Jump to content
BulForum.com

Langame


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Обнових първия пост с информация от Ангел Гаров относно новите скорости и т.н. Отговорът е на потребител от форума на филибе.нет.

Link to comment
Share on other sites

35лв най-вероятно. За скоростите на двете тарифи гледайте първия пост. Там съм болд-нал до какви стигат, а обявените в сайта са минималните, като аз (35лв) не съм ги виждал почти от както се вързах.

Link to comment
Share on other sites

Мен пък 1 месец ме лъжат, че ще ми прекарат и накрая нямало покритие, така че ако не се появят до 10-15 дни ги отпишете...

same here, само дето беше месец и половина... дори Гаров каза, че ще ме вържат за 2 седмици...затова съм на ГГбит сега--- :unsure:

Edited by Yorikkk
Link to comment
Share on other sites

Преминах от Евроком на лангаме.....Просто съм супер доволен за същите пари получам в няколко пъти по висока скорост и прочие....така че го препорачвам на заебете шибания еврком и да се местите то с тия 60 кб/с просто не се живееше....

Link to comment
Share on other sites

Те и Енджълсофт не са цвете за мирисане...

 

 

22048_338.JPG

 

с тези скорости човек няма време една цигара да изпуши докато изтегли филма. :D

Link to comment
Share on other sites

Мен пък 1 месец ме лъжат, че ще ми прекарат и накрая нямало покритие, така че ако не се появят до 10-15 дни ги отпишете...

Нека да се поправя. Точно след месец дойдоха, но май си заслужаваше чакането... :D

154537470.png

154537112.png

154537036.png

154538653.png

 

срещу скоростите на евроком

 

142560088.png

154533233.png

154485478.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Мен пък 1 месец ме лъжат, че ще ми прекарат ...

 

И аз чаках чаках да дойдат от НетГруп, но сега съм толкова доволен че изобщо не съжалявам.

 

Явно наистина са претоварени. Между другото виждам че Гарови са оставили вече поддръжката на мрежата в ръцата на подизпълнители и не се занимават да си цапат ръцете.

 

Да не говорим че чух някои долни слухове че те поддържали вече Арената, което все още ми се струва пълен смях и сега ще проверя дали въобще има нещо верно в тия приказки

Link to comment
Share on other sites

Да не говорим че чух някои долни слухове че те поддържали вече Арената, което все още ми се струва пълен смях и сега ще проверя дали въобще има нещо верно в тия приказки

 

и как точно смяташ да провериш това ? Ще trace-неш IP-тата ли :D

Link to comment
Share on other sites

и как точно смяташ да провериш това ? Ще trace-неш IP-тата ли :D

 

Съвсем не шегобиецо умен....

 

Просто ще разпитам приятелите си в София, които са в тия среди и имат информация

Link to comment
Share on other sites

Съвсем не шегобиецо умен....

 

Просто ще разпитам приятелите си в София, които са в тия среди и имат информация

 

звънни направо в langame,тя таква информация кой и къде поддържа сървъри като арената е общодостъпна,няма нужда да хабиш "връзки" за София :D

Link to comment
Share on other sites

Вече официално са обявени новите минимални скорости и цени за инсталиране - http://www.filibe.net/services.php

 

Аз се прецаках за няколко седмици с по-високите цени :unsure: По-добра скорост, за тези пари едва ли някой предлага в Пловдив :thumbs-up:

Link to comment
Share on other sites

Нови минимални скорости, нова инсталационна такса, нов офис в Тракия както и подмяна на ФТП кабелите в този квартал с оптика. Sounds good.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...