Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

Legop4o - вземеш ли човек, да не говорим за пала - то тогава ще бъдеш проклет с кърса на Елун. Как може да ти дойде такава мисъл - човек и елф - блях, направо тръпки ме побиват - елфите са висша раса, моля ти се - вземи се в ръце и това да не се повтаря, то разбирам, че от епхиците се блазниш, ама моля ти се - остави си хората да си се събират с хора.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Еее, нали си взех remove curse :lol: 40 mana instant е! Ок тогава, търсим готин мускулест елф :punk (изпедерасявам вече... млъквам...)

Edited by Legop4o
Link to comment
Share on other sites

Elfite vi6a rasa da imam i vi6ata rasa:) uni6tozavat 50% ot sveta 6ot im gramva kladeneca posle pak idvat burning legionite blagodarenie na tqh....aide o6te 50% ot sveta otide pa taman sa e vaztonovil.Posle pak na lo6kovcite im svar6vat demonite i si zimat orki kat gi poomagiosvat malko...aide pak sega 75% ot sveta le6...Vi6a rasa...haha:) btw v moita guildiq vednaz kazah 4e blood elfite i elfite sa vi6i rasi i ma obqviha za rasist:)

Link to comment
Share on other sites

ако ще си говорим за виши раси то това са норота и орките веднага и обяснявам защо варнете се назад в историята на играта и вижте първото издание където графиката е още почти неразбираема но ясно се открояват две раси нора срещу орки следващота част от поредицата е пак същата работа само че при орките вече има и огрета и тролове а при хората ако не се лъжа се подвизават и елфчета и джуджета в следващота част известна като трета част вече имаме и отделни раси като неживи и нощни елфи които досто са преближени до животните защото имат еденици като кентаври и приличащи на кози жени естествено има си и нормални еденици но са доста еднотипни що се отнася до това да се ограничават само с женски войни но като се замисля и по сюжета отново играта движат хората и орките почват първите кадри със тях първите мисийки които са учебни са имено с Трал а с Артас се играе почти половината игра после пак Трал и чак тогава за да се избегне игнориращата елфите идея се появява и замисъла за последната кампания в която елфите обират лаврите във замразеният трон вече е друго но там има и наги и кървави елфи абе каша е там единствено във лол нещата се изравняват но се изравняват никоя раса не и взела надмощие поне аз не съм разбрал до сега

 

отново ще помоля да няма сърдити ако някъде съм допуснал нещо което не е съвсем така но като се вземе в предвид че от 5-6 години насам постояно съм играл на всички тези игри мисля че съм в състояние да дам мнение по тях :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Много ясно - те паладините се подкрепят - dead_king и Килъра ;) само не разбрах как къръпнахте и орка хънтър с Вас, ама карай :D

Link to comment
Share on other sites

Монка, наметалото снощи дето Ви падна беше интересно. Честито за вторият пореден кил.

А така най-накрая нещо по-красиво, щото от паладини вече забравихме, че съществуват и красоти на този свят ;) Аз ще трябва да направя един скрийн шот с новата роба - ама това ще е чак другата седмица - днес е петък - няма време.

Link to comment
Share on other sites

dead_king:Viz sega vi6i rasi sa nare4eni elfite ne ot nas a ot blizzard "High Born".A az kazvam 4e te ne si zasluzavat imeto.Predi ad se poqvat voob6te horata i orkite elfite sa bili parvite vazniknali.Blizzard leko kopirat ideqta na Tolkin za elfite(pre4etete Tolkinovata versiq e sa6toto e:))Ako iska6 da nau4i6 ne6to za istoriqta na War Craft/WoW eto ti tova sait4e si4ko ima ot do!:) WoW History.Tuk sa poblikuvani vsi4ki knigi koito moze6 da nameri6 v Wow do edna!Cqlata biblioteka v SW,IF,UC.Interesno e:) Orkite i Horata prosto zadvizvat ideqta na igrata v WC1 ako ti se zanimava pro4eti i izdadenite knigi po WC i tam 6te vidi6 4e elfite sa parvata rasa moqta ideq be6e e 4e kolkoto i da sa madri pak oplskvat sveta:) :punk

Link to comment
Share on other sites

Mdam .. ako padne .. shtoto az moita roba q chakam ot 4 meseca .. :) saotvetno iztarvah 3 BWL raid-a i tq padna i 3te pati :) Nikaf kasmet mi se struva :)

Аз не говоря за трансендънс робата - аз ако днес паднат две, ще я накипря, ама няма да имам този късмет.

