Jump to content
BulForum.com

Гигабит


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
Eто и моите резултати.В кичука съм.20лв тарифа

141397877.png

Абе и твоята работа като моята май :D , btw сега говорих със съпорта и обясних на жената, че свалям торент със свръхзвуковата скорост от 4КБ при 50 сийдъра, и тя ме заубеждава, че тъй като е неделя и има много хора пред компютрите това било нормално! :D В интерес на истината броени минути след това, скоростта се оправи на 250КБ, като на моменти достигаше 350КБ :woot . Да, ама така само от торенти, иначе пак си е максимум 100КБ.

Link to comment
Share on other sites

Я кажете на кой телефон успявате да се свържете с оператор, защото аз имам няколко телефона но когато и да съм звънял, винаги половината дават заето а другите продължително свободно :angry1

Link to comment
Share on other sites

Я кажете на кой телефон успявате да се свържете с оператор, защото аз имам няколко телефона но когато и да съм звънял, винаги половината дават заето а другите продължително свободно :angry1

575-575 и 57-58-59 успех!

Link to comment
Share on other sites

141431884.png

 

141432220.png

 

141432550.png

(това е на 30лв. тарифа)

Да им е*а май*ата - в четвъртък им звънях и казаха че проблема щял да бъде отстранен... :angry1

 

кефи кефи :) външен 3 пъти колкото БГ :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аз от data-ta през деня свалям 200-230 а вечер и аз дърпам с под 100 kb...иначе по принцип последните седмици всяка вечер net-a ми става доста бавен...

Link to comment
Share on other sites

Нещо гнило има в цялята работа. За мен проблема не е в мрежата, ами просто ЕК пускат определен трафик, който се разхвърля между юзърите и като станат много на клона, всичко се скапва и скоростта хваща гората. Ето шот от сега 143263851.png 143264301.png 143264591.png 143264734.png

Към обяд пак ще тествам скоростите и съм сигурен, че тогава всичко ще е омазано и така пак до утре сутрин, когао няма да има много юзъри. Просто ЕК си пестят от трафик, поне за мен това е обяснението...

Link to comment
Share on other sites

Нещо гнило има в цялята работа. За мен проблема не е в мрежата, ами просто ЕК пускат определен трафик, който се разхвърля между юзърите и като станат много на клона, всичко се скапва и скоростта хваща гората. Ето шот от сега 143263851.png 143264301.png 143264591.png 143264734.png

Към обяд пак ще тествам скоростите и съм сигурен, че тогава всичко ще е омазано и така пак до утре сутрин, когао няма да има много юзъри. Просто ЕК си пестят от трафик, поне за мен това е обяснението...

 

това за коя тарифа е?Определено не е на 20лв :) По скоро според мен обяснението е такова:

 

На всеки квартал има отпуснат канал с трафик ( Център: 3М , Тракия: 30М , Смирненски: 20Мб ).В зависимост от часа,натоварването е различно,съответно към 18ч трафика се изчерпва и да искаш няма как да имаш интернет който имаш сутрин кум 9ч когато почти всички са на работа и училище :)

Link to comment
Share on other sites

В Тракия съм на 30лв. Може и да е така, както казваш ти, само че мен това не ме бърка и не се интересувам от това на кой квартал какво пускат или на града като цяло. Мен ме интересува да имам посочената скорост 24/7, за което и плащам. Поне да кажат за какво иде реч - има проблем ли, каква е причината и кога ще бъде отстранена.

Link to comment
Share on other sites

Като гледам в момента колко потребители има във форума и колко от абонатите ми в skype са online май Евроком/Ggbit нямат сигнал в целия град включително и при мен(Ggbit). Добре че имам дашни съседи дето не са си криптирали wireless-a и са на друг доставчик, та имам привилегията да пиша във форума в момента. :)

Link to comment
Share on other sites

Като гледам в момента колко потребители има във форума и колко от абонатите ми в skype са online май Евроком/Ggbit нямат сигнал в целия град включително и при мен(Ggbit). Добре че имам дашни съседи дето не са си криптирали wireless-a и са на друг доставчик, та имам привилегията да пиша във форума в момента. :)

 

ммдаа току що писах в темата за евроком че няма интернет,влизах в IRC в канал #plovdiv и гледам че няма никой от еврокома или от ггбит-а.DHCP-то и DNS-а са им даун :)

Link to comment
Share on other sites

А сега някой има ли ГГБит? Сега влизам с добрия стар Dial-up модем :D На телефоните естествено никой не отговаря :P Бахти и доставчиците и некадърниците и авариите и всичко. От всички абонати в ICQ само тези на БТК са налице и само те не са имали никакви проблеми :D БТК рулз :punk

Link to comment
Share on other sites

А сега някой има ли ГГБит? Сега влизам с добрия стар Dial-up модем :D На телефоните естествено никой не отговаря :P Бахти и доставчиците и некадърниците и авариите и всичко. От всички абонати в ICQ само тези на БТК са налице и само те не са имали никакви проблеми :D БТК рулз :punk

 

Незнам при нас ( DCC ) няма проблеми.Нито с БГ нито с международния трафик.

 

П.С. Надявам се да не прозвучи като реклама :)

Link to comment
Share on other sites

Ами както казах и в предния пост, бях се вързал на комшииски wireless на Group 9 (neterra им е доставчик), та техния си работеше без проблем.

Link to comment
Share on other sites

Еми то един път ще издаде ггбит-а, друга път на дсс, следващия път на визио и лангейм. Стига сте злорадствали за тези работи. От половин година съм на ггбит и това е втория път за който ми се случва, така че си яжте ушите. ГГбит ис номбер 1. :P

Link to comment
Share on other sites

148093471.png

От този месец съм на 30лв., но за сега май няма разлики със старата 20лв. тарифа :angry:

 

Споко ;) И аз съм от тоя месец на 30 но ако не е днес до утре ще се вдигне :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...