Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

препоръчвам на всички да играят на сервери от 10 нагоре, че от 1 до 10 ще е страшна навалица.

Аз като си я поръчвах не можеше от трансфер груп, трябваше от софия.

 

 

точно в навалицата е якото - като има малко хора къв ти е кефа ? Аз няма да си я купувам де, но играх бетата дето спря ония ден и беше наистина доволна :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Във всички сървъри ще е навалица.

В тези - ужасна. Което значи яко опашки.

 

 

MLAKNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII STEF4O2 :ppppppppppp AKO TI si altilis ama to nqma drugi noobs kat tebe :P

Edited by 5star*
Link to comment
Share on other sites

Странно на мен ми казаха в трансфер груп че играта ще пристигне в понеделник. И все пак може и да си я поръчам тая игрица. :punk

Link to comment
Share on other sites

Хора понеже не ми се четът цели 18 страници ...

Ще може ли да ми кажете дали знаете горе долу каква скорост на интернет връзката ще е нужна, за да се играе нормално или поне да може да се играе ?

Link to comment
Share on other sites

Еми значи аз имам външен трафик max 9-10k даже и по-малко и имам

170 max ping, което е напълно достатъчно да се играе нормално. :)

Link to comment
Share on other sites

az imam van6en 12-17kb i igrah closed betata za america i varve6e 4udesno ne mi lagna nito vednyj, e vqrno 4e sam igral samo 20 4asa ama nemi lagva6e

btw vav www.arenabg.com sa pusnali failovete na finalnata versiq za america pi6e 4e ima na4in da se igrae v piratski serveri ama na men ne mi e qsno ot kade da gi zema teq serveriina4e sq e dyrpam igrata i se nadqvam kato se svali da moga da igraq 6toto e naistina qka

btw ako nqkoi znae ne6to za teq serveri pi6ete

Link to comment
Share on other sites

Да! Аз я играх и и я играя с няколко човека в LAN малко е тъпичко в LAN защото неможе да усетиш 1/1 000 000 от духа на играта :) в пиратските сървъри липсват много куестове, хора, занаятите и още много съществени неща за това най-дбре в оригилен сървър ама като няма какво да се прави :devil

Link to comment
Share on other sites

 

 

Еми значи аз имам външен трафик max 9-10k даже и по-малко и имам

170 max ping, което  е напълно достатъчно да се играе нормално. :)

 

 

az imam van6en 12-17kb i igrah closed betata za america i varve6e 4udesno ne mi lagna nito vednyj, e vqrno 4e sam igral samo 20 4asa ama nemi lagva6e

btw vav www.arenabg.com sa pusnali failovete na finalnata versiq za america pi6e 4e ima na4in da se igrae v piratski serveri ama na men ne mi e qsno ot kade da gi zema teq serveriina4e sq e dyrpam igrata i se nadqvam kato se svali da moga da igraq 6toto e naistina qka

btw ako nqkoi znae ne6to za teq serveri pi6ete

Благодаря Ви много за информацията ;)

Само единственото гадно е, че ще се налага да си плащаме, за да играем, както трябва в големите сървари :(

Link to comment
Share on other sites

Е как пък реши, че няма да сме сериозни ? Ако провериш wowbg.com ще видиш ,че много българи ще сме в един сървър, за гилдия е рано да се говори, но поне може да цъкаме заедно.

Link to comment
Share on other sites

Това е написано на сайта на pulsar.bg:

 

В магазините на Пулсар ще може да намерите и карта за предплатен достъп за игра на World of Warcraft. Цената на картата за 2 месеца ще бъде 52.79лв. (€ 26.99).

 

 

Преди няколко дена пишеше, че 3 месеца са 52.79лв, а сега са само два.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...