Казвам, че трябва да си сложа скрийн на Robes of the Triumvirate - с нея поне елфката изглежда божествено. ;)

Link to comment
Share on other sites

dead_king:Viz sega vi6i rasi sa nare4eni elfite ne ot nas a ot blizzard "High Born".A az kazvam 4e te ne si zasluzavat imeto.Predi ad se poqvat voob6te horata i orkite elfite sa bili parvite vazniknali.Blizzard leko kopirat ideqta na Tolkin za elfite(pre4etete Tolkinovata versiq e sa6toto e:))Ako iska6 da nau4i6 ne6to za istoriqta na War Craft/WoW eto ti tova sait4e si4ko ima ot do!:) WoW History.Tuk sa poblikuvani vsi4ki knigi koito moze6 da nameri6 v Wow do edna!Cqlata biblioteka v SW,IF,UC.Interesno e:) Orkite i Horata prosto zadvizvat ideqta na igrata v WC1 ako ti se zanimava pro4eti i izdadenite knigi po WC i tam 6te vidi6 4e elfite sa parvata rasa moqta ideq be6e e 4e kolkoto i da sa madri pak oplskvat sveta:) :punk

o идеята ми беше доста по различна аз говоря за това което съм минал а не за това което близ са съчинили в последствие години след създаването на играта толкиновата история съм я чел и гледал но близард колкото по бързо излязат от нея толкова по добре за тях ако това което ми пишеш е нещо толкова старо повярвай то щеше да си е там от начало но тези неща са написани по късно с цел за по интересно то е нещо като сагите на Лукас първо 4 5 и 6 а после епизод 1 2 и3 пак си държа на моята версия но ти си вярвай в каквото изкаш за мен елфите са точно толкова висши колкото и всички други а и в умения не превъзхождат никоя друга раса според мен тук всичко опира до външен вид числено превъзходство и лични предпочитания иначе историята си е едно на ръка хубава но закъсняла нямам нищо ротив елфите иначе

Link to comment
Share on other sites

nqkoi moje li da mi kaje dali ve4e se e izmisil na4in da se igrae v na blizzard servara bezplatno i kak?

a ako nqma takav varqnt da mi prepora4ate nqkav dobar servar free koito da se doblijava maximalno do originalniq

aide mersi!

Link to comment
Share on other sites

nqkoi moje li da mi kaje dali ve4e se e izmisil na4in da se igrae v na blizzard servara bezplatno i kak?

a ako nqma takav varqnt da mi prepora4ate nqkav dobar servar free koito da se doblijava maximalno do originalniq

aide mersi!

Ох, не се е измислил начин и няма да се измисли, просто няма начин. Пиратски сървъри "приближени" до оригинала просто няма. Сори. В най-добрите има около 20% от играта. А за тях е изписано предостатъчно на предишните страници, потърси малко.

Link to comment
Share on other sites

Sorry no naistina nqmam vreme da pro4eta 90 stranici post tai 4e ako nqkoi moje da mi kaje dali tozi servar e dobar http://www.battlenet.ru/ ili ako ima nqkoi po dobar 6te sam vi blagodaren ako go spodelite s men

 

of nemoga i nemoga da si namerq svqsten server!predi pone comnet-a go dokarva6e ma sq gledam 4e toi ne ba4ka v nefelina polovinata raboti ne rabotqt v edin ruski probvah i tam polovinata ne ba4kat i to da ne ba4kat nqkvi magii ili questove deto ne ti trqbvat mi te osnovnite deto o6te v na4aloto trqbva da gi razvie6

TA ZATOVA VI OMULQVAM :KAJETE NQKOI FREE HUBAV SERVAR DORI I DA IMA BAGOVE NO DA NE E TAKAVA BOZA KATO TEZI!

10X PREDVARITELNO

Link to comment
Share on other sites

Ок, пак ти казвам: НЯМА! Просто НЯМА ТАКЪВ! Сървър, в който бачкат и куестовете, и предметите, и талантите и е пиратски не съществува. Освен това в тази тема хората играят на оригиналните сървъри, така че и понятие си нямат кои пиратски са по-добри от другите...

 

П.С. И все пак. Преди ми бяха разправяли за някакъв френски, не знам дали го има още... lamedefeu или нещо подобно (не помня как беше). Ако искаш потърси го.

Link to comment
Share on other sites

of nemoga i nemoga da si namerq svqsten server!predi pone comnet-a go dokarva6e ma sq gledam 4e toi ne ba4ka v nefelina polovinata raboti ne rabotqt v edin ruski probvah i tam polovinata ne ba4kat i to da ne ba4kat nqkvi magii ili questove deto ne ti trqbvat mi te osnovnite deto o6te v na4aloto trqbva da gi razvie6

TA ZATOVA VI OMULQVAM :KAJETE NQKOI FREE HUBAV SERVAR DORI I DA IMA BAGOVE NO DA NE E TAKAVA BOZA KATO TEZI!

