Jump to content
BulForum.com

Гигабит


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

кога пък са пускали увеличение от сутринта... обикновено магията става следобед... имайте търпение :)

Link to comment
Share on other sites

как да няма

има

днес за поред път в къщи скороста е 0

 

още 1 месец с всекидневни прекъсвания

и се местя при бачо Ангел

Link to comment
Share on other sites

Увеличение йок.

Момчета и момичета не се притеснявайте за скоростите днес няма да ги увеличават!!!Имах проблем с нета и им се обадих.И да се възползвам че говоря с тях ги питах за увеличението на скоростите и ги питах нали от днес ли е това увеличение и те казаха не не се притеснявайте от понеделник влизат в сила новите увеличения на скоростите знам само за 20лв скороста 5mbps което като разделите 5000 на 8 ще получите 625 и воаля разбирате колко ви е скороста тоест 625кб/с в рамките на българия и 250-300кб/с от чужди сайтове

Link to comment
Share on other sites

Да и на мен ми мина през главата, че ще е от понеделник, но да видим. Платили сме си вече за следващия месец. Аз съм си доволен и сега. Да чукам на дъвро почти никога не ми спира.

Link to comment
Share on other sites

в http://ggbit.info/forum един пропищя, че са му вдигнали скоростите... :D имайте търпение, ще дойде и вашия ред... и не забравяйте да рестартирате комповете от време на време :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

в http://ggbit.info/forum един пропищя, че са му вдигнали скоростите... :D имайте търпение, ще дойде и вашия ред... и не забравяйте да рестартирате комповете от време на време :rolleyes:

5000mbps демек 5мегабита делите 5000:8 и получавете 625кб/с(това е новата скорост от понеделник)

Link to comment
Share on other sites

А дано се увеличат!!! Доволно ще е 600к за 20 кинта!!!

 

600k Ама няма да е за 20лв... Максимум месец 2 след увеличаването на скоростите ще има и увеличение на потребителската такса. (Търговски трик)

Link to comment
Share on other sites

600k Ама няма да е за 20лв... Максимум месец 2 след увеличаването на скоростите ще има и увеличение на потребителската такса. (Търговски трик)

Няма да има увеличение на мес. такса. А аз да питам сигурно ли е че ще има увеличение?

Link to comment
Share on other sites

Няма да има увеличение. А аз да питам сигурно ли е че ще има увеличение?

:huh: ............. :blink: ................. :lol:

 

значи убедено заявяваш, че нямало да има увеличение на таксите, но в същото време питаш дали ще има увелечение на скоростите?! ............ :wacko:

 

btw ggbit вече веднъж бяха вдигали таксата в съответствие с едно предишно увеличение на скоростите (от 18 на 20 лв), така че предположението на @Radev може и да се окаже правилно.

Link to comment
Share on other sites

:huh: ............. :blink: ................. :lol:

 

значи убедено заявяваш, че нямало да има увеличение на таксите, но в същото време питаш дали ще има увелечение на скоростите?! ............ :wacko:

 

btw ggbit вече веднъж бяха вдигали таксата в съответствие с едно предишно увеличение на скоростите (от 18 на 20 лв), така че предположението на @Radev може и да се окаже правилно.

Глупаво се изразих, исках да кажа, че няма да има увеличение на месечната таска :)

Link to comment
Share on other sites

Глупаво се изразих, исках да кажа, че няма да има увеличение на месечната таска :)

Отново се изразяваш глупаво (по твоите думи), понеже samkijot каза точно това.

На каква база твърдиш, че няма да има увеличение :) ?

Да не работиш в ггбит, макар че more often than not, дори работещите там не знаят кога какво става във фирмата :lol: .

Останалите поне изразяват мнение и съмнение, без да твърдят убедено.

Лесно е да хвърляш убедено неща по форумите без да си сигурен самият ти - нещо, от което аз гледам да се разграничавам все повече.

Link to comment
Share on other sites

Вижте какво получих вместо увеличение :)

"Достъпът до услугата ЛАН интернет, предоставяна от Евроком Кабел МБ не е разрешен от този компютър."

 

Едит: Господа от Гигабита пуснете ми нета, моля.

Едит2: Благодаря !

Link to comment
Share on other sites

Вижте какво получих вместо увеличение :)

"Достъпът до услугата ЛАН интернет, предоставяна от Евроком Кабел МБ не е разрешен от този компютър."

 

Едит: Господа от Гигабита пуснете ми нета, моля.

Едит2: Благодаря !

и на мен ми го бяха спряли за малко.явно правят нещо :)

току що фанах 850к на 30лв тарифа, увеличение ще има :punk

Link to comment
Share on other sites

Пф външният ми е супер в г*за в момента!!!

Може да го намалят :D :D

A ние се надяваме да го вдигнат.

Сега ще ресна, за да видя как е има ли повишение намаление :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...