Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

А вижте, с изказването, че друида е "хийлър" не съм съгласен. Това, че може да лекува (даже доста добре) не го прави лекар :) Например аз развивах feral дървото докрай, героят ми беше... ок, трябваше да бъде 31 ферал/1 баланс (за онова автоматичното руутване, забравил съм му името... срам)/19 ресторейшън. Такъв герой е доста добър солист, става за танк, ако нещо се обърка в партито, като котка прави солиден демидж (не ми възразявайте ама ич, това, че другите правят повече не ме интересува :)) и бяга 25-30% по-бързо, може пак да хийлва доста яко с правилните предмети, а за PvP няма да говоря изобщо (да спомена простата и евтина магийка fairy fire - кошмарът на всеки роуг). Силата на класа е именно способността му да се наглася според ситуацията и да играе различни роли в зависимост от нуждата. Никога няма да забравя един инстанс на 30то ниво, където бях основния танк в групата :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

То с хибридните класове е все така. Всичко можем и за всяко наше умение има клас който е по-добър от нас в това умение. Не е за всеки тая игра с хибриден клас. С паладините е същото. Правим всичко и нищо. Снощи Таз ме накара да го играя бияч той да хийлва. Бавно, но славно изгриндихме Maraudon за нейчър резистанс предмети. Мислех че ще умираме на едно място като пулнахме 8 елтини моба, но палата си е пала - не иска да умира просто :) Той Таз ги пулна щото му е секси елфката и те мобовете и те хора се засилиха към нея :) Веселко беше, хареса ми :)

Link to comment
Share on other sites

Ееее, секси елфките ме победиха и счупиха отвсякъде. Казвайте на кой сървър играете и дали имате място в гилдията за feral/PvP ориентиран друид и евентуално може да почна пак да играя. И като събера 1 жълтица за stylish black pants/shirt ще видим коя елфка е по-секси :lol:

Бтв кога щеше да излиза експанжъна? Защото ако е скоро ще е добър повод да я започна отново...

 

Едит: е, ще трябва някой да бутне едно рамо да стана 20то ниво по-бързо, че процедурата за друид 1-20 я знам наизуст и ми е толкова досадна вече, че няма накъде... А и без това друид без котка за мен не е друид :)

Edited by Legop4o
Link to comment
Share on other sites

Играем на един от най-старите сървъри в Европа ==> Burning Legion. Идвай да играеш таман има вече и други от форума дето играят на него и са малки левъли ;) А едно рамо винаги може да получи от нас човек :)

Link to comment
Share on other sites

Онова, което не можеш да се сетиш е нейчър грасп ;)

Колкото до сървъра - Килъра ти го каза а рамо - все ще се намери между райдовете да ти го подадем - то и без това тоз индивид паладинът си направи втори такъв, за да си го цъка отначало, че му било домъчняло за хората от Голдшайър - така че ще си цъкате заедно, но имай предвид, че сървъра е фул и си има опашки.

Колкото до фералната страна .... не че не уважавам друидите - напротив, моя мейн чар е друид - но отново ще захвана една тема, а именно дали друидите могат да танкват или те. Армър имат - това не го оспорвам, но едно е от най-важните неща, които са от голямо значение за танковете - липсва при друидите и това е parry. Dodge и miss всеки го има но точно parry Ви различава от warrior-ите. Знам че може да се танква с друид и таунта му е същия като на warrior-а, но аз лично съм виждал ферален друид да се опитва да танква Ебонрок и н момента, в който драконът реши да му обърне внимание и той взе та умря от липса на кръв - въпреки усилията ни да го хилнем. Но както и да е това си е твой избор, за мен друида е един невероятен хийлър и съпорт в райдовете на прийстовете и това са думи на човек, който има и от двата класа, така че не са просто ей така казани - взети от въздуха. Но пак казвам - това си е мое, лично мнение и не искам да го налагам на никой.

Хубаво е, че се замисляш да се върнеш към играта ;)

Успехи.

Link to comment
Share on other sites

Не съм никакъв "психопат" не виждате ли какво голямо Halo имам над главата?!

Legop4o такова нещо като "бивша" любима игра няма, а пък става ли въпрос за WoW - то тогава това са пълни безсмислици ;) Почвой и не си губи времето, че ей на - нов пач се задава Тиър 3 ще дойде с него - има какво да се прави.