10X PREDVARITELNO

pi4 6te ti kaja v momenta i na men mi svar6i tova deto si go bqh platil i prosto se izdokarah taka 4e nqma kak da si prezaredq v kreditnata karti izkat parite v evro a vau4eri v magazina za sega nqma i ot sedmica ne sam vlizal i kakvo misli6 napravih vlqzoh v dobroto staro keate po4na s lag 2000 ili 3000 nqkolko pati me diskonektna posle kato se lognah na novo ustanovih 4e sam se varnal s 4as igra nazad i za posledno mi se bagna geroia na 17 lv ostana da visi vav vazduha bez cepelina nqma opravia samo delete da ne ti razpravqm 4e sam se opitval da se logna po 15 -20 min pri online server ako te ustroiva probvai tam nefelina sno6ti ima6e edin igra4 220 lv sami4ak ob6to vzeto zarqzah i tozi variant zakliu4enieto e v piratskite sarveri ne trqbva da se igrae samo moje6 da se iadosa6 pove4e i kolkoto igolqma jelanie imam da si razcakvam wow sega igraq na heroes 5 :) tova e nqma piratski sarvari v koito moje da se igrae o6te pove4e ako predi tova si igral kadeto trqbva prosto te sa tolkova dale4e ot wow 4e kakvo pove4e da govorin ina4e ti pojelavam uspeh v tarseneto i dano se nasladi6 na pone 4astica ot igrata

 

predvaritelno se izvinqvam za latinicata i eventualni pravopisni gre6ki no nqma vreme tazi sutrin :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Nino, аз като гледам, ти освен че нямаш време да прочетеш страниците и да видиш какви пиратски сървъри има, нямаш време и да натиснеш EDIT бутончето и да си добавиш желаните изречения към предното си мнение, а ги пляскаш един след друг все едно си в някой форум на дир.бг или си мислеш, че това е някакъв чат канал на запалени WoW играчи - ми... не е, ама хайде приемаме, че това е част от работата ми и аз ще продължа да ти сливам мненията.

Та сега какво можеш да направиш - докато чакаш да се логнеш в някой сървър или изчакваш някой от бъговете да се оправи - влез от 60 - 70-та страница и почни да четеш, защото колкото и да ме умоляваш, аз и да искам не мога да ти кажа къде е и как се казва "най-добрия" пиратски сървър. Не че не искам, просто не знам такъв, а и чесно да си говорим, не искам и да знам - а пък спаменето и писането на мнения едно след друго - първо е против правилата на този форум и второ - малко дразни. Успех в търсенето.

dead_king - аз скоро купувах за мен и за Килъра карти, така че трябва да провериш в капана дали не са му докарали на човека нови такива.

Link to comment
Share on other sites

това, че няма небъгави пиратски сървари е мит, разпространен от играещите оригинален wow гийкчета...преди да си купя играта си бримчих безпроблеми в пиратки. ако имаш желание- сървър се намира. след като промениш 15-20 пъти realmlist-а де :rolleyes: иначе ме е яд, че си продадох wow-а, въпреки, че взех 400+лв. не си заслужаваше, защото сега пак ми се играе :love

Link to comment
Share on other sites

Интересно що като е мит хората непрекъснато търсят такива сървъри. Ще те замоля само да не ми спориш с отвлечени мохабети и да ми дадеш адрес на небъгавия митологичен сървър да го тестваме и да те информирам колко работи не работят по него. И си запази пренебрежителните приказки за у вас, тука не са на място и ще бъдат санкционирани.

Link to comment
Share on other sites

гийкчета...

 

Tова какво трябва да означава ??

 

 

Ти си играл в оригинален сървър и все пак твърдиш, че има читав пиратски сървър ??

Да не би да си се объркал с Linege 2 ??

Link to comment
Share on other sites

Вижте днеска,докато седях в Iron Forge какво видях: цък :blink:

е този какъв е че язди такава гадина

и хора кажете ми каква би могла да е причината да не мога да си отворя скреншотовите на всички други игри мога но на лол никога не съм отварял

Link to comment
Share on other sites

е този какъв е че язди такава гадина

и хора кажете ми каква би могла да е причината да не мога да си отворя скреншотовите на всички други игри мога но на лол никога не съм отварял

 

Еми и при мен е така....използвай фотошоп.Той ги отваря и след това ги прави на JPEG.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...