Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

Frodo ти наясно ли си че играта струва 25 кинта да я играеш на месец ? :) + оригиналните дискове и CD-key-a струва 100 кинта ..

 

Любо стига си се оправдавал с нас .. залитали сме били .. и на ме ми се играе Ъндед Прийст ама пък от друга страна не мога да предам Моник.. представяш ли си как ще се почувства горкичката ..

 

Баси аз докато нямах нет вие бая постове сте изписали :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Монка, разбирам те напълно какво имаш предвит с това, че ще се почувстваш все едно, че предаваш Моник. И аз така се чувствам, а и като видях визията на Тиер 3 и като се сетих колко време ще ми коства отново да събера всичките неща, които в момента имам - с нов прийст направо ще е непосилно.

Link to comment
Share on other sites

Скина на тиер 3 е просто нечовешки ... те ще са 9 части ... 8 части армор и един пръстен ..

Май ще се окаже, че новия 40 инстанс ще е наистина фрост резист базиран ... което ще го направи доста труден ... обаче пък че има 18 боса .. = много епици :)

Link to comment
Share on other sites

Frodo ти наясно ли си че играта струва 25 кинта да я играеш на месец ? :) + оригиналните дискове и CD-key-a струва 100 кинта ..

 

Любо стига си се оправдавал с нас .. залитали сме били .. и на ме ми се играе Ъндед Прийст ама пък от друга страна не мога да предам Моник.. представяш ли си как ще се почувства горкичката ..

 

Баси аз докато нямах нет вие бая постове сте изписали :)

а ти знаеш ли че има пиратски сървари в които е безплатно да играеш? ;)

Link to comment
Share on other sites

хаха gief epix - снощи нашият приятел Килъра иззе всичко, каквото можеше да се вземе от паладин в МЦ, бетер Едит, ама това е една друга тема ;)

А иначе инфото за фрост е почти 100% не съм обаче сигурен дали няма да е комбинирано със шадоу също - но поне още 2 месеца ще изчакаме, за да видим какво са ни приготвили. То ние още ще си кибичим в AQ, за разлика от Вас Монка - какво да се прави - бавнички сме си и си го знаем.

Фродо представи си - знаем, друг е въпросът дали това ни интересува или не, но веднъж говорихме в темата за пиратските сървъри и за офитата, не искам пак да го почваме да го дъвчим.

Link to comment
Share on other sites

а ти знаеш ли че има пиратски сървари в които е безплатно да играеш? ;)

 

Frodo знам ама там не се играе .. там се прави всичко друго, но не и да се играе :) правиш там разни неща и тнт ..

Надявам се да прогледнеш по скоро и да минеш към правата вяра :)

Edited by baron
Link to comment
Share on other sites

:D да той е прав аз до преди месец бях играл само във пиратски сървъри и си мислих че съм играл WOW да ама не там имах герай на 85ниво който носи вякакви предмити и оръжия скача от колкото високо си поиска без да умре никой с 5 нива по нисък от него неможеше да му направи дм защото имаше само дм и абсорб освен това не му бачкаха талантите и половината умения бъгваше се тайно така че като излезеш и влизеш в играта пак си там от където си почнал преди бъга пълно беше с неработещи куестове но това не беше от значение защото опита беше на макс и се качваше за седмица сам и за часове с парти иначе да на графика и саунд играта си е същата само където се събират онлайн до 150 човека най много до 300 а има и сървари със по 50 до 80 играл съм в 4 наши и 3 чужди ако някой изка мога да дам информация за тях но честно казано не си заслужава правиш героят и след седмица е изтрит или бъгнат най чисто срещаните бъгове са да се озовеш в средата на картота насред океана и да падаш до безкрай или да се превърнеш в буболечка и да играеш така докъто админа не те оправи лага достига в повечето случаи до 10000 и каво ли още не абе това не е тази игра наистина не си заслужава да се играе в пиратски сървър защото те не са дори и на ниво демо гадно е че като е платена не всеки може да я играе но дадените пари наистина си заслужават жертвата

моля да бъда извинен ако с поста си обиждам хората които играят в такива сървъри но това са моите лични впечатления и мнение базирани на личен опит и преживяни случки прекарани в тези съввари :D

Edited by dead_king
Link to comment
Share on other sites

TAZ-Vseki si ima vkus kakto kaza killer torbata s kokalite ne mi haresva ...tova e troll priest za men e nai dobriq PvE priest.