PipeFan - това което си направил с ъндед прийста си е толкова голямо падение в моите очи, че направо като го препрочитам и ми се иска да те "убия" жестоко и болезнено.

 

 

"OT MEN DA ZNAETE NIKOGA NE TRIITE NIKAKAV GETOI" .. Що ? Аз си изтрих лвл 50 хънтъра с голямо удоволствие.

Като видиш, че някой клас не те забавлява и усещаш, че си пълна ламя с него според мен е по добре да го делнеш докато е рано още :)

 

 

e TAZ tova mi be6e parviq seriozen geroi be 4ovek! kvo iska6 o6te ne znah kvo da pravq...Az i do den dne6en nemoga da ponasqm undead ne za ne6to drugo ami kak bronite im stoqt.Nqma stil v drehite im dokato viz sega Humana s koito igraq mi to mi pravi kef kak mu sedqt drehote! Ne 4e na orca ne mi pravqt ama nqkva buca ot muskoli leko pregarbena pak ne mi haresva ....vapreki 4e s kostum4eto i roza v raka e rulz.Allytata sa krasivi i radvat okoto dokato undead...o uzasL) 50% ot vremeto mu gleda6 grabnaka i u4i6 anatomiq hahahaha

 

Baron- NQkoi den 6te sazali6 kato mene pravil sam ot vseki cals i rasa pone po edin geroi ka4val sam go do 30 lvl max 40 toq undead priest i go triq samo orc hutnera prokopsa....i sq sazalqvam :cry Toq hunter 6a ti se doigrae nqkoi den moze da ne e sega ili utre moze da e sled godina! Ili pak 6te ti trqbva nickname za alt ..pone go ostavi da pazi nicka.

Link to comment
Share on other sites

Е, за мейн танкове може би не - тук любезно питам "а няма ли да изчакаме и някой уориър? :)" Повече ми харесва котешката страна - може би няма много от преимуществата на роуга, но определено доста по-бързо от мечка или елф убива (да поясня - така и не стигнах на ниво, по-голямо от 30то, така че впечатленията ми се градят на mid-level) Лично аз на 23то ниво си ъпгрейднах скининг-а от ~100 на ~200 и качих 2 нива за 1 ден фармване на dragon welplings (14то ниво, имаше ги в планините около стормуинд) с котешката форма. Повечето така и не успяваха да ме ударят. Но, пак повтарям, не съм играл high-level инстанси, така че не знам какво е там. А като спомена армора - има ли някой някакви впечатления от таланта moonkin form? Въведоха го след като спрях да играя и така и не го видях. Има ли смисъл от него?

Колкото за дали ще започна да играя - ами дори и да го направя няма да е веднага, защото първо трябва да си намеря дисковете (май ги подарих или дадох на един приятел), после трябва да изкрънкам от наще малко средства и да ги убедя, че това ще ме откъсне от многобройните часове пред фотошопа, и накрая чак да започна. Мисля, че може да се опитам да направя всичко това покрай add-on-а, който трябва да излезе тая година (пак забравих кога)

 

П.С. 10х за nature's grasp :laughing:

 

Едит: а относно undead priest... дълго време не можах да повярвам, че от близард са позволили такава глупост... не коментирам качествата му, но самата идея немъртъв да стане свещеник е някакси... тъпа?

Едит2: а какво ще кажете да се кандидатираме за темата с най-много дълги постове? :laughing:

Edited by Legop4o
Link to comment
Share on other sites

Az i do den dne6en nemoga da ponasqm undead ne za ne6to drugo ami kak bronite im stoqt.Nqma stil v drehite im dokato viz sega Humana s koito igraq mi to mi pravi kef kak mu sedqt drehote! Ne 4e na orca ne mi pravqt ama nqkva buca ot muskoli leko pregarbena pak ne mi haresva ....vapreki 4e s kostum4eto i roza v raka e rulz.Allytata sa krasivi i radvat okoto dokato undead...o uzasL) 50% ot vremeto mu gleda6 grabnaka i u4i6 anatomiq hahahaha

Ne che imam neshto protiv tazi chast ot chovechestvoto, no humanite i night elfite sa si ot lqvata strana na platnoto :). A muj da se kefi na human male.. hum hum.

