Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

1.9 GB. Btw toq sandbox ne moga da useta dali ba4ka (se ne moje da me connectne). Ama tva moje da se dylji na facta 4e nqmam nikakyv vyn6en net (btw za6to? ). Ina4e many thanks to Dreamer. ;) :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Takaa ... pyrvi vpechatleniq .. s 2ta crack-a :

1) twilhack.rar --> dava access samo do main menu(sys samo 1 funkcionalen buton - login), i samo character creation, bez razbira se da zapazva nishto, koeto si syzdal, nqma dostyp do realm;

2) WoWBox.StormCraft.01.10.2004.zip (ka4eniqt Sandbox e same) --> dava access pak do login i char creation, kato save-a chars koito si syzdal, i ima dostyp do realm, kato te load-va s nqkyf arcane deamon, symnitelno napodobqvasht Diablo 2 podobnite; grafikata mi se struva dosta optimizirana, no sravnenie sys pics koito gledah iz net-a e grozna(razbirase razbiraemo zaradi inet zavisimostta), nqma NPC-ta; nqma kioraf item, nqma digane na skills ili darbi(otnovo osnovnite harakteristiki symnitelno mnogo se doblyjavat do D2...koeto e typo :sick , shtoto ako WoW e prosto D2 v 3D s razni races.. ebati! no kakto i da e vse oshte ima nadejda); dostyp do console, s po4ti nikakvi x3(glavno help :)); za momenta sym sys mnogo smeseni chuvstva po otnoshenie na igrata, ima dosta za explore, no rano ili kysno pisva pri lipsata na kakvoto i da e NPC(bilo to monster ili potion seller)

shade samo ne razbrah kyde tochno se connect-vash? az ne namerih takava opciq

Link to comment
Share on other sites

ToKKo дай step-by-step как си я подкарал, защото аз го изкарах само до Create Account след което акаунта го няма. Помогни на по малоумните :)

Link to comment
Share on other sites

ave chestno kazano ne vi trqbva da q podkarvate to nqma nishto vutre samo se razhojdash i krilete na tvoq pich zakrivat polovinata ekran taka che ne si vijda mnogo :) grafikata e mnogo posredstvena, ama vse pak graphic options sa zakljucheni taka che dano da se podobrqt malko, sveta e golqm ama kakto kaza tokko to omruzva samo da se razhojdash i da ne pravish nishto...

Link to comment
Share on other sites

sled extract ot rar-a slagash samo sandbox-a koito e stormcraft crack (1 dll i 1 exe), podkarva6 ot exe-to i dava6 load WoW ne6to si, posle izbira6 realm, posle moje6 se bazika6 s chars, ma kato enterne6 world-a si s daemon-a, ingame moje da se barat graphic options... na 800x600 e ujaska grozotiq, no kato digne6 na max si4ko i 1024 se qdva(t.e. dovolno e :) ) mi tva e...

Link to comment
Share on other sites

:confused  :confused  :confused  kyf page be

Тръгнааааааааааааа!!! Много е яка играта, само дето никви енемис няма още ;)

ToKKo мерси за акъла :)

Link to comment
Share on other sites

Тръгнааааааааааааа!!! Много е яка играта, само дето никви енемис няма още ;)

ToKKo мерси за акъла :)

Da we az o6te ne sam q drapnal :cry :cry :cry Baah sii..to ednoto par4e e 90 i kolko si tam MB...az dokat ki DL...e i kak e biva li grafikata kazvai...

Link to comment
Share on other sites

tva e ve4e drugo тнх^&^

no comment :ph34r:

 

@tokko kaji mi dali si struva da se svalq 4e na tebe imam doveri ... she si razvalq li mnenito z aigrata kato vida izdunkite oshte v lphata .. dali da ne akam beta-ta :confused

Link to comment
Share on other sites

vij sq Crexis maina kvo da ti kaja, grafikata e grozna, kat se max-ne se qdva, sveta e ogromen(pone taka se zablujdava6 v na4aloto), no nqide iz net-a 4etoh 4e ne mojeli da prebrodqt 2ta kontineta za 2 dena :confused WTF si rekoh az i re6ih se probvam...okazazva se 4e lipsvat 1(moje bi 2) portal-a za prenasqne ot shibaniqt ostrov na koito si STUCK-nal(koito ne e malyk btw...zna4i kopeletata sa lygali vse pak!? mama im :devil ), no ako toi e 1/6 ot sveta(po karta), a se prebrojda za 30 mins, emi napravi si smetkata vs. UO :) pone si q igral znae6 za kvo stava vypros(ne broq dungeons, 6toto v takiva ne uspqh da vlena);

ta kvo po-natatyk..dam engine-a e shiban boost-nat War3.. no comment prosto kato se ima predvid 4e razrabotvat "the best mmorpg ever" tva si e napravo sme6no!

