Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

споко бетата сигурно ще свърши на 9 или 10, понеже на 11 играта вече тръгва по магазините, така че има още няколко дни през които да и се порадваме...

Link to comment
Share on other sites

Какъв е тоя инструкций ? Да не е някой братчед на Архимед ?

Нещо немога да схвана к'во си писал ама няма значение... като казах инструкций имах предвид инструкций за влизане

Link to comment
Share on other sites

Питай даскалката инструкций ли се пише, или инструкции :)

А има ли значение? Пoне за мен не! Немога да разбера за какво си толкова дребнав, но си е твой проблем... не ме е*е как се пише.

Edited by Black_Hacker
Link to comment
Share on other sites

Аиде сега да си поговорим за World of Warcraft, който ще излиза ЛЕГАЛНО от 11 февруари и за България :)

Имам един въпрос, който се нуждае от отговор и моля, ако някой знае отговора да ми помогне.

Така значи въпросът е : Мога ли да играя World of Warcraft от две различни PC- та с различни IP - та, защото искам да си е взема с един приятел.Разбира се ще играем по различно време.

Link to comment
Share on other sites

Аиде сега да си поговорим за World of Warcraft, който ще излиза ЛЕГАЛНО от 11 февруари и за България :)

Имам един въпрос, който се нуждае от отговор и моля, ако някой знае отговора да ми помогне.

Така значи въпросът е : Мога ли да играя World of Warcraft от две различни PC- та с различни IP - та, защото искам да си е взема с един приятел.Разбира се ще играем по различно време.

dokolkoto znam ne.plus tova tq se igrae s disk i ne moje ednovremeno dvama da igraqt ot edin acc

Link to comment
Share on other sites

Можеш и на 10 компютъра да я инсталираш играта, въпроса е,че няма да можете и двамата едновременно да играте, но ти това го знаеш.

Edited by stefann
Link to comment
Share on other sites

Някой ще изброи ли всичко това което се влючва в пакета който дават Пулсар

Защото е явно че има разлика между Collector's edition и този който го дават Пулсар :)

Link to comment
Share on other sites

Колекторс май имаше фанелка или нещо такова допълнително както и някой работи за истински фенове на Word Of Warcraft поне така помня

Edited by OutSider
Link to comment
Share on other sites

Някой ще изброи ли всичко това което се влючва в пакета който дават Пулсар

Защото е явно че има разлика между Collector's edition и този който го дават Пулсар :)

 

Ами Пулсар дава и Collectors Edition!

 

EDIT:

 

Какво получавате с World of Warcraft Collector's Edition:

* Играта на CD и DVD

* 1 месец абонамент към сървърите на Близард Европа

* DVD – Зад сцените на World of Warcraft

* Двеста странична книга с дебели корици и луксозен печат наречена “Изкуството на World of Warcraft”

* Ексклузивен домашен любимец в играта

* Платнена карта обхващаща континентите Kalimdor, Azeroth, Khaz Modan и Lordaeron

* Подписано специално Collector's Edition упътване към играта

* 10 дневен безплатен Guest Pass – поканете един от приятелите ви да се присъедини към вас в играта.

Edited by Black_Hacker
Link to comment
Share on other sites

Игрицата е много зарибена....По-добра е от предишната част

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...