Jump to content
BulForum.com

Mtel ili Globul


slav4o

Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

ei ama neznam dali vie ili va6i priqteli imate koito sa na mese4na taksa kym m-tel i sq naposledyk m-tel sa stanali kato 4e li super stisnati. predi mese4nite taksi idvaha v golqm plik sys edno hubavko spisanie, posle pak idvaha sys golqm plik no vytre ima6e samo smetkata i edno reklamno list4e samo i sq posledniq mesec doide v edno malko plik4e-po6tensko takova, i vytre samo smetkata nagynata na 3!!! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Според мен, това го правят, защото старите пликове не можеха да влизат в пощенските кутии. А пък в тва списание нямаше нищо интересно.

Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам B-Connect.

Единственото нещо, с което M-Tel водят Globul, е покритието.

web-to-sms не е ли предимство? Или просто го забравяш, че е много ценно нещо. Или ще кажеш, че на теб не ти трябва? Ако кажеш това е много неправилно да смяташ, че други хора мислят точно като теб.

Link to comment
Share on other sites

Abe ne znam oba4e s Globul vyo6te ne moje da se govori normalno v zatvoreni pome6teniq...

Da re4em v daskalo kato mi zvynne telefona kato vdigna i prekysva takova ili nacqlo spira vryskata...

Osven tova Dreamer e prav golqmo ne6to e tva web-to-sms taka 4e...

Abe vse pak ti si re6ava6 ili po evtino ili po ka4estveno shtoto naistina Globul sa s po niski ceni ama kato ne mogat da predlojat sy6toto ka4estvo na uslugite...

Az bqh s Globul ostanah nedovolen i minah na M-tel

Link to comment
Share on other sites

da i az sum go chuval tova za zatvorenite pomeshteniq ot nqkolko priqtelq koito sa na globul, no mnogo me izdrazni kak veche lepvat edna reklamka v sms-a ot neta mtel, i im namaliha broq na den i sprqha poluchavaneto na sms ot icq shtoto tova beshe super qka opciq...

Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам B-Connect.

Единственото нещо, с което M-Tel водят Globul, е покритието.

web-to-sms не е ли предимство? Или просто го забравяш, че е много ценно нещо. Или ще кажеш, че на теб не ти трябва? Ако кажеш това е много неправилно да смяташ, че други хора мислят точно като теб.

Т'ва обещаха да го оправят много скоро.

Всъщност и сега го има, но се бави с два-три часа съобщението.

Link to comment
Share on other sites

Значи това с Waterbyte хич не е сигурно (Nick) да не кажа, че вече не работи :angry:, обаче колегата ми направи една програмка, с която нещата се оправят с SMS-ите към Globul. Използва се известяването за e-mail, което (Dreamer) e сигурна и утвърдена услуга, още повече от самият оператор ;)

Програмката е около 100К и можете да си я свалите от тук

Link to comment
Share on other sites

Не съм адвокат на Мтел (и не се казвам Тодор Батков, за съжаление :woot ), обаче Глобул са мнооого далече от истинските бизнес услуги, а web-to-sms е само една от многото такива ;)

Link to comment
Share on other sites

Значи това с Waterbyte хич не е сигурно (Nick) да не кажа, че вече не работи :angry:, обаче колегата ми направи една програмка, с която нещата се оправят с SMS-ите към Globul. Използва се известяването за e-mail, което (Dreamer) e сигурна и утвърдена услуга, още повече от самият оператор ;)

Програмката е около 100К и можете да си я свалите от тук

Но ти е ясно, че "не е същото", отново не е сигурно и отново не се знае до кога ще работи (ако работи).

Link to comment
Share on other sites

abe s nqkolko dumi:ako vyznamerqva6 da vodi6 mnogo i dylgi razgovori - Globul;ako telefona ti sluji glavno drugite da ti zvynqt i da te namirat - MTel(predpolagam dyrji6 na 2-riq variant 6tom iska6 prima ili b-connect)

moeto skromno mnenie e 4e prima e po dobyr variant ot b-connect(vypreki 4e e po skypa minutata). No vse pak tezi koito iskat dogovor i im se nalaga da vodqt mnogo razgovori e po-dobre da se naso4at kam Globul ;) .

Link to comment
Share on other sites

Аз лично съм към М-тел и според мен те са Добрата страна(а Глобъл -тъмната мухахаха :pirate ).Незнам на всеки му според приятелите-ако имаш много дето са към глобъл мини глобъл да се не набутваш и обратното...

Просто е B) Ивсе пак решението си е твое...

Link to comment
Share on other sites

Проблема WEB-SMS едва ли скоро ще се реши при Глобул :P . Зарешавали са го от сумати време ама една компания ако е стабилна няма да допусне такова развитие. Абе мизерници са си Глобук ама както и да е... "Чат ли си" - това пък е върха на глупостта. Като че няма Intermet, ICQ, IRC и какви ли още не чатове.

Сега сериозно ;) Значи виж първо твоите приятели или тези с които смяташ по често да говориш на какво са МТел (ем жица) или на Глобул. Това е определящо в повечето случаи. Аз личо съм на Мтел понеже 95% от контактите ми са с абонати на Мтел. Но при теб може да е обратното и в този случай ще ти излезе по-евтино да си на Глобул ;)

Между другото никак не е за пренебрегване WEB-SMS. Налага ми се да го ползвам много често към абонати на Мтел, както и те към мен. Що до email-SMS което има Глобул, доколкото знам за да си прочетеш мейла пак трябва да се набуташ да им пуснеш СМС (което се плаща), докато при СМС-ите на Мтел от интернет не се плаща :punk (или поне още :angry: , хехе)

Link to comment
Share on other sites

Абе ако някой толкова се двоуми (за Prima или B-connect) не виждам що да не си вземе и двете, картите станаха безплатни, и тогава кеф ти жица :woot, Мтел де, кеф ти Глобул.

Тая тема май плаче вече за затваряне...

Link to comment
Share on other sites

според мен М-Тел ако търсиш качеството, а Глобул ако гледаш цената.

бтв преди няколко дни в пощенската си кутия "намерих" списание: "СПИСАНИЕТО НА М-тел" доста луксозно и издържано в стил "Егоист" - така че тези които са на сметка в М-т. скоро да очакват изненада от тяхната любима ;) компания B)

Link to comment
Share on other sites

Абе ако някой толкова се двоуми (за Prima или B-connect) не виждам що да не си вземе и двете, картите станаха безплатни, и тогава кеф ти жица , Мтел де, кеф ти Глобул.

Тая тема май плаче вече за затваряне...

 

Abe Godfather s 2 gsm-a li da dvija :) xaxa

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...