Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

silno symnitelno :)

nqma ne6to nai-unikalno za vsi4ki vremena... 6te zaribqvat horata i sled godina 6te im pisne, kakto stava s vsi4ki mmorpg-ta

 

ahahaha e basi vica

igral li si wow v servera ba blizzard ? Tam vaobshte nqma lag pinga mi e 135ms! Igrata e neshto uikalno i nqma smisal ot free server v balgariq poradi prostata pri4ina 4e ako nqma pone 1000 4oveka v nego e bezsmisleno da se igrae.

 

P.S.

Ako ima jelaesht parviq koito mi prati personal message shte polu4i akount za poslednata beta koqto v pro4em priklu4va tazi ve4er v 10 taka 4e pobarzaite... pone da vidite atmosferata na igrata!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ами в 00.00 часа в петък ще има някакво гиик парти в София и там ще е официалното представяне. Ние от далечната провинция най-вероятно ще си ги получим в събота.Освен ако на някой не му се разхожда до София :)

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам дали мога да си поръчам играта по телефон и да си я платя

когато пристигне при мен :)

Link to comment
Share on other sites

МИ в 11ти бях, сега вече го няма.

Хубаво ще е всички да сме в един сървър като излезе играта.

ITI, неможе.

 

Трябва да им преведеш по банков път 90те лева.

Edited by stefann
Link to comment
Share on other sites

МИ в 11ти бях, сега вече го няма.

Хубаво ще е всички да сме в един сървър като излезе играта.

ITI, неможе.

 

Трябва да им преведеш по банков път 90те лева.

 

Как ти се струват 500к+ човека в един сървър. Ще има по 15 човека на квадратен метър. И много ще насича. Пак ще са отделно според мен обаче ще са по-малко сървърите.

Link to comment
Share on other sites

Мога ли в магазина на Антим 1 на Пулсар да си я предплата?

Ако не, сложна ли е операцията по банков път?

Link to comment
Share on other sites

Аз като си я поръчвах не можеше, това на антим 1 е трансфер груп, те са им само представители. Предода е лесен, попълваш там разни работи, плащаш няколко лева и готово. Най-добре им се обади на пулсар в София, те ще ти обяснят подробно какво трябва да направиш.

Link to comment
Share on other sites

Как ти се струват 500к+ човека в един сървър. Ще има по 15 човека на квадратен метър. И много ще насича. Пак ще са отделно според мен обаче ще са по-малко сървърите.

Сърверите са много...лагат е минимален(поне на Файнал Бетата)

FPS в по напечени моменти ми беше малко под 20...иначе в безлюдни раяно само с гадини е над 40 :)

Link to comment
Share on other sites

Той пича разбра, че аз искам да има само един сървър, туй иска да каже. Е, щеше да е яко, ама не може. Guild Wars щяло да е така. Макар че не ми е много ясно как ще стане.

Link to comment
Share on other sites

Той пича разбра, че аз искам да има само един сървър, туй иска да каже. Е, щеше да е яко, ама не може. Guild Wars щяло да е така. Макар че не ми е много ясно как ще стане.

Не виждам какав е проблема да е с отделни сървъри...даже според мен така е по добре - колкото по малко - толкова по добре...

Кой ще ходи петък да си зима играта от Пулсар?!? Да знам може заедно да отидем. Магазинът беше там до паметника на Филип Македонски отстрани на 2рия етаж(хъх не ме бива в обясненията) нали...Абе който го знае къде е ще ме разбере(ако наистина е там де)

А за Guild Wars... никога не сам я играл...

Link to comment
Share on other sites

Еми тя още не е излезнала.

Играта незнам дали може да се вземе тук от Пловдив. Май от София ще ни я пращат. Обаждал ли си се да питаш ?

Аз не съм я поръчал...казах ще я зема от магазина те казаха че ще докарат.

От де пари в интернет за pre-order

Ще има и collector's edition дано навия наще да отпуснат още малко пари да си го зема(150 щяло да бъде)

Link to comment
Share on other sites

Няма смисъл, 60 лева са ти близо 3 месеца игра.Те хубаво ще я докарат, ама в петък ли ? Да не стане така аз да съм преордернал пък ти да си я вземеш преди мен :)

Link to comment
Share on other sites

Няма смисъл, 60 лева са ти близо 3 месеца игра.Те хубаво ще я докарат, ама в петък ли ? Да не стане така аз да съм преордернал пък ти да си я вземеш преди мен :)

 

 

 

ne se kosete

az ve4e q pora4ah v transfer grup...kato doide v sofiq na sledvashtiq den e v plovdiv.I nqma nikav problem da si q pora4ash tam ..davat ti kasova belejka s podpis i pe4at na firmata posle s neq otivah i si vzimash igrata.Nqma da mi stane nishto za 24 ako ne igraq.

S 1 priqtel bahme srever 4 na batata.Sega mai pak shte badem tam

Edited by zmei_gorqnin
Link to comment
Share on other sites

препоръчвам на всички да играят на сервери от 10 нагоре, че от 1 до 10 ще е страшна навалица.

Аз като си я поръчвах не можеше от трансфер груп, трябваше от софия.

Edited by stefan
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...