Jump to content
BulForum.com

Langame


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Я ми кажете ся нет имате ли?Щото тука в центъра градушка мля и пак имам нет.

Link to comment
Share on other sites

Колегите ми които са на вашата мрежа моменталически изчезнаха от нета.Хайде пак 3 дена няма да имат заради изгърмели суичове в Кичука :D

Link to comment
Share on other sites

Никакво спиране по време на целия порой, градушка и всичко останало. Напълно нормално е някъде да има аварии. За справка всичките ми служебни телефони в Кършака не работят и ми дава "техническа повреда".

Бас ловя че в момента 85% от Висио нямат нет

Link to comment
Share on other sites

Вие сте страшни късметлии.Наистина и аз съм сигурен че почти всички от Визио няма нет и тези от кичука на вашата мрежа.Там и на по-слаби дъждове спира а на тоя направо 1000 процента е сигурно.Инак този който каза че при най-малкия дъжд му спира нета като е бил на ЕК явно е било от района.Ето на спука се да вали,улицата ми е залята от вода а още имам нет да чукам на дърво.

Link to comment
Share on other sites

йозо тогава пиши в темата на ЕК,че имаш нет ;)

 

Не знам някои да се е оплакал от нета...явно проблемите юзери са само при теб.

 

То по тази твоя логика - в събота нямаш кабелна дори без да вали . И какво от това...нищо.

 

Като имаш нет - радвай му се там на няколкото кбайта който имаш и това е,стига си спамил темата.

 

Всеки знае приказката за киселото грозде,но ти май я знаеш най-добре с приказките ти в тази тема - така че за пореден път - дерзай със сегашният ти нет и гледкай разните му скрийшоти от спийдтест на другите юзери ;)

Edited by dada
Link to comment
Share on other sites

йозо тогава пиши в темата на ЕК,че имаш нет.....

..... гледкай разните му скрийшоти от спийдтест на другите юзери ;)

Аз съм на същото диридже - нещастен потребител на ЕК (все още)...в дъжда имах 100% нет, ама пак си теглех с "главозамайващите" 65 Кб/сек. и завиждах на скрийншотовете с 4 цифрени числа. :love

Честно казано предпочитам в бурята да ми спира нета ако ще и за час (тъкмо като си изключа компа ще го предпазя от токови удари), но през останалото време да имам някаква по-човешка скорост. ;)

Sorry, че ви писах в темата. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на същото диридже - нещастен потребител на ЕК (все още)...в дъжда имах 100% нет, ама пак си теглех с "главозамайващите" 65 Кб/сек. и завиждах на скрийншотовете с 4 цифрени числа. :love

Честно казано предпочитам в бурята да ми спира нета ако ще и за час (тъкмо като си изключа компа ще го предпазя от токови удари), но през останалото време да имам някаква по-човешка скорост. ;)

Sorry, че ви писах в темата. :rolleyes:

Защо си на ЕК тогава? 24лв е вече таксата, а и на 20лв тарифата ще си доста по-доволен предполагам. Със сигурност поне 2-3 пъти повече от 60КБ/с ;).

Имам си нет, няма проблеми. Когато подменят (започнали са от Тракия) всичко с оптики съвсем няма да има проблеми от времето. От токови удари никой не е защитен.

 

Хм, това ме изненадва дори мен:

 

166502149.png

 

166502452.png

С 200КБ/с свалям от демоноид докато правех този тест, както и качвах там със 180КБ/с. Това не е Визио, за да има хора с по 3 дни без нет. Мрежата почти на всякъде е много стабилна, но предполагам има райони където не е (уви, всеки доставчик тук има такива). Вие си имайте нет колкото да кажете, че имате, но при проблем тук се работи за отрицателно време. Не ми се хвалете от ЕК, че сте имали нет, когато има гръмотевици, различна технология е. Тук поне хората подобряват услугата и инвестират в по-добра техника, а не downgrade-ват както в ЕК. Място за сравнения няма- най-добрия и коректен доставчик в града са Енджълсофт, а специално поддръжката не Нетгруп е безупречна.

Link to comment
Share on other sites

Защо си на ЕК тогава? 24лв е вече таксата, а и на 20лв тарифата ще си доста по-доволен предполагам. Със сигурност поне 2-3 пъти повече от 60КБ/с ;).

Имам си нет, няма проблеми. Когато подменят (започнали са от Тракия) всичко с оптики съвсем няма да има проблеми от времето. От токови удари никой не е защитен.

Midex писа, че е предплатил на ЕК до май 2008 :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на същото диридже - нещастен потребител на ЕК (все още)...в дъжда имах 100% нет, ама пак си теглех с "главозамайващите" 65 Кб/сек. и завиждах на скрийншотовете с 4 цифрени числа. :love

Честно казано предпочитам в бурята да ми спира нета ако ще и за час (тъкмо като си изключа компа ще го предпазя от токови удари), но през останалото време да имам някаква по-човешка скорост. ;)

Sorry, че ви писах в темата. :rolleyes:

 

При мен нета не е падал дори за секунда през тези няколко дена и не съм имал никаква промяна на скоростите.

