Jump to content
BulForum.com

Гигабит


Recommended Posts

Виж ся "poznai" или къвто си там.Аз не обвинавам гигабит за нищо.И ако не си разбрал темата на форума е:Гигабит въпроси, оплаквания, коментари... в случая аз задавам въпрос!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
Виж ся "poznai" или къвто си там.Аз не обвинавам гигабит за нищо.И ако не си разбрал темата на форума е:Гигабит въпроси, оплаквания, коментари... в случая аз задавам въпрос!

 

объркал съм се значи, извинявай :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Виж ся "poznai" или къвто си там.Аз не обвинавам гигабит за нищо.И ако не си разбрал темата на форума е:Гигабит въпроси, оплаквания, коментари... в случая аз задавам въпрос!

... само където си останал с впечатление, че bt.wrzru.com e икзлючителна привилегия за абонатите на ggbit, което в същност не е така. тракера е отворен и в него може да се регистрира всеки, независимо кое му е isp-то. така че ... и клиента на net-is-sat софия (примерно) може да пита що аджеба не бачка. само където едва ли ще го направи в тази тема ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами ся като се замисля не ми беше много уместен въпроса.Извинявам се на "poznai" и на всички дето са взели моя коментар за торентите по навътре. :excl:

Link to comment
Share on other sites

Брао бе хора, вече нищо не мога сваля.. Доста тъпичко.

Все едно нямам вътрешен вече!

Де е BT.WRZRU.COM????????

Link to comment
Share on other sites

Брао бе хора, вече нищо не мога сваля.. Доста тъпичко.

Все едно нямам вътрешен вече!

Де е BT.WRZRU.COM????????

то официално "локални" скорости вече няма. има това, което пише че има :)

Link to comment
Share on other sites

Някои може ли да ми каже телефоните на ггбит за тракия и аварииния че страницата не им се отваря а вече 3ти ден нямам нет.

Link to comment
Share on other sites

60 73 60, 63 50 63. Това се водят аварийните телефони и за гигабит и за кабелният нет. Пренасочени са към София:-))).

Link to comment
Share on other sites

мерси просто тия ме изнервят имали авария е то ако всеки дужд е така...

Ми то и аз от Неделя нямам нет :angry1 ся вече сме Сряда и още не са ми го пуснали :angry1 отидох в центъра им и ми казаха, че имали авария :angry: , на мен даже ми дава, че не ми е плугнат кабела на нета.... ходих при специалист да ми каже да не ми е гръмнала ланката, мам тя си беше ОК !!

Link to comment
Share on other sites

Yeah!И моя нет дойде сега!Щастлив съм!От неделя не знам какво е интернет!! :) :) Урааааа!!

Link to comment
Share on other sites

Брей значи аз съм бил касметлия. Само от вчера на обяд до сега нямах нет... Мн кофти на тези, на които им е спрял още в неделя...

Link to comment
Share on other sites

Тия ако при всяка буря така им спира нета на няколко дена на половината град, направо да се отказват и да не опитват да имитират "интернет услуги". :angry:

Link to comment
Share on other sites

Ай стига глупости всички доставчици повреме на бури имат проблеми + това тези дни и тока прекъсваше и като няма ток ми е много интересно как да ви пуснат нета... мислете преди да пишете...

 

ААа започва да ме дразни тва визио. Всеки ден им се обаждам че нямам нет. в последните 2 седмици съм имал 2-3 дни в които не е спирал. Завали малко дъжд и айдее кабелите се късат. 'бати захаросаните кабели
Link to comment
Share on other sites

Да бе... сигурно... С Евроком интернета не ми е спирал. Дори за всеобщо учудване, нялокло часа нямаше телевизия, но интернета си бацаше.

Link to comment
Share on other sites

Да бе... сигурно... С Евроком интернета не ми е спирал. Дори за всеобщо учудване, нялокло часа нямаше телевизия, но интернета си бацаше.

 

 

 

Ами като се пребрах от работа(18ч.) до вечерта нямаше интернет и което повече ме дразни, че няма кой да ти обърне внимание(все пак си плащам за да има 24/7 съпорт).Дали са някви измислени телефони, поне да кажат, че няма никой на телефона,а не да върви по инфото някав телефон на който никой няма.
Link to comment
Share on other sites

Незнам, при мене ( в смирненски ) само за няколко минути ( макс 1ч общо ) да е нямало по време на бурите.По принцип рядко имам проблеми с интернета.Определено мн зависи от квартала ( как е изградена мрежата ).

Link to comment
Share on other sites

Смирненски като цяло имат по-малко проблеми май на ггбит за разлика от моя квартал каршака

където точно в каршиака си? 'щото аз в близката 1-2 седмици мисля да пускам или ggbit, или visio. мястото е между новотела и победа

Link to comment
Share on other sites

Бул.Дунав до Ефир100 и Джоаната имам и приятел който живее срещу Санк Петербург и един до френската гимназия и при всички ни нет-а беше кенеф :) преди да се махна сега нз как е но май не се е оправил много много нет-а

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...