Undead rogue >> all. Ne znam kakvo e chuvstvoto da te goni takuv (slava bogu), no 100% nqma da go ubiq, zashtoto sigurno shte mu pravq samo /kiss i /love. Momiche sum, kakvo da me pravi chovek ;). A za TAZ specialno shte si napravq female dwarf, tui kato sa mu liubimki.

@ KILLERINCHO, ima 1 PvP paladin na nashiq server, sus Sulfaras e i nai-golemiqt crit, koito mi e pravil, e 1100. A sme se zasichali dosta puti s nego. E, da, biem se po 5 minuti, zashtoto prosto otkazva da umre, no dalech ne e dmg dealer. A kato mu iztochish manata e nai-sladuk, no tova sa edni drugi temi ;).

 

BTW tezi dni otskochihme do residenciqta na TAZ i KILLERINCHO, dosta dobro posreshtane ni napraviha :love

post-339-1146681634.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ще направя лек offtopic :) Просто искам да споделя моя лек experience с играта World of Warcraft.

 

Бях в София, и се оказа че братовчед ми играе. Показа ми за какво става въпрос и аз (тъй като нямам пари) се разбрах с него да ползвам акаунта му по времето когато той е на работа или спи :) След това, като се прибрах в Пловдив, дръпнах 4-те диска от gamez.com.tw.. записах ги, но се оказа че акаунта не се разпознава поради това че играта е US версия... след това от data.bg дръпнах ENU версията (отидоха още 4 диска) но пък се оказа че е бъгава и не може да се patch-не.. пробвах да patch-на с US версията.. и разни други хватки за промяна на realm-а но нищо не помогна :)

Тогава се принудих и взех 4-те оригинални диска от LifeFeel ... инсталирах играта.

Направих си герой - една мноо яка руса мацка Human (те просто жените на останалите раси са адски грозни като Смъртта :D )

 

Започнах да играя... стигнах 10-ти level, и започнах да усещам как играта сама по себе си увлича, от една страна с разнообразието си и безкрайните възможности, от друга страна с това че самите quest-ове са така направени че в един момент започват да се трупат и навързват и тебе постоянно те гони чувствтото че трябва да довършиш започнатото.

Стигнах 12-ти lvl. оказа се че става се по трудно сам и се усети факта че играта до голяма част е социална което в един момент те погълща във вируталния свят.

 

В един момент ми писна и изгасих компютъра.. като установих че не съм усетил как са минали 6 часа.. а беше вече 5 сутринта. Легнах си.. и в един момент получих просветление!! Да.. играта наистина увлича страшно много и е адски зарибителна.. но в крайна сметка на това ли трябва да посветя свободното си време?! Стига ми реалния свят със своите ежедневни quest-ове.. а да не говорим колко неща още трябва да науча за живота... Някакви такива мисли...

 

Просто събрах воля (не ми трябваше чак толкова много... все пак бях 12 level :P) но все пак, станах пуснах компютъра отново, Log-нах се... изтрих си героинята (голямо сладурче беше да знаете :P) изтрих и играта.

 

Мисля че не сгреших с решението си. :zzz

Link to comment
Share on other sites

@ KILLERINCHO, ima 1 PvP paladin na nashiq server, sus Sulfaras e i nai-golemiqt crit, koito mi e pravil, e 1100. A sme se zasichali dosta puti s nego. E, da, biem se po 5 minuti, zashtoto prosto otkazva da umre, no dalech ne e dmg dealer. A kato mu iztochish manata e nai-sladuk, no tova sa edni drugi temi wink.gif.

 

