Jump to content
BulForum.com

Mtel ili Globul


slav4o

Recommended Posts

ami zavisi na kakvo sa horata na koito 6te zvani6 nai 4esto

6toto ako sa na MTEL , te imat usluga priqteli i semestvo i s  5 4oveka govori6 na 50 st.

i moje6 da polu4ava6 sms ot site na mtel :)

e da, spored mene edinstveniq nedostatuk na GloBul e che ne moje da se poluchava sms ot internet (pone dokato ne se opravi saitut na vazu.com) inache kato ceni za obiknovenite hora sa mnogo po dobre, osobeno za abonatite na predplatenite karti- na nas sms-ite sa ni 13 st., a na mtel kum nas- 25 :bgrin: nehto kato dve v edno :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

според мен Мтел са много по - напредхали от Глобул !

Мтел имат и обхжат ися цените и на двата оператора са почти еднакви ама то ти требва обхрат наи - вече !:)

иначе мТЕЛ мен лично ме кефи по - вече !

пък и един път бях в един магазин на глобул и ония (продавача) се мъче да направи настрииките за интернет цял час и се побърках да чакам ! от тогава съм ги намразил :devil :evil :angry1 :angry1 :throw:

Link to comment
Share on other sites

според мен Мтел са много по - напредхали от Глобул !

Мтел имат и обхжат ися цените и на двата оператора са почти еднакви ама то ти требва обхрат наи - вече !:)

иначе мТЕЛ мен  лично ме кефи по - вече !

пък и един път бях в един магазин на глобул и ония (продавача) се мъче да направи настрииките за интернет цял час и се побърках да чакам ! от тогава съм ги намразил  :devil  :evil  :angry1  :angry1  :throw:

 

Ми те настройките на Глобул се правят автоматично, фе :D Пращаш SMS на 1000 с текст Wap и си готов.К'ъв ли ще да е бил този продавач на Глобул дето не знае за това, а? ;)

Link to comment
Share on other sites

Аве тия Глобули да вземат вече и те да пуснат едни безплатни sms-и ще направят голям удар.Аз като се замисля не познавам човек,който като го питам "Защо си на Прима,а не на Би Кънект?",да не ми е отговорил "Ми заради sms-ите!"Като се замислиш малко се набутват за смс-и,ама и бая клиенти си хващат заради тях!

Link to comment
Share on other sites

Ами и аз си мисля че трябва да направят нещо по въпроса за СМСите... Аз предлагам да вземем всички да им пращаме e-mail-и и да ги убеждаваме че трябва да пуснат един смс център... Според мен това е единственият начин... Аз лично съм им писал няколко пъти и те ми отговаряха че "работят" по въпроса (явно тоя дето ми е отговарял е сънувал).. и все още го чакам този център. Затова дайте да им пишем, докато не го направят!!! :devil

Link to comment
Share on other sites

Абе хора той slav4o тая тема я е пуснал преди повече от година - а вие тука продължавате да му клазвате вземи си prima, вземи си b-connect. Според мен одавна си е направил избора и даже не помни, че е отварял тая тема :):)

Аз лично от 3 години съм на b-connect и за сега оплаквания нямам. Много. те са по-малкото зло. Сега чакам да видя какво ще направи БТК пък да видимс

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Aз съм на М-тел, обаче като гледам какви промоции и облекчения дават в глобул ме хваща яд.

Аз разделям двата оператора на бедни и богати.

1. Ако искаш да се водиш към бедните хорица от Глобул, които се радват като им дадат бонус от 1,50лв. като изговорят 15лв.; които имат по-ниска тарифа на разговори и смс-и с около 6 ст. мисля че беше и т.н

2. Ако искаш пък може да избереш М-тел, които имат голяма репутация, само известни и заможни личности са на М-тел, защото тях не ги интереуват нещастните промоции на Глобул, можеш да играеш в игри като Изпита, в които само от теб зависи дали ще спечелиш, а и цените за смс-и на такива игри са с по-ниски цени от Глобул и ...

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

A та...не е много по темата, ама М-тел дадоха 8,50лв. Коледен бонус на старите прима карти. Тези, които сме повече от 2-3 години на М-тел прима. И...не знам какви са другите условия, ама аз получих. :)

А вие?

Link to comment
Share on other sites

A та...не е много по темата, ама М-тел дадоха 8,50лв. Коледен бонус на старите прима карти. Тези, които сме повече от 2-3 години на М-тел прима. И...не знам какви са другите условия, ама аз получих. :)

А вие?

 

аз нищо не съм получил от тези М-Тел :((

 

само за инфо - тази тема е от преди 3 години ;)

Link to comment
Share on other sites

само да спомена, че М-Тел не са ми пратили един скапан бонус за 3,5 години... :angry1

 

докато много приятели с Глобъл като ги гледам как почти всеки месец получават всевъзможни бонуси си умират от яд...

 

но какво да се прави вече е много късно да си сменям номера...

 

но все пак като си взимах картата Глобъл не бяха алтернатива...

 

Еdit:btw автора на темата е баннат...:)

Link to comment
Share on other sites

A та...не е много по темата, ама М-тел дадоха 8,50лв. Коледен бонус на старите прима карти. Тези, които сме повече от 2-3 години на М-тел прима. И...не знам какви са другите условия, ама аз получих. :)

А вие?

 

И аз от 3 години съм на Мтел и ни бонус ни чудо съм видял... :angry:

Link to comment
Share on other sites

A та...не е много по темата, ама М-тел дадоха 8,50лв. Коледен бонус на старите прима карти. Тези, които сме повече от 2-3 години на М-тел прима. И...не знам какви са другите условия, ама аз получих. :)

А вие?

 

И аз също получих, ама за тези, който са повече от три години май е тва нещо :lol:

Link to comment
Share on other sites

докато много приятели с Глобъл като ги гледам как почти всеки месец получават всевъзможни бонуси си умират от яд...

къде ги тея бонуси жената нито един не е получила :lol:

Link to comment
Share on other sites

като абонат на Мтел от 5 години съм получил по високи цени на разговорите друго маи не :P и съм на сметка и все пак няма си сменям оператора :gangstah:

Link to comment
Share on other sites

къде ги тея бонуси жената нито един не е получила :lol:

И аз... само отначалото като си купих картата имаше някви бонуси там по левче на месец и тва беше.. оня ден получих 1 лев, защото съм била абонат повече от година :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hm, az sum na Prima ot lqtoto na 2003.....nito bonus nito ni6to brat4e......samo edin golqm....stimul da si smeni6 kartata :D

То 3 години след лятото на 2003 не прави зимата на 2005. Има време и за други промоции.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...