте натикани в наказателното ви поле

Link to comment
Share on other sites

Аве нз на колко процента играха Манчестър само видях как бяха тотално надиграни и с едно положение пак къмсетлийската стигнаха до победа което в никакъв случай не е справедливо а на тях тва взе да им става навик

Link to comment
Share on other sites

Аве нз на колко процента играха Манчестър само видях как беха тотално даиграни и с едно положение пак камсетлийската стигнаха до победа което в никакъв случай не е справедливо а на тях тва взе да им става навик

Пич, аз на тебе колкото поста съм ти прочел само плюеш - тва не ти харесвало, тоя не заслужавал, късметлии били...

Ако се допиташ до някой който отбира малко повече от материята ще ти каже че Юнайтед изиграха един тактически брилянтен мач, а може би това беше най - добрия мач за защитата на отбора - изключително стабилни Евра, Видич и Фърдинанд.

Колкото до Ливърпул - аз не видях никъде тотално надмощие, в повечето време се мъчиха, особено в атака.Може би основната причина беше умората от мача с Марсилия за ШЛ, когато наистина се раздаваха на 100 %.

Link to comment
Share on other sites

Ливърпул са трагични направо ... с тая игра не шампионска лига догодина, ами УЕФА им е много...

А тея моите хора от Блякбърн така да се излагат последно време... ай загуба от Уигън 5-3, после и от Арсенал 3-2 ...мъка :( барем 1-те да бяхме били ..ТТ... поне Санта круз се размаза от голове и 2-та мача :)

Link to comment
Share on other sites

Ако Ливърпуул са трагични тогава кво тряя да кажа за твойте Блякбърн!!на ливърпъъл кат им е много тогава нека Блякбърн да ги изместат прав им път,пък няма да коментирам че от както Рафа пое Пуул те са един от най-силните отбори в ШЛ

Link to comment
Share on other sites

Драматично второ полувреме на Емирейтс!

Прекрасна атака в стил "Арсенал" за първия гол, уникален гол на Бербатката, чудесна намеса на Алмуня при дузпата (много се накефих - единия от коментаторите 10 пъти повтори, че Кийн не изпуска, след което другият коментатор мазно заяви: "Е, явно понякога изпуска") и окрилен Бендтнер за победния гол!!! :) Много нокти се изядоха, много пъти се затаяваше дъх и в крайна сметка - ПОБЕДА! Доволен съм, остава и басейна с черни дробчета да си свърши работата :D

Link to comment
Share on other sites

Според мен тряя малко по-често да дават възможност на Бербатов да бие дузпите-втори мач гледам дет той изработи дузпа която после пропиляват в първия случаи Дефо срещу Фулам и ся Кийн-жалко за Тотнъм

Link to comment
Share on other sites

Ами, като е толкова малоумен тоя Пиенаар. Имаше си дузпа, ако погледнем реално. Супер излишно нарушение.

Go Toon...

Link to comment
Share on other sites

Синсити, бива ли такива работи, твойте хора ще паднат от баш лузърите и то като домакин...добре, че не ми остана време да ида до пункта да ги подкрепя с някоя друга десетачка :)

Link to comment
Share on other sites

Психозис,не подценявай овните...никога не знаещ кога ще "избухнат" както сега правят :D

 

 

Симпатичен отбор,дано се спасят от изпадане...

Link to comment
Share on other sites

Абрамович сигурно днес е много доволен - като гледам са постигнали пълно "обрат" спрямо положението при Мауриньо - Шева бележи, атрактивен мач, много голове и ... кофти резултат :) Ама то не може всичко наведнъж ;)

Link to comment
Share on other sites

Неска едва не получих инфаркт докато глеах мача на Тотнъм след всяка една тъпа грешка на защитата им ми идеше да счупа нещо в къщи добре че беше Бербо който неска беше просто уникален супер му се разцепих на играта,в добавка мога да кажа бахтио смешната излагация за Юнаитед-хахахаха

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...