Мерка, ти ще си единствения човек на този свят, който ме е чул да казвам че паладина е дмг дилър :) Тези които се фантазират че са дмг дилъри разните там критадини, валордини лоладини и т.н., ги правя за смях винаги когато мога само и само за да се опитам да им намаля количеството, защото това са хора които не знаят и не не искат да разберат как трябва да се играе паладин. Как да се играе паладин така че паладинския чук на логото на Алианса да си заслужава мястото там където е. Такива като тоя дето ми го описваш са позор за класа ни. Описвах случката от Марадон, там където ти щеше да умреш например, когато се наложи да оцелявам. Убих 8 елитни моба кажи речи сам. Таз загина на първия, което е нормално. Просто няма достатъчно броня за да оцелее. Верно убих ги за 5 минути, но идеята беше че оцелях в ситуация, в която не всеки би оцелял. Идеята на паладина е, че трудно умира и че докато умре може да държи доста народ около себе си жив. Между другото най-големия крит който съм правил е от порядъка на 1380 холи дмг, бяхме заедно с Таз когато го направих срещу 60(елит) моб. А моя паладин определено е изцяло съпорт и ПвЕ насочен. Аз дмг не мога да правя, нито пък ми трябва да правя. Между другото паладина може да прави дмг и имам предвид контролиран дмг, но не с двуръко оръжие и не по начина по който го правят повечето заблудени деца. Но това е дълга и широка и не ми се пише чак толкова много :)

 

afx, ще те замоля това да ти е последния офтопик. Моля запази си психологията и умните изказвания за раздела Тя и Той. В тази тема пишат хора които не ги интересува кога са си легнали и не ги вълнува факта, че някой си там решил че играта е тъпа или че не си заслужава загубеното време. Тука са се събрали маниаци и, повярвай ми, никой няма да ти обърне внимание. При положение че си стигнал зашеметяващото 12-то ниво, ти изобщо не си наясно какво си пропуснал. Решението си е твое разбира се, но ще те помоля пак, да няма повече офтопици от твоя страна или от някой друг поучителен пич наоколо :) Мерси предварително.

Link to comment
Share on other sites

afx, да според мен си сбъркал - вярно казва ти го човек, който си е и поживял и не се е прибирал с дни в къщи, но това много омръзва и най-накрая нищо не печелиш. Социални контакти - ми аз и в WoW имам социални контакти с хората. Както и да е - това си е твое решение и щом си почувствал, че трябва да изтриеш героя - то тогава така е било правилно за теб. По-добре е да се откажеш още на малък лвл отколкото да си видял доста неща и да решиш да си делнеш героя.

 

Аз съм напълно съгласен с Мерката human и night elf male са най, ама най-гей изглеждащите герои в тази игра. Нищо лично към това общество, просто аз не споделям техните виждания, а и не им се бъркам - но не мога да разбера едно - ако си мъж/момче в реалниа живот, какво толкова му намирате да го играете mdle и в играта - вместо да се радвате на нещо красиво и грациозно (за мен на първо място е ъндедката и след това елфката), вие пак гледате някакви мусколи и мъжки силуети. Като си го накиприте героя и много му се кефите, ама това е малко извратено, друго си е да си обличаш елката или ъндедката и да и се радваш как и седят някой роби или шапки - някакси по-красиво е и различно от това което сме в реалният живот. Аз поне това правя - отмарям си в играта, откъсвам се от проблемите, които имам като влезна в WoW. И определено предпоцитам нещо грациозно да ми радва окото, отколкото да гледам дупето на някой мачо, който върви като дървар, тънцува супер тъпо и се смее глуповато. Но това си е мое мнение и аз само реших да го споделя с вас, без да го натрапвам.

 

PipeFan - да изтриеш Ъндед прийс - това е няй-голямото кощунство за мен, за жалост моите сериозни герои са ми ъндеди затворени в елска кожа, но това е защото моите приятели са извратени и не искат да играят хорда, но това е друга тема. И още нещо да ти кажа - ти виждал ли си ъндед warrior с пълен might сет, защото мисля че не си - това от заклети алианси съм го чувал, че е най-добре направения герой с фул сет - невероятна красота е, наистина - даже някъде имах такъв скрийн шот, ама не помня къде го запарясах. Потърси ще намериш все някъде такава картинка.

 

Legop4o - аз отдавна съм те бил по писането на дълги постове, погледни предната страница, на теб ще ти дадем приз за писане на дълги мнения от човек, който се е отказал от играта.

Успех с вашите и дано спонсорират проекта WoW, макар че после усещам как ще съжаляват за това, но карай - ти почни, пък после все ще се измисли нещо. Колкото до ъндед прийстовете - изобщо не е парадокс - прочети историята на WoW - без значения каква ще я намериш - дълъг, къс вариант. Много ясно че ще има ъндед прийстове - да не говорим, че това си е и най-красивия чар в играта, направен с толкова любов, че направо се възхищавам на човека, който е създал дифаут лицето на ъндедката фимейл, а и като и сложиш онази прическа с дългите коси - оле, поема мога да напиша за този чар, ама на - кърснат съм и не мога да си играя любимия персонаж заради моите приятели, но какво да се прави - такъв ми бил късмета.

