Jump to content
BulForum.com

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

smurphet

World Of WarCraft

Recommended Posts

Сега поцъках малко..кво да ви кажа....по 3/4 човека в сървър и те хвърля често..направо ти се отиграва :cry

Аз започвам да си мисля,дали да не си поръчам американската версия...пари ще намеря....малко ми е зле ПЦ-то,на 1100 и 256 рам ,но само в градовете полагва :P Кога ще има бета за ЕВРОПА и кога щеше да излиза тук играта?

P.S.Тегля си Л2,доста по-стойностна е в сравнение с пиратските сървъри на WoW :P

Сега поцъках малко..кво да ви кажа....по 3/4 човека в сървър и те хвърля често..направо ти се отиграва :cry

Аз започвам да си мисля,дали да не си поръчам американската версия...пари ще намеря....малко ми е зле ПЦ-то,на 1100 и 256 рам ,но само в градовете полагва :P Кога ще има бета за ЕВРОПА и кога щеше да излиза тук играта?

P.S.Тегля си Л2,доста по-стойностна е в сравнение с пиратските сървъри на WoW :P

Az ti kazah che sa bagavi.Ima sega edin BG server ne tozi DooM deto shte go pravqt ami edin drug BG.Q vij porazrovi se vav http://forum.gorna.net :) Tam teq imat serveri i nqkade im beshe IP-to za WoW-a :P

Хора!!!

Когато прочетете това което го пише тука : http://forum.gorna.net/viewtopic.php?t=24220

ще ви се отще наистина да играете на сякви тъпи пиратски сървари....Мислим да си земем оригиналната :P

:censored2: 15 долара на месец...ще чакаме гилд уорс през февруари.Хем по-добра, хем без пари.

Ако си платиш и ако играеш в баттле.нет сървъра няма да имаш такива проблеми, ама тук хората говорят за някакви алфа-бета-гама бъгави сървъри, в които само си мислиш, че играеш.

iskam da pitam ne6to svalih si WoW ot wareza a neznam kak da si naglasq servera nekoi ako moje da pomogne 6te sam mu glagodaren

ima edin file v papkata kazvase realm list otvarqsh go s wordpad i promenqsh server-a ;)

Kato iskash da igraesh natiskash tuk tam procheti kak da vleznesh pishe ama mnogo podrobno i kato prochetesh sas sigurnost shte razberesh kak se irgae :punk i kak da vleznesh :punk

Тзи игра е наистина много "зарибена",ама още не съм свикнал с някои неща.

Kato iskash da igraesh natiskash tuk tam procheti kak da vleznesh pishe ama mnogo podrobno i kato prochetesh sas sigurnost shte razberesh kak se irgae :punk i kak da vleznesh :punk

Ima li zna4enie 4e si svlih igrata ot wareza 6toto napisah ip-to na servera ama pak ne me puska pokazvami nqkakva gre6ka :confused

Ха Ха..кажете ми има ли смисъл да играете в такива сървари????

Ще се задоволите ли с такава игра???

Ще можете ли да опитате от всичко което би трябвало да ви предложи???

...има ли смисъл???

Ха Ха..кажете ми има ли смисъл да играете в такива сървари????

Ще се задоволите ли с такава игра???

Ще можете ли да опитате от всичко което би трябвало да ви предложи???

...има ли смисъл???

ne.. eto za6to hora kato men si 4akat da si izleze europe server4eto... i 6a pomolim sponsorite da mi pla6tat servera i vsi4ko 6te si e nared :D sq samo si ubiva6 udovolstvieto ot igrata... nali 6te svar6at quests.. ami sled twa? pla6tame 15 evro na mesec za da moje da ne ni omrazni... pla6tame zaplatite primerno na 1000 du6i koit se grijat na nas da ni e qko...

Споко хора, скоро ще има EU Beta и ще можете там да цъкнете на играта, за да видите за какво става дума. Аз лично дори съм си я предплатил играта... :)

Imam nqkqv FULL SERVER PACK na WOW.Ima li go v wareza.Ako go nqma kade po to4no v Gamez se ka4vat takiva failove

Samo da izqsnq za6toto kato gledam horata o6te se burkat.Za evropa e 12 evro vuv dolari e 15.Ne e 15 evro na mesec kakto si mislite.Ina4e se nadqvam pove4e hora da q kupqt 4e da raztzukvame zaedno :) .

Edna godina ot sazdavaneto na temata i mnogo skoro 6te izlezne igrata vav bg i eu.Final betata po4va do 2-3 dni posle open beta i retail

Mda gore dolo :bgrin: dano da e edin mesec za nas V Bulgaria :huh:

Ами пулсар ако ми кажат, че няма да стане на 11 февруари ще си я поръчам от англия, пък тази като ми я дадат ще я продам.

Да наистина е алфа.

ne moje da e alfa versia 6toto alfata izleze predi edna godina i v neq moje6e edinstveno da se razhojda6 iz sveta bez dori da sazdav6 geroi. t.e. first person ogled na sveta v koito 6te se razviva deistvieto

ne znam ti kva versia na igrata si igral no az igrah amerikanskata open beta na moita 6taiga deto e 900mhz i 256 ram i be6e 4udesno mnogo bqh dovolen sega dyrpam tva deto dreamer go e uploadnal da vida dali 6te moje da se igrae bez da se davat kinti

E, dobre, svalih ot wareza taja deto e up-nata ot Dreamer, sega ja installvam. Mozhe li njakoj da mi objasni nakratko koja versija e tova, kakvo mi trjabva za da igraja v njakoj bezplaten syrvar (osven IP) i vyobste kvo po djavolite da praa ottuk natatyk???

• Create New...