Chicatillo-Az ne sam obraten be:) Iztrih si humana ne stava za warlock ima edno takova izrazenie na liceto-"Ei sq 6a izbqgam".Ta pak 6te 4akam Blood Elfs!

 

za novite rasi: CLICK

Vizte gi sega tezi draenei...pusnete si WoW i q sq vizte Taurena? ta razlikata e v kozata i glavata a i opa6kata e malko po dalga.Vizte gnoma.Gore dolu sa6tiq van6en vid na glavata.Ta zaklo4enieto e 4e edin tauren iznasilil gnome i hop nova rasa....a ne nqkvi si pate6estvenici iz prostranstvoto blagosloveni ot bogini i tn.I ne sam vidql takiva "krasavci" v WC3 a samo nqkvi sbra4kani sa6testva det ziveeha v slameni ka6turki a ne v prekarsni gradove ...Se taq Blizz si znaqt rabotata.Dokato Blood elf maleeeeee ne 4e 6te sa krasivi War ili pa nqkvi drugi biq4o no caster/rogue 6te e super qko.Te sa slabi4ki i klo6tavi kat undead ama drehite im ne sa razkasani ot leko podava6tiq se im grabnak x_X.

 

Ta hora expansiona idva malko ostana ako iskate kat dodie sme se ogovorili s baq narod da po4vame nanovo v nqkoi nov realm i da sa razcepim s novite rasi...4akam s netarpenie...

 

Dokolkoto za undead war s palen might em vidqh ne samo s palen might no i s Thunder fury i palen might/wrath i pak ne mi haresa.Undead sa krasivi rogueta no ni6to drugo pone za men...ma te pa pone sa krasivi za ne6to dokat gnome/dwarf=ne

Link to comment
Share on other sites

PipeFan - За гномите не си прав, не че ги харесвам, но имат едно лице - такова нежно и онази прическа с двете плитки - косата е задължително светло лилавата (защото тя си е светло лилава, не е розова), та това геройче е толкова приятно - като ги гледам и много весело ми става. Вярно, аз не мога да си направя такъв герой защото за мен са само елфи и ъндеди, но определено ако трябва да избирам между крави, джуджета и гноми - без значение дали ще играя али или хорда - определено ще е гном, към другите съм просто immune. Аз си правя само женски герои и това някъде го бях обяснил - просто леко пояснение, за да няма неразбрали де ;)

Колкото до дренеите - еми погледни 928901_20060510_screen028.jpg

Как можеш това нежно лице да ми го сравняваш с бъхлясалата крава ми кажи? Как???? Вярно е, че не е блъд елфка, но пък е направена страшно и този Трансендънс така добре да и седи - все едно елфката ми е с него - евала на Близ девс, наистина блъд елфките и дренейките са изпипани. А и новото филмче на Близ си е доста надъхващо, с всичките там церемонии по представянето на двете раси едната пред Траал, другата при глупавия джуджар - красота, ама ще ни зарадват с него чак към края на годината.

Усещам как ще се зароди 3-ти прийст в ъкаунта ми на Бърнинг Легион (Монка - не искам коментари по този въпрос, нормален съм - не хвърляйте камъните още :D) Дано да има някакви настройки на опашката - поне да си направя дренейката да е като мини пинчер, с по-малка такава, че иначе може и да е малко странна, поне за мен - не съм свикнал с опашати герои ;)

Колкото до почване на ново - аз май ще си пропусна отново шанса да играя хорда и това ще е така, защото не мога ей така да загърбя всичките репутации, нещата които правя с героите си, та даже и епиците. То докато излезе експанжъна (да не казвам голяма дума, ама...) аз Тиър 3 ще съм почнал да събирам, а за него пък - девс наистина са надминали себе си - просто някой хора в Близ обичат много прийстовете и това си е ;) Та кажи ми как с лека ръка да махна, ей така, и да реролна на нов сървър - няма да мога, тъжно ми е, но си го признавам - Тиър 3 ме плени тотално - ще си остана ъндед в елфска кожа.

dead_king - браво за поста, поне ти си видял и двете страни на монетата и си обективен.

Link to comment
Share on other sites

мдам . аз тази снимка на дранейката в Трансценденсе не я бях виждал . ЕВАЛА ... много добре свършена работа от страна на Близард ... бтв ... някой да има идея за класовете на Дранеите ??

Аз знам с сигурност само за Паладин ..

