Jump to content
BulForum.com

Mtel ili Globul


slav4o

Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply
harmonika, всичко си е обяснено в сайтовете и на трите GSM оператора.

Иначе... новата Прима ;)

 

showimagenewphp2ty.jpg

 

 

Промоционалният Prima пакет съдържа:

Prima Sim карта с първоначално активиран тарифен план Prima Star и 120 минути време за разговори в мрежата на М-Тел*: 40 минути при активиране на Прима картата, още 40 минути при активиране на допълнителен ваучер с номинал, по-голям или равен на 15 лева до 31.05.2006 г. и още 40 минути при активиране на допълнителен ваучер с номинал, по-голям или равен на 15 лева в периода 01.06. - 31.08.2006

 

Броят на безплатните минути е изчислен по цената на минута в мрежата на М-Тел при тарифен план Prima Star. Цена на минута - 28 стотинки без ДДС в мрежата на М-Тел и 49 стотинки без ДДС към останалите мрежи в страната. Първоначалният период на таксуване е 60 секунди, след това отчитането става на всяка секунда.

Броят на безплатните минути зависи от индивидуалното потребление на клиента.

 

 

Което ще рече получаваш пакета за 15лв с 40 минути разговори по 34ст с ддс, демек Като заредиш после още 2х15лв ще получиш 2х40 минути. Демек правят абсолютно същото като вивател, за 1лев получаваш два. Само че разликата между тях и вивата е че тези минути са само в мтел мрежата, тоест, струват им стотинки. Нищо ново няма да измислят, само ще се крадат един от друг относно "инновации" и примоции. :pirate

Link to comment
Share on other sites

Тази промоция е меко казано некоректна - смята се в минути, но в точно определен вид минути... Тъпо е. Скоро няма да мина на предплатен пакет...

Link to comment
Share on other sites

При тази новата Прима коледната, с ДВДта или там квото е, където цената е ... 33,3 стотинки мисля, че се падаше с ДДС, при нея има ли услуга семейство и приятели и какви са цените там?

 

Мисля, че става въпрос за ТОЗИ пакет :)

Link to comment
Share on other sites

При тази новата Прима коледната, с ДВДта или там квото е, където цената е ... 33,3 стотинки мисля, че се падаше с ДДС, при нея има ли услуга семейство и приятели и какви са цените там?

 

Мисля, че става въпрос за ТОЗИ пакет :)

 

Не няма!

 

А аз да попитам един малоумен въпрос, аз като съм абонат на прима от около 3 години, моята карта ква се води и на ква тарифа говоря, щото аз като си я зимах имаше само един вид прима...

Link to comment
Share on other sites

А аз да попитам един малоумен въпрос, аз като съм абонат на прима от около 3 години, моята карта ква се води и на ква тарифа говоря, щото аз като си я зимах имаше само един вид прима...

Прима Класик

Link to comment
Share on other sites

Ооооооо да ви се похваля. На 2-ри януари добрите хора от М-тел ми заредиха примата с 8,50 лв. задето съм бил 3 години абонат :) :D :P .

Link to comment
Share on other sites

Той народа трева пасе. Вече се чудят кой по-малоумна промоция да измисли.

 

По-точно не мога да го кажа :punk Толкова добри промоции пускат вече, че се чудя на коя да се нахвърля и кой оператор да предпочета :D :lol: :D

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

ква е уловката в тая новата мрежа на м-тел, дето уж се говори за 1ст и то без месечна такса? едва ли някой ще ни остави да говорим за 1ст на минута :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

ква е уловката в тая новата мрежа на м-тел, дето уж се говори за 1ст и то без месечна такса? едва ли някой ще ни остави да говорим за 1ст на минута :bgrin:

1 st na minuta samo s 0883 t.e. trqbva si4ki tvoi priqteli da sa s 0883 za da ti e qko :) a na mesec kolkoto i da izgovori6 pla6ta6 15 lv ( samo kato si izgovoril pod 15 ) t.e. ako si govoril 8 pla6ta6 15, ako si izgovoril 12 pla6ta6 15, ako si izgovoril 16 oba4e pla6ta6 16 :) kogato se suberat pove4e poznati v taq mreja 6te se preka4vam :)

Link to comment
Share on other sites

А защо никой не бише как е тарифата VivaTel-VivaTel/BTK.Ами тарифата братя и сестри е 12ст/мин.Аз за това минах на VivaTel-просто е много изгодно за хората,които нямат домашен телефон :) ,а и с хората в групата говоря за без пари.Нито първоначална такса нищо,наистина 0ст/мин :punk

Link to comment
Share on other sites

А защо никой не бише как е тарифата VivaTel-VivaTel/BTK.Ами тарифата братя и сестри е 12ст/мин.Аз за това минах на VivaTel-просто е много изгодно за хората,които нямат домашен телефон :) ,а и с хората в групата говоря за без пари.Нито първоначална такса нищо,наистина 0ст/мин :punk

az su6to mislih da mina na vivatel, oba4e o6te nqmat mn abonati i nqmat obhvat na vsqkude... prekaleno sa mlad GSM operator tva e problema

Link to comment
Share on other sites

az su6to mislih da mina na vivatel, oba4e o6te nqmat mn abonati i nqmat obhvat na vsqkude... prekaleno sa mlad GSM operator tva e problema

Мда тфа е вярно.След година дано нещата се подобрят и да си говорим евтинко :D .И вива тел-а мисля че преглагар най-ниска цена на разговори в мрежата им :punk

Link to comment
Share on other sites

18. КАКВА ЩЕ БЪДЕ СМЕТКАТА МИ С МИНИМАЛНОТО МЕСЕЧНО ПОТРЕБЛЕНИЕ?

