Jump to content
BulForum.com

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

smurphet

World Of WarCraft

Recommended Posts

217.10.240.67 WORKING BG SERVER!

na forum-a na play.evrocom.net e napravena sekciq WoW, taka 4e info predpolagam 6te ima pri pyrva vyzmojnost tam

ще може ли да играя играта в българските уславия т.е. без да плащам за акаунт? има ли смисъл да ги свалям тия 2Г? моля отговорете на тези въпроси, защото като си мисля ква излагация ще е тая игра и полудявам!

V golqma gre6ka si absolutno vsi4kite igri na Blizzard sa si tqhna ideq.A to4no obratnoto ako ne6to ne e tqhna ideq to tova e WARCRAFT. :)

xax a na koi e ideq togava ???? :confused Si4k iznaem 4e parvona4lno warcraft-a be6e zamislen sus 6 rasi i 6te6e da bude ne6to onikalno po svoq rod :) no se pak GOVORIM ZA BLLIZARD a te nikoga ne se zahva6tat s ne6to koeto ve4e ne e probvano ot drugi kompanii.....ama da ne se otkolnqvame ot temata......TAAAA na koi vikash e ideq Warcraft 3 da ne bi da ti prili4a na lotr ???

4ak sq vidqh kolko s star topic-a :))

Blizzard Entertainment съобщиха, че работата по World of WarCraft - тяхната първа масова мултиплейър онлайн ролева игра, най-накрая приключи. Геймката ще излезе на пазара в Северна Америка, Австралия и Нова Зеландия на 23 ноември, а в Азия и Европа - малко след тази дата. Всеки, който ще иска да влезе в нейния свят, ще трябва да избере една от трите възможни такси. Абонаментът от месец на месец ще бъде $14.99. За три месеца в аванс - по $13.99. А за половин година - по $12.99 на месец. Ексклузивен пръв поглед над World of WarCraft, направен въз основа на нейните европейски бета тестове, очаквайте в следващия брой на "PC Mania".

Source : Pc Mania

Някой да знае как мога да иргая ОПЕН БЕТАТА че съм изтървал срока и немога да си направя акаунт

az sym na D+ i predi vreme si q bqx drypnal igrata[o6te kato be6e v syvsem na4alna faza-bez creeps i quests] i vsi4ko si be6e Ok :P

mislq,4e nqma da ima problemi da se igrae i sega ;)

аз съм на достъпна+ и я играя без никакъв лаг (като изключим, че днес беше супер лагаво, но всички хора в realm19 се оплакаваха, така че не е от нета ми).

Ами айде като сте я играли да ми кажете тогава - любезно...има ли сървари, в които мога да е игря и как да се регна?

доколкото знам, регването свърши вече. за Open Beta-та става въпрос. сървъри си има - Battlenet. разделен е на realms, избираш, праиш герой и влизаш.

kachil sym open-beta filesovete na ftp-to.

Амм..аз много се извинявам, че пак питам, но може би трябваше да започна с това,че:

1.Свалих си WoW от Warez-a, инсталнах си го.

2.Като го пуснах и написах някав Account i Password (разбира се играта не тръгна с тях) и автоматично започна да ми сваля Patch-a.

3.Свали ми Patch-a и сега имам версия 1.1.0 (мисля, че това е най-новия..).

4.Че записването за Open Beta-ta приключи ми е ясно, но аз питам за сървър (малко по-заобиколен от правилата на BliZZard, естествено да не се плаща..).

* Та, ако има такъв сървър може ли някой да си поиграе да ми обясни надълго и нашироко какво да направя, как да си инстална някакъв luncher, ако трябва какъв file да си сваля и т.н..

Благодарско

Sajeliavam 4e vru6tam tolkova starta tema no imam vapros.Niakoi vleze li v open ili closed beta test i dali igrata si struva.Za6toto misliq da si q kopuvam strategiqta ne be6e mnogo xubava ama az si padam pove4e po rpgta i sum 4uval dosta xvalbi za tazi igra.Ta dobra li e?

Nqkolko pri4ini zaradi koito ne trqbva da kopuvame wow ;)

1. 49.99$ struva igrata(Collector pack-a e 120 leva-ne pomna kolko $)

2.Na mesec trqbva da pla6tame po 12.99 (za 6 mese4en period na pedpla6tane) , 13.99 (za 3-mese4en) , 14.99 (mesec za mesec)

3.Sedne6 li vednuj na WoW nqma stavane - vru6ta6 se ot daskalo i vednaga byrza6 da q pusne6, va6te 6a ti vikat u4i,ti : neee; priqtelite: are vynka, ti : neeee.... :woot ]

4.Kakvoto i da prai6 WoW 6te ti e vyv kifiricata ;) ...

PS: Imam priqteli koito cukat open b.net i se razcepvat :)

Играта е мноо луда. Един съученик играе Опен Бетата с Таурен и направо в ПК-тата ги маже :) Играта е много луда -аз чакам да излезе пълната и ще си цъкам в някой БГ сървар ,защото таксата за близардския ми идва в повече :)

• Create New...