Но това не ме кара да ходя из темите на ЕК/БТК/Визио да се "хваля",че съм имал нет през това време.

Това ми беше идеята за поста на йозо.

Защото реално стой в темата и само "вие нямате нет,вие нямате нет".Ще каже човек,че той по-добре знае от мен дали аз имам интернет или не...

 

Иначе мнохо хора не разбират,че района има много голямо значение. При мен ЕК е зле ( дори кабелна нямам от време на време ),а Langame са добре.

Не може примерно някои да ми каже,че Visio-то са добре тук,просто защото виждам техният кабел до мен и как той просто свършва в близкия строеж :) Някои се "гордеят" със стабилността на ЕК при бури - е при мен е същото,но понеже са "фанатици" не го вярват и като йозо ми разправят аз кога съм имал нет и кога не...

Edited by dada
Link to comment
Share on other sites

Аз пък нямах нет... някаква авария имаше и нямах...иначе сега всичко си е наред и от американски сайт свалям с 1.332кб/с :)

Оглеждах се наскоро да минавам на LG (Лангейм :bgrin: ), но едно че на телефоните никога никой не ми вдига (баси съпорта), ами и вие допълнително влошавате въпроса със скоростите.

'1.332кб/с' -> това може да се декодира по следните начини:

1) Един килобит и 332 хилядни в секунда (xxx.xx Kb/s). Определено за такава скорост бих размислил сериозно дали да се вържа :bgrin:

2) Един килобайт и 332 байта в сек (xxx.xx KB/s). -> Виж точка 1.

3) 1332 кбита/секунда (xxx Kb/s). Тук се опитвам да вложа малко по-малко естествен интелект и да се доближа до моите разбирания за десетична точка. Но предвид как всеки използва запетаи и точки в този форум, не мога да гарантирам точка или липса на точка е имано предвид. Тази скорост я постигам и сега на ЕК.

4) 1332 килобайта/секунда (xxx KB/s) -> това вече е приказка.

 

Определено ще улесните хората ако пишете недвусмислено. Иначе целия пост става безсмислен. ;)

Link to comment
Share on other sites

За жалост в ИЗгрев хич не е розово положението, продължавата прекъсванията. Я прекъсва от EVN, я от бури, я от откраднати кабели, ужас... Снощи нета спря и тая сутрин го правиха... Преди малко пак имах прекъсване, незнайно защо...

Edited by petst
Link to comment
Share on other sites

Определено ще улесните хората ако пишете недвусмислено. Иначе целия пост става безсмислен. ;)

 

определено ще се улесниш сам,ако погледнеш темата по-назад по относно скоростите :)

Link to comment
Share on other sites

определено ще се улесниш сам,ако погледнеш темата по-назад по относно скоростите :)

Определено спирам да мисля за глупости и за местения след като Гаров в фоурма си е споменал, че около Нептуна нямат покритие. Ако там няма, значи и при мен няма, защото съм относително близо.

Даже ми дава съвет за DCC :blink: .

Здраве да е.

За скоростите - темата съм я гледал цялата, това не променя фактите. Най-малката причина: Скоростите на Гаров се менят в огромни граници, някой беше снимал 60 мегабита някъде нагоре, други се оплакват, че вече няма при тях мегабайтови стойности поради влошаване на нета. Разликата между бит и байт е има няма 8 пъти, което се покрива от разброса на скоростите в мрежата. Така че...

Но защо спорим, човекът се е извинил и се конкретизирал, евалла :punk .

Link to comment
Share on other sites

тази локална скорост с Гаров е голяма кирия (от личен опит)

доста често се среща потребител на ангелсофт по торентите, ако не той, то някой от ДЦЦ

аз също съм до нептуна и съм МНОГО доволен от ДЦЦ, кабелната и нета

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте,вече се присъединих към голямото семейство на Лангейм и мога да кажа че съм много доволен за сега.На 20лв тарифа съм.Но днес възникна един проблем.Имам си интернет,свалям си нормално но скайпа ми неще да се впише цял ден все едно няма нет,от какво може да е този проблем и как да го оправя?Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,вече се присъединих към голямото семейство на Лангейм и мога да кажа че съм много доволен за сега.На 20лв тарифа съм.Но днес възникна един проблем.Имам си интернет,свалям си нормално но скайпа ми неще да се впише цял ден все едно няма нет,от какво може да е този проблем и как да го оправя?Благодаря предварително.

 

 

И при мен е така (аз съм на ГГбит). Май е нещо от скайпа... :unsure: :huh:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...