Jump to content
BulForum.com

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

smurphet

World Of WarCraft

Recommended Posts

Е щом си играл по-добре почакай. Аз понеже не бях и се записах. Добра е играта. Можеше и по-добра да е, ама да не сме прекалено критични :)

Преди малко прочетох в arenabg.com че версията качена там е американска и

е кракната .Както и да е , по-важното в случая е че с определени настройки

може да се играе offline. Вярно че ше разхождаш сам самичак но това е добър

случай тези които не са се регистрирали на open beta-та да пробват играта. :)

Аз сега я свалям тука мислите ли 4е 6е я подкарам за тестовете

Пи6е 4е е ка4ена Декември.Ама версията е същата като на бета тестовете

НЕ! Аз сега тегля версия с която може да се играе OFFLINE ама кога ще се изтегли си е загадка :bgrin:

abe nqkoi znae li kak se connectna kum beta servara (kvo trqbva da pi6a f realmlista ? )

nqma li koi da pomogne be hora ??

Вижте тук .Направили са бг сървър на играта .... като гледам е недовършен и е доста бъгав(даже май не бачка в момента) , но пак е нещо

Вижте тук .Направили са бг сървър на играта .... като гледам е недовършен и е доста бъгав(даже май не бачка в момента) , но пак е нещо

ДА в момента не бачка!

European Street Date Announced

02/02/2005

Blizzard Entertainment today announced that World of Warcraft® will officially release in Europe on Friday, 11th February, 2005. The game will be available for Windows® 98/ME/2000/XP and Macintosh® in English, French and German. There will be a standard edition, containing the game on four CD-ROM disks, and a collector’s edition with a plethora of included World of Warcraft memorabilia. Both versions will be fully localised into English, French and German, and will also be available with a Spanish or Italian box and manual.

КЕФ :)

Nachi toq server deto e spomenat po-gore raboti samo che men mnogo chesto me izhvurlq poradi nqkva greshka, ne znam tochno kva... inache servera si bachka

Nachi toq server deto e spomenat po-gore raboti samo che men mnogo chesto me izhvurlq poradi nqkva greshka, ne znam tochno kva... inache servera si bachka

Да и при мен така! Ама с един приятел си направихме сървър и си играем двамата което е абсурдно :lol: но като няма друго и понякога като взема някой stuff и играта crash-ва

Да наскачаме и ний уе.. може да станем дори.. ъ-ъ дестима.. направо е немислимо!

Да наскачаме и ний уе.. може да станем дори.. ъ-ъ дестима.. направо е немислимо!

Миии може да пробваме сървърът е на 1.1.1 US ! Утре който иска мога да напиша инструкций че сега няма време...

Божке.. чудя се да се смея или да плача.. а, стефане? :rolleyes:

• Create New...