 

Мери - направиш ли си дебела джуджарка - няма да ти пратя торби и ще кажа и на Килъра да не ти праща. Ще ти изнамеря паролата и ще ти го делна това кубчесто подобие на живо същество. Не прави тази грешка - от сега те предупреждавам ;)

Стига толкота за сега.

Останете със здраве.

Link to comment
Share on other sites

KILLERINCHO, ne sum naqsno s paladinskiq class, moga da sudq za vas samo po PvP encounters. I da, opredeleno ste suzdadeni da ocelqvate - onzi den, chakaiki za AQ 40, mind controlvah razni allita i vsichki paladini uspqha da oceleqt 10 sekundi, v koito gi nalagaha 62 elite guardove v Cenarion Hold. Napravo dumi nqmam :). Samo za sravnenie az padah ot 3 udara :blink:.

S TAZ spodelqme ideqta, che hordata sa po-krasivi ot alliance. Az dwarf nqma da si pusna, zashtoto me e gnus da gi gledam, kamo li da igraq s tqh... Na Emeriss ima edin female dwarf priest, po-otvratitelno suzdanie ne sum vijdala, da ne govorim kak mu stoqt tier 2 itemite!!! Sushtoto e i za vsichki drugi alliance chars - kak moje kato me e ubilo grozno gnomche, posle da si napravq alli i da sum v 1 grupa ili raid s tazi rasa - absurd prosto.

Link to comment
Share on other sites

S TAZ spodelqme ideqta, che hordata sa po-krasivi ot alliance. Az dwarf nqma da si pusna, zashtoto me e gnus da gi gledam, kamo li da igraq s tqh... Na Emeriss ima edin female dwarf priest, po-otvratitelno suzdanie ne sum vijdala, da ne govorim kak mu stoqt tier 2 itemite!!! ...

При нас пък един си е направил женски d0rf прийст и го е кръстил "Грозданка" такова същество просто няма - черно, грозно - то ако те хилне и ще умреш от удар като видиш кой те е спасил - просто това е най-отвратителния чар в тази игра.

Link to comment
Share on other sites

от известно време следя темата за wow и макар че не я играя нещо се впечатлих и мисля да я пробвам...

и така кажете от къде да изтегля пачовете и също сайта със сърварите може и да посочите по добрите :P

Link to comment
Share on other sites

Аз съм напълно съгласен с Мерката human и night elf male са най, ама най-гей изглеждащите герои в тази игра. Нищо лично към това общество, просто аз не споделям техните виждания, а и не им се бъркам - но не мога да разбера едно - ако си мъж/момче в реалниа живот, какво толкова му намирате да го играете mdle и в играта - вместо да се радвате на нещо красиво и грациозно (за мен на първо място е ъндедката и след това елфката), вие пак гледате някакви мусколи и мъжки силуети. Като си го накиприте героя и много му се кефите, ама това е малко извратено, друго си е да си обличаш елката или ъндедката и да и се радваш как и седят някой роби или шапки - някакси по-красиво е и различно от това което сме в реалният живот. Аз поне това правя - отмарям си в играта, откъсвам се от проблемите, които имам като влезна в WoW. И определено предпоцитам нещо грациозно да ми радва окото, отколкото да гледам дупето на някой мачо, който върви като дървар, тънцува супер тъпо и се смее глуповато. Но това си е мое мнение и аз само реших да го споделя с вас, без да го натрапвам.