bitkite mi e interesno kak 6te sa napraveni, no kato gledam interface-a i upravlenieto, mi namirisva qko na Diablo v 3rd person :wacko: ...kakto i da e de, vse pak nqma vsi4ko da e bitki i omega "interesni" quests...ostavat crafting-a i moje bi(ne e qsno mai o6te) building-a na player-run buildings; crafting-a na kartinki izglejda kato uslojnen horadric cube :) (s recepti4ki i zavisimost ot skills); building-a kakto kazah ne e mai o6te qsen koga 6te go byde.

nali4ieto na 8 races e kato na4alo dobre(pone ot gledna to4ka na tova, kolko vreme 6te se tutka narod-a da razviva(ka4va niva - lol) razli4nite profesii(mai i te bqha 8, ako ne sa i pove4e)..koeto e =mnogo played time=month fee(nqkoi znae li kolko 6te e?), izob6to si4ko e takyf komers 4e ne moje da byde

pove4eto skills(gathering i trading), talents(interesno kvo e tva??), boinite umeniq(moje bi talents) i spells sa tolkoz qko kradeni(sq nqkoi 6te kontrira - ma te Blizzard v tva sa nai-dobri, te ne pravqt revoluciq v igrite, prosto mnogo dobre sybrat na kup vsi4ki hubavi strani na daden janr + animatorite im + balanced gameplay(postignat sled godini :rolleyes: ), 6tqh da zabravq i battle.net-a, i ei ti go hit-a), 4e vmesto da se sysredoto4a v igrata pri vsqka prepratka kym ne6to poznato po4vam da se 4udq ot koq igra be6e :devil

kvo ostana..da kaja ne6to vse pak sy6testveno za alphata :) :

1)da nqma gram NPC

2)da na ostrov si i kolkoto i da e krasivo kato zamisyl, sled 5 mins po4va6 da vijda6 patterns(ebati predi malko ne bqh li tuk!? ;) )

3)da deamon-a zaema "centralno" mqsto v sveta - haha :D

4)da nqma kioraf item, samo gledash prazniqt backpack i vyzdyhva6

5)da ako si na baven net(ne nqkoq ot "+" tarifite)...nqma nikyf smisyl da tegli6 2g, koito 6te delne6 sled den(nqkoi sq 6te kaje:"Kyf den be?!30 mins!")

6)i sled kato ti pisne da gleda6 prazni backpacks, praznite spell lists i talents i quest log-a se obry6ta6 kym the most powerful ONE - console :) tq oba4e ti se otpla6ta za vnimanieto s nqkolko base komandi4ki(quit, godmode, speed i swimspeed, fog, fov..etc.), a ostanalite sa prosto ne aktivni ili nedostypni za prostosmyrniqt user, ima6t naglostta da iztegli 2g nepotrebni files :devil

Chaging.Default.Model - interesno dali raboti, toku 6to go namerih, 6te test.

 

ta Crexis ako ne sym te obezkurajil o6te kazvai, moga o6te da spretna B)

 

P.S. A da ima 1 spell!! Vsemogy6tiqt "Heal" koito ili ne raboti ili prosto kato ne moje da mi padne HP ne moga da test.

Link to comment
Share on other sites

dam link-a si ba4ka i app-a pravi to4no tova koeto pi6e :) moje da smenim grozniqt balrog(ne bilo deamon :P ) s kvoto si iskame, v slu4aq e opisan variant s nqkvo izmisleno drakon4e pri tova ghost, no ideqta e qsno moje sys vsi4ko da se smenq

Link to comment
Share on other sites

ta Crexis ako ne sym te obezkurajil o6te kazvai, moga o6te da spretna  B)

... ne sum se obezkorajil nicka daje ... but nice try :)))) aide produljavai v sushtiq duh moje i da ospeesh :)))))))) ..ama neshto ne mi se svalq .. mai kato ida pri bashtarat shre go svala

Link to comment
Share on other sites

uff toko ne moga da q podkaram viz sq kai mi stupka po stupka ko trqq da napraa imam sandbox.Vlizam i vnqkva papka wow-family i tam mi izliza nqkaf laucnher i mi iska acc ama kade se regva toq acc.Ne moga dori da vleza v tupata igra basi.Koe trqq da extrakna i tnt.Pla napi6i si nika v 4ata ako moga da te namerq tam i kanala det vliza6 6ot sum malko nov s materiala i ne 4atkam tolkova tezi ne6ta no 6te se poburkam iskam da q vidq tazi igra mamkamu i btw kade sa tiq piratski survari det ve4e moze da se igrae

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...