Jump to content
BulForum.com

Гигабит


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Защо да не е 100 кб,аз живея в Тракия и получавам следните скорости-от всички български сайтове тегля с по 250/260 кб,понякога скача и до 300,а от чуждите дърпам със 100 кб.Много хора не знаят,но ако е слаба връзката с data.bg,причината не е в доставчика,а в самия сайт,който филтрира и ограничава свалянето,случвало се е от датата да ми падне връзката до 120-150,но това ми се е случвало 2-3 пъти най-много.Аз съм на 20 лв тарифа и съм доволен,особено като правя сравнение с времето от преди нова година,определено има развитие в положителна насока,от което печелим всички.Дано това продължи и за напред!

Link to comment
Share on other sites

Защо да не е 100 кб,аз живея в Тракия и получавам следните скорости-от всички български сайтове тегля с по 250/260 кб,понякога скача и до 300,а от чуждите дърпам със 100 кб.Много хора не знаят,но ако е слаба връзката с data.bg,причината не е в доставчика,а в самия сайт,който филтрира и ограничава свалянето,случвало се е от датата да ми падне връзката до 120-150,но това ми се е случвало 2-3 пъти най-много.Аз съм на 20 лв тарифа и съм доволен,особено като правя сравнение с времето от преди нова година,определено има развитие в положителна насока,от което печелим всички.Дано това продължи и за напред!

 

Пич неси разбрал явно,en3rgy говори за upload а не за download (поне според мен,тъй като и при мен upload-а не е повече от 30,40к)

Link to comment
Share on other sites

Ами незнам кой разбрал и кой неразбрал, или кой кво имал впредвид или не, ама при мен е така както казах и преди малко. Не е инцидентно, а си е по принцип. Така че явно останалите имате някакъв проблем с връзката.148318630.png

Link to comment
Share on other sites

От 2 дена звъня и все никой не вдига да им кажа, че съм на друга тарифа и да ми е пуснат :@

Най-после дигнаха на 575859 и ме попитаха какви трябва да са скоростите на тарифата, която съм избрал /аз да не би трябва да ги знам найзуст :@ / и ми каза да звъня на 575575 или поне така чух, но няма такъв номер :) някой знае ли какъв е ?

 

edit: номера си е 575575, просто явно когато съм звънял е бил прегрял :Д иначе пичката каза, че ще види - па дано да пусни вече новата тарифа :)

Link to comment
Share on other sites

От 2 дена звъня и все никой не вдига да им кажа, че съм на друга тарифа и да ми е пуснат :@

Най-после дигнаха на 575859 и ме попитаха какви трябва да са скоростите на тарифата, която съм избрал /аз да не би трябва да ги знам найзуст :@ / и ми каза да звъня на 575575 или поне така чух, но няма такъв номер :) някой знае ли какъв е ?

 

Това е номерът, но не очаквай някой да ти вдигне! Аз звъня вече втора седмица и не ми вдигат. Или съм голям кърък, или ... не знам. Успех! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

но не очаквай някой да ти вдигне!

Вдигнаха, вдигнаха и скоростите дигнаха :laughing:

148567199.png148567864.png

148568248.png

Да бахти и нета ъплоада повече :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

datata 400-500kbps

vsichki skorosti sa si 2no po-visoki ot tarifata na 20lv.

taiche nqma da sbarkash ;)

inache sq ot chujd tracker svlaqm s 500, ot sashtiq svalqm i s 100-200, zavisi.

Ot zamundata nz ne svalqm ot tam, no sigurno pak s 500 max i sredno okolo 100-300kbps.

Link to comment
Share on other sites

Хора имам един въпрос!Значи някои от вас знаят че преди като имаш вирус в компа от системата на ггбит ти изключват някои услуги и после трябваше да се подаде някакво заявление по нета!Въпроса ми е следния съществува ли още това нещо!?За подаване на заявлението?! :(

Link to comment
Share on other sites

След сливането още ли остана правилото, че блокират ип ако смениш мак адреса?

Сега са го направили да ти отваря в браузъра сайта на ек със съобщение: "достъпът до услугата кабелен и-нет не е достъпна от този компютър"

Link to comment
Share on other sites

последния път когато бях да плащам нета ми дадоха някво листче да попълна там за смяната на имената и ми казаха да го попълна до края на миналата седмица и да им го дам. дали ще има проблем ако не им го дам щото мн ме марзи да се разарвам ... има ли и някой друг който да не го е дал все още

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

само при мен ли нета спира максимум 10мин. след като пусна някоя онлайн игра като Gunz или Diablo 2 Headoff... спира си и след 5-6 мин. или след рестарт тръгва... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Абе нз дали е аномалия или нещо такова, ама като пусна да свалям нещо (филм да кажем) и си пусна няква игра докато се сваля да цъкам и по някое време му давам Ctrl + Esc и то като ми го минимизира и за няколко секунди виждам, че скоростта ми е 700 - 900 кб/с и почва да намалява постепенно до 250 (на каквато тарифа съм) и тва е всеки път, не отделни случаи ??? кво става и аз нз... ако успея някои път ще направа и скрииншот

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...