Jump to content
BulForum.com

Langame


Recommended Posts

такмо сабирах пари за инстал :) , утре след изпита ако ми е минал добре усещам на къде ще се запътя ^^

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

какъв е вида на договора, който се подписва? неустойки ... такива неща ме интересуват.

т.е. да знам, че като се вържа и ако не ми хареса, ще мога да се махна, без да имам някакви задължения към доставчика.

Link to comment
Share on other sites

Като не ги искаш, не плащаш и готово ;) Но веднъж да опиташ 2 мб бг и 1 мб външен, едва ли ще искаш да се откажеш :) Зависи от тарифата де ...

Edited by the_alien
Link to comment
Share on other sites

какъв е вида на договора, който се подписва? неустойки ... такива неща ме интересуват.

т.е. да знам, че като се вържа и ако не ми хареса, ще мога да се махна, без да имам някакви задължения към доставчика.

Хмм, съмнява ме ако се пуснеш на 35 лв, дали няма да ти хареса ;). На 20 също не е зле, но 35 си е истината..
Link to comment
Share on other sites

Днес са въведени още корекции в скоростите.

За малката тарифа скоростта е до 8.5 мегабита.

За голямата тарифа БГ скоростта е до 34 мегабита.

За голямата тарифа международна е до 21 мегабита.

Link to comment
Share on other sites

Днес са въведени още корекции в скоростите.

За малката тарифа скоростта е до 8.5 мегабита.

За голямата тарифа БГ скоростта е до 34 мегабита.

За голямата тарифа международна е до 21 мегабита.

 

Къде го четеш това?

Link to comment
Share on other sites

Къде го четеш това?

Стани абонат на доставчика и ще разбереш. ;)

 

Това в кръга на шегата де - нека някой да не започне с изводите, че правя реклама. Написаното е наистина вярно.

Link to comment
Share on other sites

Бе някой ще ми каже ли ако се местя от ЕК ша ми земат ли инталационна такса?Ако искат ще им покажа един от пръстите си на дясната ръка :P

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Еми да кел файда да се местя на Лангейм ако трябва да им дам 60 лв ли колколко там инсталционна такса ли е при положение че искам от 1 доставчик да стана ТЯХЕН клиент.Като искат такса ще стана клиент на друга фирма която не ми иска такива такси.

Link to comment
Share on other sites

24 лв е инсталацията, без никакъв договор. С бтк трябва 2 години, а при еврокома искат за безплатна инсталация договор за 1 година. Всички други искат инсталационна такса

Link to comment
Share on other sites

Някои хора явно са скарани с оформянето и разбирането на елементарни идеи и мисли. Все пак предполагам, че ако искаш да подпишеш договор с тях за 1-2 години може и да направят компромис. Разпитай ;) Късмет с намирането на фирма, която не иска такса и не подписваш договор за поне година.

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

А ми виж колко фирми са и все една ще се навие да ме включи без инсталационна такса и възможно най-къс договор.С БТК не е задължително да ключиш 2 или 3 години договор просто така ти излиза уж по ефтино а ако е за по-малко плащаш там повече такси за нета.

 

Иначе от другите фирми визио,изилан,хоумлан или някоя друга се ще се навие да ме върже без такса и с възможно най-къс договор.Като нещат те губят аз пълня гушата на ЕК и без това съм доволен.Просто скоростите им са по-ниски от другите в момента но ги дигат.

Link to comment
Share on other sites

Щом си доволен защо изобщо мислиш за други? Отивай и ги питай. Като се навият без договор и без такса да дойдат техници да работят и да се вкарват в разходи- супер. Дано и от тях си доволен. То на ЕК да беше проблема само със скоростите...

Хоумлан в Пловдив? Не съм ги видял още ;). Всяка фирма си има фиксирани тарифи и такси. Съмнява ме да си толкова важен и толкова да те искат за клиент, че да правят специални изключения, освен ако не познаваш някой от собствениците. Ти си решаваш - щом ти се свиди такса и мислиш, че не трябва да има търси такива фирми, които мислят като теб. Ако ти искаш да си абонат на някоя трябва да спазваш и да се съгласиш с техните условия. Толкова просто е.

 

165110988.png

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

Ами ЕК точно така си ме включиха платих си точно 8 лв за кабелче окло 20 и няколко метра.Модема си беше мой и случих само договор ама не за 1 2 3 10 години а просто договор в който няма срок и сега да реша мога да се махна.Така че ако ще трябва да платя няква такава сума за кабелче ОК пък и те няма да са без пари защото те ще зимат все пак месечна такса.Неказвам че аз съм специален просто така ще натрупат клиенти.Един като мен,още един и т.н.