 

 

Таз прочитайки твоето мнение, забелязах колко се доближава то до моето. наистина дамските рерсонажи в играта са много как да кажа по-атрактивни, от колкото мъжките, но моята класация е малко по различна: 1 са жените на хората защото изглеждот по нормални и някак си достъпни, 2 елфките. втори са заради стърчащите им големи вежди които според мен ги грозят иначе по грация бият хорота и понеже вече играя при вас алианс, по-нататак живот и здраве ще си направя елф рогуе голям фен съм им. 3 място са мъртвите момичета ама с тези изкарани кости и зъби малко некрофилско идва. иначе няма да скрия че смпатизирам и на тролските женски които въпреки всичката грубоватост, имат лек чар. и на всичкото това тук писано ще си призная че развивам мъжки паладин човек:rolleyes: който е плешив и възможно най черен :rolleyes: :rolleyes: и всичко това заради платето (онези яки брони знаеш ги ) :bgrin: абе изкам да си направя герой-бараба и за това е всичко. друа светлина има един мъжкар в брони от колкото някоя бронирана лигла :P иначе и на мен не ми допада алианса ордота е мойта слабост само че в другият сървър за месец така и не намерих друг българин а сам е малко кофти да се играе иначе ако някой някога изяви мерак за съвмистна игра зарязвам всякакви алианси и такива други ъндета си стои и чака :rolleyes: :rolleyes: незнам защо масово BG играчите бягат към алианса

но кото цяло мое лично мнение за играта е че тук всичко е горедолу в боланс предпочетеш ли даден герой значи селектираш определени негови + качества като се стараеш да не даваш фронт на минусите които за своя сметка са при друг герой и така нещата са навързани но това е само мое мнение и не е задължително да съвпада с други нали ;) :D :D

Link to comment
Share on other sites

айде бе дайте сайт за пачовете че имам само от 1.9.0 нагоре

зарибих се по игрицата и нямам търпение да разцъкам

значи и в локала намерих 3 пача но тряат още от 1.3.0 до 1.9.0

Edited by frodo
Link to comment
Share on other sites

dead_king - Благодаря за подкрепата, разбирам как се чувстваш да си играеш сам на сървър и колко тъпичко е сам да правиш куестове вместо с някоя дружка да си вдигате героите заедно. Аз бях предаден от един паладин така и сега съм с 3 героя лвл 27-32 на един сървър и си ги играя сам, ама то това на паладините им е в кравта - да предават другарите си. Ако се върнем на историята на WoW, която не я за до перфектност, но това което знам ми стига, се сещам за едно от най-големите предателства там, което е направено не от кой да е а имено ПАЛАДИНА - Arthas Menethil.

Но какво да се прави - такава ми била съдбата, ще си ги играя сам.

 

frodo - не знам къде си решил да играеш, досещам се, че най-вероятно ще е на някой от пиратките, така че попрочети малко от тази тема, хората които играят на такива сървъри споменаваха нещо за пачове намиращи се нейде на дата.бг. От тези, които "спамим" напоследък темата - малко е вероятно да разбереш от къде да си изтеглиш ъпдейти, защото ние като се логнем в играта и Близз веднага се грижи да си изтеглим всички възможни ъпдейти чрез техния "Близз ъпдейтър". Сървъри, които са "по-добри" също са споменати някъде из темата, ние можем да ти говорим само за офи сървъри, което явно няма да ти върши работа, а и при нас няма такова понятие "по-добри" и за това няма да ти бъде от полза нашата помощ. Вземи се порови из темата - ще си намериш отговори на всичките въпроси.

Успехи.

Link to comment
Share on other sites

Историята я знаеш ама си я правиш така както ти оттърва :) Артас е толкова паладин, колкото аз някога ще бъда ъндед. Виж, че е убил учителя си паладин, това вече е вярно. Говорим си за Лорд Утър. Както и да е. Не ми харесва ордата, грозни са и не ме радват изобщо. И там както и в Алианса е пълно с кавали, така че за мене разлика няма. Няма такова нещо като красива хордска раса. Това че някой са извратени и залитат по разни кокаляци, не значи че всички трябва да сме толкова извратени. Как може да ти харесва раса на която походката и е като 98 годишен дядо с ревматизъм, ишиас, лумбаго, артрит и всички ставни болести които можеш да се сетиш. Да не говорим за женските половинки на хордата. Там вече е големия смях. То просто по-грозни същества няма. Какво ми говорите за женски джуджета. Я Таз иди си погледни зелената шаманка и тогава ми говори кое е грозно и кое не. За женските крави няма говорим изобщо. За тролките пък хич. Айде моля ви се ако ви харесват гротескните образи ваша си работа. Ама колкото и да ги хвалите вкуса няма да ми се промени. И така като гледам няма да се промени и на една голяма част от хората. За мене е особено преживяване да летя на грифона и в един момент от мъглата да изплува Стормуинд. Белите кули и лъва. Не, паладин съм и такъв ще остана. Друго не мога да бъда, съжалявам :)

