Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

PiBaTa Публикувано на , 17:35 PM

  Nadqvam se tozi put da ne zabravq da se zapi6a za6toto na usa open beta zabravix i sega se sajelqvam  .

 

и аз :) ще поглеждам сайта ,но се обаждайте като почнат sign-ups :)

Link to comment
Share on other sites

Az tuka hubavo pisha post ama vlizam si az v www.worldofwarcraft.com i gledam veche moje da se reg-vame .No pak ti iska authentication key. Obache kato se vavede nqkakav ot online razprostranenite pishe che e invalid-en .Ako nqkoi se regne s nqkav authentication key da go dade plzzz.

Thx predvaritelno :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Az tuka hubavo pisha post ama vlizam si az v www.worldofwarcraft.com i gledam veche moje da se reg-vame .No pak ti iska authentication key. Obache kato se vavede nqkakav ot online razprostranenite pishe che e invalid-en .Ako nqkoi se regne s nqkav authentication key da go dade plzzz.

Thx predvaritelno :laughing:

За Европейския Бета тест ли може да се регваме вече ?

Link to comment
Share on other sites

Dobre de sega ima li nqkade kadeto da moje da se igrae v momenta WoW  :confused

 

Може да се играе само в Европейската closed beta,но там са само хора които са си спечелили акаунти от регистрацията преди 4-ри месеца.

 

А иначе в Американските(вече платени сървари) продължава да лагва и то доволно,дори и на хора играещи от Америка.

Link to comment
Share on other sites

ami otnacalo ne lagvashe - sega lagva za6toto pravqt pak nqkakvi optimizacii i vmesto da lgva na vsicki prosto sprqha serverite na pocti vsicki realmi za nqkolko casa - inache kato se pusnat serverite se igrae dovolno s 300 ping koeto za tozi tip igri i specialno za WoW e absolutno ni6to i vaob6te ne se use6ta - a i sam absolutno siguren che s tecenie na vremete+bade6tite optimizacii na serverite+bade6tite patchove na igrata vsicko ste tragne o6te po-dobre.

 

Hunter Power

Link to comment
Share on other sites

Става въпрос за опън бета теста в америца. Когато започна имеше специален линк на официалната страница където си регистрираш акаунт и след това вече може да играеш.

Link to comment
Share on other sites

:) не става вече, записванията свършика преди няколко седмици а и бетата (в америка де) свърши миналата, така че просто трбва да изчакаме да започне европейската. Ще излезне информация и линк на официалната страница "като му дайде времето"
Link to comment
Share on other sites

Hi - znachi tarsq nqkoi da mi obesni na dalgo i shiroko kak da si pravq Macrosi na WoW ili ako moze da mi dade link za nqkoi sait kadeto pi6e - az si namerih prsoti obesneniq za pravene na nqkoi elementarni makrosi no na men mi trqbvat macrosi s po-slozni scriptove. Naprimer da moga da se biq dokato spq i taka natatak - edin vid kato bot na Diablo 2 - sas sigurnost znam che ima veche takiva Macrosi tai kato gi prodavat v eBay taka che ako nqkoi znae ot kade moga da si svalq podrobno opisanie ili prosto moze licno da postne takava informaciq 6te mu bada mnogo blagodaren.

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми трябва да науча точно за тези макроси защото и аз мога да се оправям само с лесните а ми с еиска да си направя цели combo attacks на макроси както си мисля че вероятно може.сигурно е нещо подобно като Ултима Онлайн но на нея се правеха със специална програма Razor.И аз не знам но ще чакам някои ако знае да каже :D

Link to comment
Share on other sites

Abe iskam da pitam...swalih si beta wersiqta na igrata ka4ih q na kompa i kat wleza po4wa nqkuw download.Kat swur6i toi iska restart na igrata. :confused :confused :confused

Nqkoi moje li s 2-3 izre4eniq da mi obqsni moje li i ako moje kak da zapo4na da q igraq??? plzzzzzzzzzzzzz

10x predwaritelno

Link to comment
Share on other sites

Основното е да си намериш оригинален CD-KEY т.е. да си я купиш.След това си правиш акаунт на сайта и влизаш да цъкаш.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...