Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Както бях обещал, моят хънтър в Predator форма - WoWScrnShot_092210_213542.jpg

WoWScrnShot_092410_041226.jpg

 

Разбития от Ъндедите Саутшор - WoWScrnShot_092410_002827.jpg

Undercity - WoWScrnShot_092410_013132.jpg

 

Ей, това няма да е истина, Весо ще се появи 1 месец преди експанжъна ;)

Link to comment
Share on other sites

Както бях обещал, моят хънтър в Predator форма

Ей, това няма да е истина, Весо ще се появи 1 месец преди експанжъна ;)

Добре, де що не зумна малко към героя - ми то нищо не се разбира. Все едно го гледам от 11 етаж.

Link to comment
Share on other sites

Не е 42, ама е 24 ми е мониторчето ;) Колкото до това със зуума - отиди в галерията, която съм дал преди 1 - 2 страници и зуумвай на воля :laughing:

 

Хайде няма да те гърча и ще се повторя - клик

Link to comment
Share on other sites

Naman, Richard имаше много сериозен пръст да избера именно warlock за герой :D Комикса го следя постоянно и според мен излизат ужасно бавно сериите :[

 

Та, вдъхновен от тоя персонаж съм изклал бая зайчета, сърнички, елени, катерички и други сладки същества :D

Link to comment
Share on other sites

Да си призная, опитвам се да сложа УОУ и тук biggrin1.gif

 

Снощи свалих неправилния торент и не ми стигна мястото, та сега свалям наново 16ГБ уж пълен пакет, последен модел, но мноооооо бавно с БТК... ph34r.gif

Link to comment
Share on other sites

Оффф... тая зона ще я зарязавам (Stranglеthorn vale)... То хубаво PvP, ама да не бяха 90% от минаващата орда с черепче на снимката... Бахти и комплексарите...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Абе бЕгай бе, Видене, там са постоянно по няколко. И редовно някой high lvl комплексар да им бърше дупетата. Одеве на няколко пъти да натупам някакви лайненца и пристига бат Бойко и с половин удар ме прави дух... Т'ва не е exp, т'ва си е ритуално самоубийство.

Link to comment
Share on other sites

Абе не бе - имам куестове в тия райони. Даже не съм сигурен дали е същия... Аз вече свикнах на такива срещи - нормално е... Тази вечер ще разтоваря някои, куестове, че лога ми е пълен и ще лягам, че умората ми е в повече...

Link to comment
Share on other sites

Аз имам няколко куеста в Refugee Pointe, Arathi Highlands... Ще се позадържа малко да ги махна. Между другото имам нужда от помощ там. Пешо, трябваш ми! laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Трябва да намаля малко тоя WoW. Цяла вечер съм сънувал някви левъли :) То тоя последния дънджън над час май откарахме, че някой шерна куестове вътре и стана едно събиране и приключване. Не че сън недоволен - тия 7К екс от тях ми са половин левъл.

Link to comment
Share on other sites

Ех Пешо, не ти хареса Виетнам ;) Щом няма да си там имаш следните опции - Alterac Mountains, Arathi Highlands, Desolace. Първите два ще ти харесат повече, а и няма толкова много тичане.Отиди до Southshore най-добре и ги почвай там. Като сте двама пък в Виетнам, ще ви е по-лесно, само 80-ки ще ви трепят. Вярно е, че като убиете някой хорда и той ще ви догони с неговата 8-0-ка и ще страдате, ама... вие си решавате :laughing: Хубава територия е много, страшно много куестове има.

 

Гледам, че си си сложил координатите - само ако искаш можеш да си ги махнеш от часовника, за да можеш и него сда си използваш - натисни алт и си ги драгни малко по-надолу.

 

Миро, то така се почва. :rolleyes:

 

След като правих почти всички инстанси в Катаклизма мога да споделя само едно, да си хийлър на този експанжън си е предизвикателно и трудничко. Не е като сега - да чоплиш семки и да натискаш 1 бутон. Много различни босове - всеки един с някакъв уникал за него си начин да ви трепе и най-вече с голямо желание да го стори. Браво за това на Близз. Хероиците са... Професора + Лича на хероик заедно. Мъка и страдание. Добре, че съм любител на куестовете и съм вдигнал почти всички репутаци на реверед, за да си накупя дрешки, че Пагане никъде на я пускат, защото била с нисък итемлевъл - Близзардския гийр скор ;)

В този експанжън да си шаман или най-добре - BM хънтър. Няма кой да ме мине в инстансите за сега по дмж като отида с хънтъра. а и не съм с подходящото животно, още си карам с вълка, ама кил командите му критват от 17 до 22к :laughing: голяма гадина ;)

Link to comment
Share on other sites

Любо, страшен кеф ми е PvP-то във Виетнам, стига да е равностойно. Само че там не е contested territory. Там си е чиста територия на ордата. Постоянно са поне по двама, ако са по-ниски левъли. Но в повечето случаи имаше поне по един комплексар висок левъл. Почти никакво присъствие на съюзниците там. Да не говорим, че като умра - в голям процент от случаите остава някой да ми патрулира около трупа. А с тоя лок е трудно да станеш и да почнеш веднага да се биеш. Обещал съм си като подмина 50-ти - да ходя там и да раздавам правосъдие.

Link to comment
Share on other sites

То ако е сам нали се сещаш какво му се случва на бедния представител на хордата. Винаги си е било така. Сега е просто по-неприятно, защото те си левълват героите, някой мине и ги убие и те започват да си избиват комплексите - логне си Белфа ДК и тръгне да трепе всичко, що му свети в червено. Убие някакъв гном мейдж - оня пък си логне паламуда и става... като се поубият 80-ките и почват да си реват в гилдиите, че ги ганкват и след малко вземат та се съберат и става едно outdoor PvP..... ама ти вече го видя де ;) Аз с моята хънтърка подминах тази територия без изобщо да се замислям даже, но пък с роуга колко ми беше весело там, а и с Весо май като играехме хорда пак с желание отивахме натам :laughing: Ако сте парти ще ви е просто по-лесно, така че може да го пробвате и с Виден.

Link to comment
Share on other sites

Да бе, ама аз нямам кого да викна ;) А и вчера ако не бях умирал толкова - да съм 37-ми, 38-ми вече...

 

Като се прибера - приключвам един куест в Desolace, че там трябва да избия трийсетина 38-ми lvl скелетища, които дават здрав експ и ще ходим на някое от изброените от теб места.

 

П.П. Мисля да си сложа Fear на [Q] :lol:

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...