 

Ами поне не ми спира нета като завали докато на Лангейм определено ще става ;)

Link to comment
Share on other sites

jozo говориш глупости момче. Ако не ти дреме кой, как и с какво качество ще те включи е едно, реда при тоя доставчик е друго.

 

Аз се преместих също от ЕК на тях. Вече казах че чаках повече от 20 дена и да - платих 60 лв инсталация, за които дори не знаех, но пък изобщо не съжалявам. Нета доставян от братя Гарови е НАЙ-ДОБЪР в града в момента - разберете го това най-после.

 

Интересното е че в момента не си споням да съм подписал договор изобщо, понеже работата стана с познати и т.н. Парите им ги дадох на НетГруп на ръка на улицата. Как не съм се замислил досега хаха

 

Едно е сигурно - за 35 лв. получавам услуга близка до софийските доставчици на 80% и нагоре.

 

Удавниците да се борят с ЕК.... или квото и да е друго....

Link to comment
Share on other sites

В последно време еврокома взе да се разваля при най-малкия дъжд и именно за това се махнах от тях, иначе luqiud как набара тази скорост? Максимума, който хванах аз е този, а и май speedtesta или специално за София взе да не мери както трябва

165102586.png

 

Едит: Моя е правен по-рано даже и толкова беше максимума, направих към 10 теста :)

Edited by the_alien
Link to comment
Share on other sites

Тази скорост не е моя, а от друг потребител правена през нощта. Аз до там лично не съм стигал, но и не меря постоянно. Явно може. Пробвай ако искаш между 3 и 7 сутринта.

Тази сутрин си свалях от чужбина с 2.5МБ/с (справка темата за скорост от торенти) и съм доволен :Д.

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

айде стига сте правили тестове в 8h сутринта или некви локални. дайте тест от 7-8-9 вечерта с чужд сървър. най-добре петък или събота да видим кво толкова го хвалите тоя нет.

Link to comment
Share on other sites

На ти от вчера към 8 вечерта, че от днес нямам ;)

164806821.png

164807178.png

 

А и международния е по-стабилен от българския :) Но си има спадове и проблеми с нета, не е като да няма ;)

Link to comment
Share on other sites

Stenli не се занимавам с моментни тестове, даже не знам с какво ги правят точно тия дето ги показват тука.

 

Но смятам че думата на един от най-заклетите ЕК юзъри доскоро именно заради външен канал, изкарал 5 години плътно на Бронз или квото там го прекръстиха накрая би трябвало да е достатъчна.

 

БГ трафика е чудесен - 3-4 МБ/сек откъм юзъри на Арена, Замунда, фанеш ли юзър от ситемата и до 6-7 може да стигнеш, външен съм докарвал до 2 МБ/сек, особено от сериозни сървъри.

 

При торенти и Р2Р знаеш че е възможно да има ограничения отсреща, така че не винаги е показателно, но и там има шампионски постижения във външен аспект. От мен пък са опъвали отвън със 700к.

 

Излишно е да си даваме примери тука нон-стоп и да правим реклами - фактите са си факти - вече 3 месеца стабилен високоскоростен нет на ЛанГейм. Точно 3 пъти по за 30 мин е прекъсвал, няма да си търся обяснения от тях затова.

 

Услугата е най-добрата в Пловдив - толкова.

 

За справка ползвам интернет и в Банкя, тоест софийски, а в центъра на София от Хоумлан имам гарантиран канал 2 мб/сек външен, който да не казвам какво струва.

 

Не насилвам никого, но одеве споменах нещо за удавниците....

Link to comment
Share on other sites

айде стига сте правили тестове в 8h сутринта или некви локални. дайте тест от 7-8-9 вечерта с чужд сървър. най-добре петък или събота да видим кво толкова го хвалите тоя нет.

Тестове има, чети преди да пишеш. А и интернет само петък и събота ли ползваш? По всяко време на денонощието ще изкарам поне 2 пъти по-добри скорости от ЕК.

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

Тестове има, чети преди да пишеш. А и интернет само петък и събота ли ползваш? По всяко време на денонощието ще изкарам поне 2 пъти по-добри скорости от ЕК.
2 пъти ? Когато нямаше нет изкарваш с 2 пъти по-добри скорости...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...