Jump to content
BulForum.com

Гигабит


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
мммм на 36 съм а квартала е център запад

защо на мене ми показаха в офиса брошура с тарифи 20,30,50 :wacko:

ти този месец плащал ли си си таксата?36 ли плати?

Link to comment
Share on other sites

т'ва не е за тук, ама все пак да изнаглея малко .... как е smtp сървъра на ggbit?

smtp.ggbit.net не отговаря :huh:

Отговаря ;) .

Т.е. един портскан го показва. Явно просто отказва конекции на IP-та извън мрежата им.

Link to comment
Share on other sites

Отговаря ;) .

Т.е. един портскан го показва. Явно просто отказва конекции на IP-та извън мрежата им.

е, аз влезнах в компютър, който е на ггбит, не през моя

Link to comment
Share on other sites

защо на мене ми показаха в офиса брошура с тарифи 20,30,50 :wacko:

ти този месец плащал ли си си таксата?36 ли плати?

 

 

Да платих си 36 лв може би новите тарифи влизат в сила от другия месец знам ли :confused

Link to comment
Share on other sites

Преди време и на мен ми бяха "опънали" нета:

 

110571259.png

 

 

 

Сега пак се върнахме на същото "ако", но за сега не мисля да се махам :woot

Link to comment
Share on other sites

Да платих си 36 лв може би новите тарифи влизат в сила от другия месец знам ли :confused

точно.

 

20лв 250КБ/с интернет с не повече от 100КБ/с международен

30лв 500КБ/с интернет с не повече от 200КБ/с международен

50лв 1000КБ/с интернет с не повече от 300КБ/с международен

Скоростите са вече такива, а цените влизат в сила от 01.06.2007г

Link to comment
Share on other sites

Аз повече от 250 локална скорост не дигам дори и в не натовареното време, за сметка на това свалям от дата.бг със 150-200кб.На 20 левовага гарифа съм.

Link to comment
Share on other sites

С Риск да засегна някой , казвам най - отговорно ; За тези пари които давам на месец а те не са малко получавам смешна скорост . Ще ги търпя може би до момента в който потропат на вратата ми техните конкуренти , които май вече тропат . Пълни смешници . Живях и учех в Швейцария и трябва да ви кажа там за 45 лв български , получаваш лукс , а тук се подиграват господата . ще им светне крушката и на тях , но ще е късно . Има една приказка - Първите стават последни , както и обратното . Защото слабите в момента се учат от грешките на силните . Но когато дойде тяхното време ще бъде късно за силните . няма да има сламка за която да се хванат . И агонията ще е сигурна.

Та така с две думи - НЕ СЪМ ДОВОЛЕН ОТ ГИГАБИТ . ТОВА Е.

Link to comment
Share on other sites

Ами аз съм на 20-левоавата тарифа на гигабит,живея в Тракия,ето моите скорости-

 

123718139.png

 

123720151.png

 

123720665.png

 

Имаш ли си на идея въобще за какво говориш . И аз съм отчитал скорост от 5 мегабайта , ако става за въпрос . Но имаш ли си наидея защо е така и кога се получава така. Ако ли не поне недей да приказваш , че си доволен , защото е смешно . Аз може би съм един от малкото привелигировани който е свъзан в лан мрежа , в която аз съм потребителя с най - много трафик . И то се уредих благодарение на зет ми който е шев в евроком и пак е трагедия , та ти ми говориш за неща които ти са се случвали някога и то по случайност . Айде по сериозни коментари моля те. Защото точно в Тракия , баджанак ми тегли с минус 100 кбс. В 100 блок аре много моля. без изцепки.

Link to comment
Share on other sites

Имаш ли си на идея въобще за какво говориш . И аз съм отчитал скорост от 5 мегабайта , ако става за въпрос . Но имаш ли си наидея защо е така и кога се получава така. Ако ли не поне недей да приказваш , че си доволен , защото е смешно . Аз може би съм един от малкото привелигировани който е свъзан в лан мрежа , в която аз съм потребителя с най - много трафик . И то се уредих благодарение на зет ми който е шев в евроком и пак е трагедия , та ти ми говориш за неща които ти са се случвали някога и то по случайност . Айде по сериозни коментари моля те. Защото точно в Тракия , баджанак ми тегли с минус 100 кбс. В 100 блок аре много моля. без изцепки.

