Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

Ето ве батка:

265715007.png 265716251.png

 

И при мен съкс, от Юторента вдига 1,35МБ/с макс, вместо 1,5 което реално е 12Мбита :tongue

А ъпа с повече конекции при торентите си достига макса...

Ти от кой квартал си, май винаги сте последни...

 

:lol:

Edited by Eleutherios
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ето ве батка:

265715007.png 265716251.png

 

И при мен съкс, от Юторента вдига 1,35МБ/с макс, вместо 1,5 което реално е 12Мбита :tongue

А ъпа с повече конекции при торентите си достига макса...

Ти от кой квартал си, май винаги сте последни...

 

:lol:

 

Каршака..

 

Външен Йок.

 

Totally!

Link to comment
Share on other sites

нещо става с тъпия ек немгоа в гугъл да влезна.... па камоли в други сайтове даже и в замундата някой да е разговарял с тях да знае кво е станало и кога ще се оправи ?

Link to comment
Share on other sites

да няма е едно, но когато европе*алите са си дигнали слушалките за да има all lines are busy просто ми кипва. Нещастна история. Купиха ги, но пак си правят бизнес по цигански. Африканска му работа. Нали затова им е смехотворния "съПОРт"...

 

Предлагам отдела да се кръсти "Интернет смешници". В бг няма нито 1 сериозен доставчик. Дори и адсл-а е боклук и спира когато си иска!

Edited by Thief
Link to comment
Share on other sites

Амм има я и вероятността да правят някаква много сериозна профилактика. :lol: (знам, че звучи невероятно) Екипа от еврокомски труженици всеки ден го виждам - един оплетен в кабели, на другия му се подава главата от шахтата, третия търчи като гламав и носи уреди за измерване и инструменти... :D Голяма картинка са. Та причината да нямате нет е най-вероятно, заради това. Инсталират нова техника, поне при мен (в кичука до събота пазара) е така. Случва се понякога по ден да нямам нет и/или тв, но няма смисъл да звъня на съпорта, защото знам какво ще ми кажат... Най-вероятно им е писнало всеки да им звъни и да им казва все едно и също те да обясняват че сменят разни работи и затова сигурно се правят, че ги няма... :D

 

Поздрави! :)

Edited by Mad^Jack
Link to comment
Share on other sites

има ли смисъл да питам дали има дори и капка шанс след това голямо ла*но, което ни сервираха да имаме ъп в скоростите ?

Link to comment
Share on other sites

Само аз ли не съм видял повече от 5000 на Оптима в Северен? Или да им се обаждам на кауните и да ги питам да не би нещо при мен да е проблема...

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Кво да ги питаши бе човек, като ги аз питах та голям келипир. Каза ми пича , че всичко ми е 6 и, че сигнала към мен нямало просто как да е по - добър. Странно му беше и не него що така отварям всеки сайт без значения БГ или не за над минута време. Изуми се човека и най-накрая каза, че проблема е вътрешен, при мен нещо не било както трябва. Да си проверя за червей и ако нямам такъв значи ми е прецакан уина и да си го оправям. Аз наистина имам високи скорости при сваляне и качване но страниците ги отварям по минута и нещо ( това време не го пиша на посоки, засичах си с телефона ). За червей проверих като си влезнах през флашката под slax в музилата и от там същта работа. Slax-а няма как да се влияе от уина и от вероятните вируси щото се зарежда от флашката но резултата беше същия както и преди. Нещо просто не е както трябва и това е, дано се оправи тия дни щото все още ме мързи много да хода да се разправям с прекратяване на отношенията с евроком и пускане на нет към друг доставчик. Ама то така аз все едно нямам нет, то преди години като скороста ми беше още с едноцифрена стойност отварях сайтовете по-бързо, не е работа това. Адски изнервяща работа.

Link to comment
Share on other sites

...

 

А през USB или през LAN ти минава нета, пробвай с друга ланка - това е най-лесното за диагностика, ЧАК толкова колкото го описваш не може да е застрелян ЕК. Днес пробвах през компютъра на майка ми и като че ли работеше (верно не съм човъркал много но speedtest-a го зареди)

Link to comment
Share on other sites

Само аз ли не съм видял повече от 5000 на Оптима в Северен? Или да им се обаждам на кауните и да ги питам да не би нещо при мен да е проблема...

Oпределено има някъде проблем. Звънкай, пришпорвай, дай им малко зор. И от личен опит - опитай да се свържеш с техник, че тия оператори само ахмаци, ще те мотат докато ти умръзне.

Link to comment
Share on other sites

Oпределено има някъде проблем. Звънкай, пришпорвай, дай им малко зор. И от личен опит - опитай да се свържеш с техник, че тия оператори само ахмаци, ще те мотат докато ти умръзне.

 

Добре де как става тая работа ? Те техниците не са в call centera на ЕК, освен да имаш GSM-a на няколко от тях друг начин да се свържеш с тях не виждам ...

Link to comment
Share on other sites

Не съм през USB, през ланката вградена в дъното съм, намам отделна. Проблема се появи някъде в средата на миналата седмица, до преди това нямах праблеми. Преди няколко дена пробвах с няколко браузъра да влизам в нета и при всичките проблема беше един и същ. Пробвах и да сменя проксито при един от браузърите и като въведох другото и нета хвръкна, почнах да отварям същите сайтове, които преди отварях за минута но вече както си трябва. Това беше само за проба де, проксито не мога да го ползвам за постоянно.

Link to comment
Share on other sites

Ами трябва да, без прокси ( както си беше по дефолт музилата ми) не работеше а след като си сложих другите браузъри и не стана и с тях работата реших на Wyzo-то да влезна в опцийте и да напиша някакво прокси с което всичко тръгна прекрасно ( това с помощ от приятел де, аз не съм толкова "ъдванст юзър" все пак). Така с един и същ браузър но с чуждо за евроком прокси отварях бързо страници, като си върнах дефолтните настойки се върна и старото положение с бавното отваряне.

Link to comment
Share on other sites

Нещо не е наред при теб но не мога да се светна какво, или ти е заминал кабелния модем или ланката или нещо друго. Като нищо е някаква история в инсталацията ти щото с тия уникални браузъри и проксита дето ползваш диагностиката става пълна мъгла. Не смея и да гадая коя/колко antivirus-ни, antispam, antispyware и firewall програми си накичил. Що не пробваш с чиста инсталация на друг дял на диска - разчиствш малко място, дефрагментираш и с partition magic или acronis disc director-a си правиш 2ри дял ако нямаш, слагаш там едно XP и без излишни щуротии пробвай пак ли ще се държи по същия начин?

Link to comment
Share on other sites

Добре де как става тая работа ? Те техниците не са в call centera на ЕК, освен да имаш GSM-a на няколко от тях друг начин да се свържеш с тях не виждам ...

Да така е. Но става и с много намилане на главата на оператора, особено ако е спешно. Аз им вдигнах страхотен скандал, защото 2 седмици ме мотаха по телефона само си чатихме с тея оператори. И накрая жената вика ето сега ви оставям ГСМ-а на техниците. До половин час проблема беше решен, а 2 седмици нямах нет. Ама тва в началото когато бях търпелив и млад :lol:

пп това преди 7-8 месеца, сега може да се е оправил тоя съпорт, защото миналата седмица писах един мейл и наследващия ден техниците ми цъфнаха по обед :punk

Edited by Eleutherios
Link to comment
Share on other sites

Oптима 28лв :lol:

мм да, честито, този път даже с един ден подраниха при мен :lol:

 

266472425.png

 

аз пак съм назад с даунлоуда :pirate

Edited by Белов
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...