Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

Сега поцъках малко..кво да ви кажа....по 3/4 човека в сървър и те хвърля често..направо ти се отиграва :cry

Аз започвам да си мисля,дали да не си поръчам американската версия...пари ще намеря....малко ми е зле ПЦ-то,на 1100 и 256 рам ,но само в градовете полагва :P Кога ще има бета за ЕВРОПА и кога щеше да излиза тук играта?

 

P.S.Тегля си Л2,доста по-стойностна е в сравнение с пиратските сървъри на WoW :P

Edited by HBK
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Сега поцъках малко..кво да ви кажа....по 3/4 човека в сървър и те хвърля често..направо ти се отиграва :cry

Аз започвам да си мисля,дали да не си поръчам американската версия...пари ще намеря....малко ми е зле ПЦ-то,на 1100 и 256 рам ,но само в градовете полагва :P Кога ще има бета за ЕВРОПА и кога щеше да излиза тук играта?

 

P.S.Тегля си Л2,доста по-стойностна е в сравнение с пиратските сървъри на WoW :P

 

Az ti kazah che sa bagavi.Ima sega edin BG server ne tozi DooM deto shte go pravqt ami edin drug BG.Q vij porazrovi se vav http://forum.gorna.net :) Tam teq imat serveri i nqkade im beshe IP-to za WoW-a :P

Link to comment
Share on other sites

Хора!!!

Когато прочетете това което го пише тука : http://forum.gorna.net/viewtopic.php?t=24220

ще ви се отще наистина да играете на сякви тъпи пиратски сървари....Мислим да си земем оригиналната :P

Link to comment
Share on other sites

Ако си платиш и ако играеш в баттле.нет сървъра няма да имаш такива проблеми, ама тук хората говорят за някакви алфа-бета-гама бъгави сървъри, в които само си мислиш, че играеш.

Link to comment
Share on other sites

Тзи игра е наистина много "зарибена",ама още не съм свикнал с някои неща.

Link to comment
Share on other sites

Ха Ха..кажете ми има ли смисъл да играете в такива сървари????

Ще се задоволите ли с такава игра???

Ще можете ли да опитате от всичко което би трябвало да ви предложи???

...има ли смисъл???

Link to comment
Share on other sites

Ха Ха..кажете ми има ли смисъл да играете в такива сървари????

Ще се задоволите ли с такава игра???

Ще можете ли да опитате от всичко което би трябвало да ви предложи???

...има ли смисъл???

ne.. eto za6to hora kato men si 4akat da si izleze europe server4eto... i 6a pomolim sponsorite da mi pla6tat servera i vsi4ko 6te si e nared :D sq samo si ubiva6 udovolstvieto ot igrata... nali 6te svar6at quests.. ami sled twa? pla6tame 15 evro na mesec za da moje da ne ni omrazni... pla6tame zaplatite primerno na 1000 du6i koit se grijat na nas da ni e qko...

Link to comment
Share on other sites

Споко хора, скоро ще има EU Beta и ще можете там да цъкнете на играта, за да видите за какво става дума. Аз лично дори съм си я предплатил играта... :)

Link to comment
Share on other sites

Сега поцъках малко..кво да ви кажа....по 3/4 човека в сървър и те хвърля често..направо ти се отиграва :cry

Аз започвам да си мисля,дали да не си поръчам американската версия...пари ще намеря....малко ми е зле ПЦ-то,на 1100 и 256 рам ,но само в градовете полагва :P Кога ще има бета за ЕВРОПА и кога щеше да излиза тук играта?

 

P.S.Тегля си Л2,доста по-стойностна е в сравнение с пиратските сървъри на WoW :P

ne znam ti kva versia na igrata si igral no az igrah amerikanskata open beta na moita 6taiga deto e 900mhz i 256 ram i be6e 4udesno mnogo bqh dovolen sega dyrpam tva deto dreamer go e uploadnal da vida dali 6te moje da se igrae bez da se davat kinti

Link to comment
Share on other sites

E, dobre, svalih ot wareza taja deto e up-nata ot Dreamer, sega ja installvam. Mozhe li njakoj da mi objasni nakratko koja versija e tova, kakvo mi trjabva za da igraja v njakoj bezplaten syrvar (osven IP) i vyobste kvo po djavolite da praa ottuk natatyk???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...