Link to comment
Share on other sites

тука за някакви клипчета се говореше я дайте линк да погледам , на един много закоравял джуджар лорияр :bgrin: :bgrin:

Edited by ma6inata1
Link to comment
Share on other sites

мдам . аз тази снимка на дранейката в Трансценденсе не я бях виждал . ЕВАЛА ... много добре свършена работа от страна на Близард ... бтв ... някой да има идея за класовете на Дранеите ??

Аз знам с сигурност само за Паладин ..

Ето монка малко инфо за тях:

Blizzard doesn't allow video but I *think* the Eradar/Draenei dance is the Hokey Pokey. It's really hilarious looking. The armor/rings on the Eradar tails are not armor as far as I can tell but probably a player creation option. Other stuff about the Eradar is that the classes available to try out were Priest, Mage (big ass mages), Warrior, Hunter, and Paladin.

 

тука за някакви клипчета се говореше я дайте линк да погледам , на един много закоравял джуджар лорияр :bgrin: :bgrin:

клипчето - надъхващо е Поне за мен е такова.

 

А иначе вижте тези предмети какви "ужасни" статс имат 1.11 предмети

Link to comment
Share on other sites

хаха gief epix - снощи нашият приятел Килъра иззе всичко, каквото можеше да се вземе от паладин в МЦ, бетер Едит, ама това е една друга тема wink.gif

 

Тва е долна инсинуация :) Как така ще съм взел всичко. Само едни рамене, които ги нямах само аз в цялата гилдия и ходех с едни имба сини рамене, и само един щит дето никой пък го няма в цялата гилдия хаха :) Обаче как взимаш нещо след като го взимам за минимум дкп. Значи хората са ми го дали не е аз да съм го взел :) И на всичкото отгоре не падна бронята и гащите, барем преди експанжъна събера тиър1 :) Пак ще тая надежди до другото МС, ехх. Довечера ми пожелайте късмет в BWL щото ще ми трябва :) И на Тазманиеца пожелайте, щото и на него ще му трябва :)

 

Новите раси са красиви, сетовете също са красиви. Като се махне уарлоксия тиър3 всичко друго е красиво. А и шамандруите са грозни забравих. Уарлока просто е като робокоп. Ужас и безумие. Ама реално те трябва да са грозни де :) Паладинския сет тиър3 не е лош, но поне за мене, по-красиво нещо от фул Judgement Armor Set на хюмън няма. Джуджари да не споменава никой, че може тея запъртъци да са паладини :) Тва са космати топки набутани в броня. Бе няма да се разпростирам по тая тема, че ще стане дълго :)

Link to comment
Share on other sites

Killerincho ... TAZ ... нещо против да си покажете героите да ги видим ? :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Аз нямам нищо против да си я покажа прийстката, проблема е обаче, че никъде не съм си направил профил, а и все... аха да почна да си правя такъв - и нещо друго изникне. Ама аз нямам нищо особено де - тук таме нещо се лилавее, а и проблемът ми е, че доста пасвам на другите колеги, ама това си е друга тема. Ще трябва да врътна едно профилче в скоро време - само да остане свободно такова. Виж Барона ако се покаже - това си е друго, Моник си е добре облечена, не може да се отрече, ама той и той е скромен като мен - пасва, прецакват го - но е по-добре облечен, спор няма. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ох, влюбих се...

килеринчо, секси ти е паладинът ;) За барона няма да говоря, не съм достоен...

Edited by Legop4o
Link to comment
Share on other sites

Legop4o - това и на мен ми направи днес силно впечатление - как може Блъд елф да е с фул джъджмент, малко си поговорихме и с Килъра по този въпрос и стигнахме до следният извод - GM-тата или са се изгаврили нещо или просто някой е решил как този сет, ще седи на блъд елф - друго обяснение няма. Доколкото прочетох този елф ще е някъде близо до портала за Outland, но пак хордски клас с паладински тиър 2 сет - супер странно е за мен.

Link to comment
Share on other sites

Чисто любопитство, въпрос към паладините: ако направиш на някой repetance, когато от преди това има някакъв dot на него, той ще го събуди ли?

Link to comment
Share on other sites

Чисто любопитство, въпрос към паладините: ако направиш на някой repetance, когато от преди това има някакъв dot на него, той ще го събуди ли?

 

Честно казано нямам идея. Имах го преди много време тоя скил ама съм го ползвал около 2-3 пъти само. Нямам идея наистина.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...