Jump to content
BulForum.com

Гигабит


Recommended Posts

Нямам проблем със скороста...има с локалите,ама за какво са ми тия тъпи локални като от замундата тегля с 600к

ahahahahhahaha zamunda v momenta ne ba4ka piii4

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
от всичко написано по темата, най- много ме итересува има ли USERI,които да се оплакват, а IP-тата да им започват с 84.******** защото от написаните по подробно постове, в които са включение IP-та виждам да се оплакват само такива които са с 87.*******
Моето е с 87. но нямам проблеми. Може би си е не до район ами до някакви определени участъци (или както се води :) ). Още малко ще направя месец от както съм на ггбит и мога да кажа, че оплаквания не съм имал (дано наистина форума да няма нищо общо с ЕК и админите им не четат тук :) ). Само в началото имах прекъсване за няколко часа, което накрая се оказа, че проблема е при мен. От толкоз години на модем, буксата на ланката ми се е раздрънкал нещо и не дава хубава връзка. Май ще трябва да я сменям. От както се усетих, всичко е 6+.

 

 

Не, не, не.... идеален нет....

Тарифа: 28 лева

Скорост: 200 kbps от software...

За 28 лв. тарифа, би трябвало да сваляш с 500 КВ/s от локал , а не с 200 kbps. Нещо или си в грешка или не е както трябва при теб. То на 20 лв. тарифата свалят по-бързо от теб. ;)

 

sled lokalite si otivat i torentite, spravka data.bg, svikvaite da si pla6tate za da gledate
Айде бе? Верно? Сега остава да кажеш, че и бай Тошо ще възкръсне и дирекшън съм ти повервал. :)

Не че съм егоист, ама по целия свят си свалят нелегално, що пък точно в БГ да е по-различно и всички да са по-примерните. Аз ако искам да отида на кино ще ида и без да ме карат. Ако не искам да си давам парите за еди кой си филм, ко ще да спрат интернет, пак няма да си ги дам.

Link to comment
Share on other sites

През последните няколко дни забелязвам, че през деня е горе-долу добре, но след 17 се скапва и отваря сайтовете мнооого бавно! Точно това беше причината да си платя и за март, може пък да се оправи...

А бе и при мен е така, през деня нет-а ми е повече от идеален, нямам никакви проблеми, обаче след 17-18часа малееее не ми се говори..Иначе откакто направиха локалния за филми на торент е още по-добре ,защото някои филми ги дърпам с 600-700 (на 20ка съм)

Link to comment
Share on other sites

Бе или много лъжци има тука, или аз наистина съм прецакан. :)

Аз съм на 28 лв. тарифа, обаче почти не ми се е случвало да свалям с повече от 500 К. Само веднъж, за няколко секунди ми се случи да свалям от ДС++ с около 8 МВ/s (и даже не беше от локално IP) и толкоз. От локал, няма сутрин, няма вечер, все ми е около 480 КВ/s.

Link to comment
Share on other sites

А бе и при мен е така, през деня нет-а ми е повече от идеален, нямам никакви проблеми, обаче след 17-18часа малееее не ми се говори..Иначе откакто направиха локалния за филми на торент е още по-добре ,защото някои филми ги дърпам с 600-700 (на 20ка съм)

 

То хубаво дърпаш ама това постоянно сийдване ми писна. Вече 5 месеца свалям състезания(само за това ползвам тракерите, едвам смогвам), а и нямам 10 ТБ хард да сваля да гледам и да сийдвам 1 месец. Тва с торентите е колкото хубаво толкова и лошо. След като няма локали спирам и да плащам. А нета на ГГБит сега е отврат. За календарната 2006-а нямам толкова прекъсвания колкото само за януари :angry:

Link to comment
Share on other sites

То хубаво дърпаш ама това постоянно сийдване ми писна. Вече 5 месеца свалям състезания(само за това ползвам тракерите, едвам смогвам), а и нямам 10 ТБ хард да сваля да гледам и да сийдвам 1 месец. Тва с торентите е колкото хубаво толкова и лошо. След като няма локали спирам и да плащам. А нета на ГГБит сега е отврат. За календарната 2006-а нямам толкова прекъсвания колкото само за януари :angry:

Когато си прав си прав, както и за прекъсванията така и за торентите но и на мен не ми се нрави това че, когато премина локала стана на торенти изчезнаха 99.9% от филмите и единствените филми които има са нови.И все пак аз мисля да дам време на ггбит до лятото и ако и тогава няма разлика ще си потърся друг доставчик

Link to comment
Share on other sites

Аз съм в Кичука и нямам проблеми с прекъсване почти никога ама какви са тези луди скорости дето ги говорите незнам.Бая трябва да сум преебан.На 20-чка съм и незнам откога несъм свалял с повече от 90кб/с от наши торенти а от локалния таван ми е 400 от както го направиха на торент. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Е уоу тва е странно мен рекорда ми от торент е 6.5мб/с на тарифата от 20лв но иначе един приятел от смирненски ми пращаше по скайп с 1.8мб/с което някакси немога да си го обясна комшията от съседния вход да ми праща с 300кб/с а приятеля ми който е меко казано далеч от мен с 1.8мб/с...аномалиите в ггбит :D не че имам против такива аномалии дано се случват по често на абонатите на ггбит :)

Link to comment
Share on other sites

И аз имам авер от Смирненски и снощи като му бях на гости с очите си видях как дърпа от локалният торент с 900к. На 20 левовата тарифа е. Да живее Христо:-))).