 

Ако през месеца си използвал услуги на стойност 18 лв., а месечното ти потребление трябва да е 15 лв., това означава, че си го надвишил с 3 лв. и ще платиш точно толкова, колкото си използвал. Ако обаче си използвал услуги например за 14 лв., сумата която ще дължиш е 15 лв.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

MORE at saita na loop

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Не искам да отварям нова тема, за това ще питам тук :)

Значи писна ми от тия ваучери и ще минавам на договор. (мтел) И за сега съм си харесал Mtel Relax 500.Някой знае ли дали аз (под 18г) мога да сключа договора, или трябва някой пълнолетен и какво се иска да представи ?

Link to comment
Share on other sites

Не искам да отварям нова тема, за това ще питам тук :)

Значи писна ми от тия ваучери и ще минавам на договор. (мтел) И за сега съм си харесал Mtel Relax 500.Някой знае ли дали аз (под 18г) мога да сключа договора, или трябва някой пълнолетен и какво се иска да представи ?

 

Под 18 не можеш :) Някой от вашите ще е, та дори баба ти или дядо ти :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

предварително се извинявам, ако въпросния случай е бил обсъждан или е писано по него по-напред в темата ...

значи майка ми от доста години е абонат на м-тел. общо взето работата й е такава, че трябва да си запази номера, с който е била включена в началото към мрежата на оператора. в последно време излизат разни планове, които за нея биха били по-изгодно. в договора й обаче пишело, че ако не се пусне 1-о месечно предизвестие (в писмена форма) за промяна на плана преди да изтече срока, тя автоматично остава със същия план за нов период от време. договорът е за фирма, а не е за физическо лице и към него се води още една sim карта. в документациите тук пише 14,40 лв. на месец при 30 безплатни минути в мрежата на м-тел ... та, въпроса ми е - тази клауза - продължаване на договора при липса на 1-о месечно предизвестие, която я вкарват по супер некоректен според мен начин, възможно ли е да бъде анулирана по някакъв начин и тя да вземе друг план, който си хареса?

да ме извиняват от м-тел, но все си мисля, че компаниите в сферата на услугите би трябва да работят повече с мисъл за клиента, а не да го поставят пред свършен факт, с което доверието към тях напълно да изчезне.

с това не искам да кажа, че само м-тел процедират по този начин, тъй като съм на глобъл и при тях има "подобни" хватки, които са единствено в услуга на запазване на статуквото и до заветната им цел - на следващата година в рекламите им да се подчертава броя на абонатите им до момента.

Link to comment
Share on other sites

смисъла на тази клауза е че промяната в тарифните планове влиза в сила от следващата дата на засичане.тъй като "абонамент" означавало предварително плащане на услугите за следващия месец, то хората са записали в договора, че след като си я платил, значи си съгласен до края на следващия месец да си на този тарифен план. именно в плащането на абонаментната такса се изразява и писменото уведомление.

а всъщност ако просто искаш да промениш тарифния си план става и с обаждане на *88(поне за фирмите от м-клас съм сигурен) или с посещение в който и да е мтел център и подаване на стандартна бланка. ако лицето искащо промените е същото, което е записано като МОЛ на юридическото лице, с който е договора им, няма да изискват пълномощно.

 

ако пък искаш да смениш освен тарифния план и самия оператор си има съответната процедура за запазване на номера. тя работи, но отнема доста време и писане. обсъждано е или тук или при нестандартните въпроси - някъде бях изкарал трите линка на всеки от операторите с условията за прехвърляне към друг със запазване на номера. ползвай търсачката, все ще изскочи някъде.

 

 

надявам се да съм помогнал.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

На м-тел съм.Та малко е тъпо.Може ли някак си да се провери в определен ден кои телефонни номера са ми звъняли.Да си извадя фактура или в интернет(трябва ми нещо за доказателство).Една приятелка твърди че ми е звъняла и казва че тела ми е бил изключен(а не беше) и се скарахме и сега искам да и докажа че тя не ме е търсила и че лъже.

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata
На м-тел съм.Та малко е тъпо.Може ли някак си да се провери в определен ден кои телефонни номера са ми звъняли.Да си извадя фактура или в интернет(трябва ми нещо за доказателство).Една приятелка твърди че ми е звъняла и казва че тела ми е бил изключен(а не беше) и се скарахме и сега искам да и докажа че тя не ме е търсила и че лъже.

Питал съм оператор на М-тел, каза, че никой не може да ми даде справка за входящи повиквания.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...