 

dead_king, снощи къде се изниза толкова бързо таман щяхме да направим паладинския куест. Ся довечера няма да може щото довечера е сериозен райда и ще чакаш събота :)

Link to comment
Share on other sites

А така, паладините въртят света :) Какво парти си направихме един път в blackrock mountains 4ма на 25то ниво и паладин на 60то не е истина :lol: Ние само си седяхме и трупахме exp (бавно но славно). Колкото до Артас: е как да не е паладин бе :blink: Лично съм превъртал 2-3 пъти кампанията на WarCraft 3 и идеята там е, че с хората основният ти герой е Arthas - Paladin! :huh:

Edited by Legop4o
Link to comment
Share on other sites

Никога не е бил паладин. Ученик на паладин, да. Кампанията и аз съм я минавал няколко пъти. Там си е начинаещ рицар, пратен от баща си да се учи, но не е паладин. След като взима пркълнатото острие полека-лека се превръща в Death knight и т.н. :)

Link to comment
Share on other sites

Никога не е бил паладин. Ученик на паладин, да. Кампанията и аз съм я минавал няколко пъти. Там си е начинаещ рицар, пратен от баща си да се учи, но не е паладин. След като взима пркълнатото острие полека-лека се превръща в Death knight и т.н. :)

Аха... и, предполагам, във WoW Frostmourne го няма? :D :punk

Edited by Legop4o
Link to comment
Share on other sites

абе историята на Артас всички я знаем първите няколко мисийки може и да е бил паладин но по важното е че след това ги заличава до един той доколкото си спомням има принос и за появата на лейди силвана както и за призоваванито на Аркимонд той слага край и на Илидан и неговият поход с нагите и кървавите елфи и сяда на замразеният трон въобще голям герой е и мен много ме кефи незнам за вас но аз лично съм превъртал съм игрите по 3 пъти и двете само заради тези моменти а сега като разбрах че може би ще се появи и в експанжана направо нямам търпение да го почвам :D иначе Килеринчо сега наистина се сетих че снощи забравих поне едно чао да кажа но моят проблем с лага много ме дразни и снощи към 11 часа вече стана към 3000 и нещо за това излязох така набързо да знаеш нямам никакъв зор за паладинският куест от тази вечер до неделя вечерта все ще съм онлайн така че време ще намерим :D иначе благодаря ти още веднъж за матерялната подкрепа снощи и да ти се похваля че онези невероятните продажби се получиха и аз незнам как :lol:

Таз ако това може да ти подейства успокояващо и аз имам към 15 героя на никаде щото още немога да се ориентирам на къде да хвана каквото и да започна все ми е интересно и все си правя нов и нов подскачам от сървър на сървър и така само че имам принцип и той е никога да не трия герой независимо какъв е защото рано или късно пак ще ми се преиграе с този клас и поне ще ме чака нещо познато и докарано до някъде незнам що ги мразите паладините ама това си е ваша работа аз лично имам 2 и да си кажа честно кефя им се много :lol: :lol: :punk ако ще съм алианс задължително паладин абе разни хора разни идеали :D

Edited by dead_king
Link to comment
Share on other sites

Таз ако това може да ти подейства успокояващо и аз имам към 15 героя на никаде щото още немога да се ориентирам на къде да хвана каквото и да започна все ми е интересно ...

Аз моят герой си го знам и расата си я знам, ама в играта нямам късмет, че всичките ми приятели все по алита залитат - но вече е много късно за мен да сменям всичко или поне за сега още не ми е писнало и не съм ударил чертата на алианса, макар че почти съм стигнал до ръба. Знае ли се - само времето ще покаже как ще се развият събитията при мен.

Link to comment
Share on other sites

изтеглих играта от японеца.

инсталирам първия диск и ми иска втория обаче като цъкна върху инстал иконата нищо не става.

какво да правя?как се инсталира тази игра?

като разархивирах дисковете файловете са едни и същи :blink:

абе те се отваряли направо с демона :lol:

айде ся тегля пачовете и утре почвам

Edited by frodo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...