Link to comment
Share on other sites

от няколко дни не ми работи movies.hu а от movies.co.jp не мога да свалям.някой има ли същия проблем?от какво може да е това?

 

Нито един local - НЕ работи и за сега май Няма да работи

 

http://www.wrzru.com/invision/index.php?showtopic=49701

http://www.wrzru.com/invision/index.php?sh...entry1495009586

http://www.wrzru.com/invision/index.php?sh...c=2383&st=0

Link to comment
Share on other sites

Аз от локалния торент максимум съм дърпал с 1300кб/с

Но общо взето max-a е около 300кб/с при мен.

На 20 кинта съм.

 

и аз съм така като теб ;)

 

снощи теглих с 1300 кб/с верно не беше през цялото време но за 10-тина минути скороста беше толкова ;)

иначе нормално си дърпах някъде около 700 кб/с ;)

 

доста съм доволен за сега :)

Link to comment
Share on other sites

GGSHIT /GGBIT/ тфа мисля че е най ебаниа НЕТ ! едва ли има по хубав

 

и аз съм така като теб ;)

 

снощи теглих с 1300 кб/с верно не беше през цялото време но за 10-тина минути скороста беше толкова ;)

иначе нормално си дърпах някъде около 700 кб/с ;)

 

доста съм доволен за сега :)

 

 

 

хора аз сам на 25 лева и сам с 3 пати по смотан НЕТ !! от дата.бг теглиа с 10 15 кБ/с а от торента теглиа с 200 кБ/с тук там 250

 

 

да отбележа че и аз сам на ГГШИТ /GGBIT/

Link to comment
Share on other sites

БГ - не по малко от 100кб/с макс до сега съм вдигал от bt.wrzru.com - 1300кб/с

Външен - варира от 0-1кб/с до 40-50кб/с ( от доста време това е стабилно при мен ).

 

Като цяло аз съм доволен от горе посочените скорости. Просто незнам какво друго ми липсва.

От около година съм на GGbit и само два пъти ми е спирал интернета , в 1-вия случай бях забравил да си платя :D , а във втория беше за порядака от около 2-3 часа.

 

Само след скорошния преврат беше калпаво много , за около седмица ;)

 

Сега всичко си е много добре , за 20лв все пак ;)

Link to comment
Share on other sites

Тарифите са предвидени за средно месечно натоварване до 10%. По-интензивна употреба на услугата е основание за въвеждане на допълнителни персонални ограничения

 

 

Добре де , мен ме притеснява горното (от тази страница: http://ggbit.net/?a=info&info=services). Не знам кой умник го е мислил ама хич не ми харесва идеята.

 

 

Услугата е за 1 компютър, не се позволяват локални мрежи, NAT, proxy.

 

И явно трябва да ползвам софтуерен firewall щото хората имат против да си включа рутера, още малко и ще кажат като небезизвестните умници от ЕК, че причината да нямам интернет е това че съм си инсталирал антивирусна и firewall и тръгнаха да ми развиват теории че трябва да ги махна и ще ми тръгне нет-а, проблем при тях нямало и модема си ми бил работил прекрасно...

Link to comment
Share on other sites

След като вече сме абонати на Евроком кои са телефоните на съпорта.Старите ггбит-ски или сегашните еврокомски?

Иначе и аз да се пооплача нет-а ми е доста нестабилен,скороста към вече несъществуващите локали е под всяква критика.Радио DJ,което се стриймва по ЕК мрежата,накъсва.

Link to comment
Share on other sites

от няколко дни не ми работи movies.hu а от movies.co.jp не мога да свалям.някой има ли същия проблем?от какво може да е това?

 

 

 

освен унгареца,сички други локали ги няма вече.

а относно movies.hu пиши в браузъра >169.254.22.6

Link to comment
Share on other sites

освен унгареца,сички други локали ги няма вече.

а относно movies.hu пиши в браузъра >169.254.22.6

:( защо лъжеш и даваш напразни надежди :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

\\169.254.22.3,posle smeniash 3 sas 4,posle s 5 i sled tova s 90. sas 6 e sprian i zatova nestava s \\169.254.22.6

 

\\169.254.22.3,posle smeniash 3 sas 4,posle s 5 i sled tova s 90. sas 6 e sprian i zatova nestava s \\169.254.22.6

tova sa sarvarite. no pishi v brauzara tochno kakto sam go napisal as. i pishi dali stava :):):)

Link to comment
Share on other sites

\\169.254.22.3,posle smeniash 3 sas 4,posle s 5 i sled tova s 90. sas 6 e sprian i zatova nestava s \\169.254.22.6

tova sa sarvarite. no pishi v brauzara tochno kakto sam go napisal as. i pishi dali stava :):):)

 

Tova kak tochno go pisha w browsera ?

Link to comment
Share on other sites

Tova kak tochno go pisha w browsera ?

pishesh go v explorer (windows explorer, ne internet explorer) toest otvarqsh nqkoq proizvolna papka i v address bara pishesh tova, dvete nalkoneni 4erti v na4aloto \\ sa zaduljitelni

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...