Чети малко по-добре,никъде в коментара си не съм написал че съм доволен(просто съм си дал скоростите,като болшинството от потребителите в този форум),защо приказваш глупости,как може да съм доволен заради парите,които давам и качеството,което получавам!Много по-смешно е да говориш без да знаеш за какво става на въпрос,и още нещо искам да те питам-ТОЗИ КОМЕНТАР ВЕЧЕ СЕРИОЗЕН ЛИ Е!?

Link to comment
Share on other sites

Я ква простотия ми се случи днес в единия офис, където сме на ггбит :)

Нета преди 2-3 дни зе че спря по неизвестни за мен причини. Звъня и ми викат, или имаш рутер или имаш вирус. Бре маа му стара, ми нит имам вирус, нит рутер, па нет па нямам :D

Идва днес човека и кво решили олигофрените от София, начи за да били сигурни че нямоло да се шерва нета, ако имаш активна втора мрежова на компа в който ти влиза нета, нет йок! Ха! Ма тва мноо умно! .., Нали? :)

Link to comment
Share on other sites

Я ква простотия ми се случи днес в единия офис, където сме на ггбит :)

Нета преди 2-3 дни зе че спря по неизвестни за мен причини. Звъня и ми викат, или имаш рутер или имаш вирус. Бре маа му стара, ми нит имам вирус, нит рутер, па нет па нямам :D

Идва днес човека и кво решили олигофрените от София, начи за да били сигурни че нямоло да се шерва нета, ако имаш активна втора мрежова на компа в който ти влиза нета, нет йок! Ха! Ма тва мноо умно! .., Нали? :)

 

това пък за сефте го чувам... хух.Да не е станало като в София на Мега-лан които имат защита по TTL=0 ?

А някой да е чул нещо за нов локал от където могат да се гледат онлайн филми?

Link to comment
Share on other sites

Я ква простотия ми се случи днес в единия офис, където сме на ггбит :)

Нета преди 2-3 дни зе че спря по неизвестни за мен причини. Звъня и ми викат, или имаш рутер или имаш вирус. Бре маа му стара, ми нит имам вирус, нит рутер, па нет па нямам :D

Идва днес човека и кво решили олигофрените от София, начи за да били сигурни че нямоло да се шерва нета, ако имаш активна втора мрежова на компа в който ти влиза нета, нет йок! Ха! Ма тва мноо умно! .., Нали? :)

Това се кандидатира за книгата на Гинес :lol: . Даже Китай сигурно ще ни завидят за доставчиците!

А има ли начин без да идват лично, да разберат дали имаш втора мрежова в компа?

Щото тия дето са с дъна с по 2 мрежови и сложат драверите няма как да сложат драквер само на едната :bgrin: . или се има предвид Активна. И как ще разберат, компа издава ли това инфо по мрежата?

Или ти правят изненадваща проверка в офиса, турят ти белезниците докато някой 'компетентен орган' ти разцъква компа в търсене на мрежови карти :lol: .

Да не говорим, че може да имаш мрежова да правиш локална с компа на майка си, по която връзка ползвате само File sharing, без да й даваш нет.

Е*ати олигофренията! И без това ггбит беше последен в моя личен списък (след dial-up даже) на тия на които бих минал нявга.

Link to comment
Share on other sites

Ами аз там нета не го шервам. Само на един комп има нет, за да се проверяват сметките в банката, и мрежата се ползва за други цели, включително и за принтиране по нея...

Аз им викам, в договора тва го няма. А те, има го! Вижте си го по-добре. И кво да гледам викам, пише че нямам право да пускам уеб услуги през компа си. И те: ми да, как да ви следим пускате ли или не :D

Link to comment
Share on other sites

Имаш ли си на идея въобще за какво говориш . И аз съм отчитал скорост от 5 мегабайта , ако става за въпрос . Но имаш ли си наидея защо е така и кога се получава така. Ако ли не поне недей да приказваш , че си доволен , защото е смешно . Аз може би съм един от малкото привелигировани който е свъзан в лан мрежа , в която аз съм потребителя с най - много трафик . И то се уредих благодарение на зет ми който е шев в евроком и пак е трагедия , та ти ми говориш за неща които ти са се случвали някога и то по случайност . Айде по сериозни коментари моля те. Защото точно в Тракия , баджанак ми тегли с минус 100 кбс. В 100 блок аре много моля. без изцепки.

 

ахах въпрос на късмет и аз никога не съм имал проблеми с гигабит

 

125889499.png

 

:punk а забравих да кажа, че вече от една седмица е така и съм що годе доволен

Link to comment
Share on other sites

а някой може ли да ми каже какво става с торентите,ча нещо не мога да свалям? :angry1 java script:emoticon(':confused', 'smid_10')

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...