Jump to content
BulForum.com

Гигабит


Recommended Posts

Аз съм на 30-левовата тарифа и скоростите ми са почти същите като обявените. Ето слагам и 2 теста,както искаше ;) 139447732.png139449287.png

 

Само,че международния е доста по-различен от този на теста - реално е около 200-250max up and down

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Много им е бъгав нета - в смисъл скоростите са добре ама от аварии не мога да ги вида...ся последно в събота ми спря и чак в вторник ми го пуснаха... :angry1

Link to comment
Share on other sites

От последните дъждове насам нета е отврат. И вкъщи (Тракия) и в офиса на Главната. Прекъсване няма, но скоростите са доооста променливи - от дадените на брошурата, до 20К... АБВ.БГ снощи ми го зареждаше около 40 секунди и още толкова се логвах. Като цяло мога да кажа, че пак се върнаха на дереджето от февруари месец. Нета пак се скофти :bgrin:

 

Ето и няколко шота. Забележете пинга! Нито има включен торент клиент, нито нищо, което може да генерира трафик.

139457262.png

139457880.png

139458080.png

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на 30-левовата тарифа и скоростите ми са почти същите като обявените. Ето слагам и 2 теста,както искаше ;) 139447732.png139449287.png

 

Само,че международния е доста по-различен от този на теста - реално е около 200-250max up and down

 

s tiq danni trqq da svalq6 ot data s kam 500 kb taka li e?

Link to comment
Share on other sites

Обаче при мен не е баш така - от датата не мога да свалям с повече от 200-220. Не знам защо така :wacko: Но от торентите (всички БГ) скоростта е постоянна - около 500 КБ ( +/- 10 КБ)

Link to comment
Share on other sites

От последните дъждове насам нета е отврат. И вкъщи (Тракия) и в офиса на Главната. Прекъсване няма, но скоростите са доооста променливи - от дадените на брошурата, до 20К... АБВ.БГ снощи ми го зареждаше около 40 секунди и още толкова се логвах. Като цяло мога да кажа, че пак се върнаха на дереджето от февруари месец. Нета пак се скофти :bgrin:

 

Ето и няколко шота. Забележете пинга! Нито има включен торент клиент, нито нищо, което може да генерира трафик.

139457262.png

139457880.png

139458080.png

 

Определено нещо нети е в час и-нета.Тва ъплоуда да е 2ва пъти даунлоуда не го бях виждал :)

Link to comment
Share on other sites

Ами това е. И вкъщи е същото положение. Не знам какво става, но е така. Имам една оферта за БТК 1024 за 13лв. на месец и май ще се замисля. Може да е 128К, но поне ще са постоянни и няма при една буря да нямам нет 2 дни :)

Ето шотче и от вкъщи, където съм на 30лв.

139747720.png

Link to comment
Share on other sites

И моя нет след последните дъждове е "умрял"..В Тракия съм и имам чувстото, че се получават някакви "колебания" във връзката..Играя онлайн игри и си личи доста ужасно..Както играя и започва да спича.. :S

Link to comment
Share on other sites

Ами това е. И вкъщи е същото положение. Не знам какво става, но е така. Имам една оферта за БТК 1024 за 13лв. на месец и май ще се замисля. Може да е 128К, но поне ще са постоянни и няма при една буря да нямам нет 2 дни :)

 

Ебаси ква е тая оферта 1мгбит интернет от БТК за 13лв ???

Link to comment
Share on other sites

Ами това е. И вкъщи е същото положение. Не знам какво става, но е така. Имам една оферта за БТК 1024 за 13лв. на месец и май ще се замисля. Може да е 128К, но поне ще са постоянни и няма при една буря да нямам нет 2 дни :)

Ето шотче и от вкъщи, където съм на 30лв.

139747720.png

 

ако бях на теб да съм им чупил телефоните от звънене и як джангър да дойдат да видят ква е тая връзка за 30лв.

Link to comment
Share on other sites

Като цяло нета е добре ... в сравнение с останалите лан доставчици в пловдив които даже при най-малкия дъжд вече са извън строя.поблем със скоростите до сега не съм имал... ако съм имал проблем то е било когато нета хич го няма.... но тогава е и страшното- никакъв съпорт нямат ама абсолютно никакъв, има ли проблем никой не вдига телефоните :angry1 ....А за хората чакащи да свалят с 500кб от датата по добре да забрават,и тарифата от 50 лв да си прекарат се тая,все пак датата е единствения сървър останал в бг и е под такова натоварване че няма как да предостави на всички желаещи максималният им капацитет на сваляне.така че колкото пусне датата с толкова ще сваляте.затова пък има торенти където може да точите на мах :P

Link to comment
Share on other sites

Май незнаеш какво е положението при другите доставчици ...а за датата не е до натоварването а просто ограничават трафика на доставчиците ако искаш да сваляш както трябва доставчика ти трябва им плаща...иначе с лангейм няма проблем да си цуцаш от там яко с висока скорост :)

Link to comment
Share on other sites

След като това ми е трети доставчик и имам достатъчно познати които са при други такива смея да твърдя, че знам какво е пожението и там.а колкото до това което каза за датата мога само да ти кажа следното.пробвай един малък тест .сваляи нещо в 4 сутринта от там и нещо в 8 вечерта и ми кажи има ли разлика в скороста ти ,и тогава си помисли пак дали няма претоварване....

Link to comment
Share on other sites

След като това ми е трети доставчик и имам достатъчно познати които са при други такива смея да твърдя, че знам какво е пожението и там.а колкото до това което каза за датата мога само да ти кажа следното.пробвай един малък тест .сваляи нещо в 4 сутринта от там и нещо в 8 вечерта и ми кажи има ли разлика в скороста ти ,и тогава си помисли пак дали няма претоварване....

 

 

Съгласен съм! Днес сутринта си свалях с максимална скорост от дата.бг. Снощи от 50 до 80к, след това от bgshare си свалях със 200к. Това не означава, че дата.бг не ограничават скоростите, но определено си зависи от натоварването! :)

Link to comment
Share on other sites

141088330.png

Незнам при вас как е, ама при мен е от няколко дни така. Зарежда ми страниците между 1мин. и 1 час(ако въобще отвори нещо)! :sick

Между другото тарифата е 20 лв. В Кичука съм.

Link to comment
Share on other sites

одеве от средата на третия гейм Китай- България се опитвам да вляза с потребителското си име и парола в сайта на sportingbet за да за заложа на нашите, но поради "доброто" качество на интернета предоставян ми от евроком лан, се логнах 10 сек. преди края на мача и естествено залозите вече бяха спрени! Мисля, че с това моя доставчик похарчи месечната си такса! :censored2:

А ето и скорост към международен сървър: 141381291.png

Link to comment
Share on other sites

някой може и да даде инфо в района срещу входа на акваленда :)

 

Ми почти там съм. В първите блокове от булеварда към Акваленд :)

При международния помията не е същата, но подобна :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...