Jump to content
BulForum.com

Mtel ili Globul


slav4o

Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Ako imate malko poveche parichki vi preporuchvam slednoto!1-vo:Namirate si niakoi poznat koito ima firma registrirana po DDS!2-ro:Kupuvate si vaucher za 90lv,koito sadurja razgovori za 120lv!3-to:davate fakturkata na vashite hora ot firmata i te vi vrushtat 15lv DDS(do tuk vauchera stava 75lv(vutre ima 120))!4-to:Aktivirate su uslugata Mtel:smeistvo i priateli s/u 2lv(tova sa 5 nomera s koito govorite po tunko)!..............,ako v kraina smetka teglite chertata sus tezi 5 nomera(ne sa malko)si govorish na cena,koito e okolo cenata za minuta na taksa 18lv s tazi podrobnost,che tezi 18lv si gi upolzotvoriavash vseki mesec,ne se razkarvash da plashtash vseki mesec smetkiv i ne ti puka daje,kato ti svurshi vauchera t.e. pak moje da te tursiat!Glasuvam s 2-te ruce za PRIMA(no pak kazvam tazi dalavera e samo,ako izkarash 75 kinta na kup)!

Link to comment
Share on other sites

Ima i po golqma dalavera. Az se vodq kum edna firma. Samo 4e ne vsqka firma moje da e s tezi privilegii. Ta vodq se na smetka, t.e. imam i taxa no tui kato sa korporativni klienti ot mtel im oproshtavat taksata :). Otdelno ot tova DDS ne plashtam. Ina4e predi si bqh na smetka. Drugata mi karta e na globul. Vodi se kum pojarnata. I tam nqma mesechna taksa i razgovorite sa dosta evtini.

Link to comment
Share on other sites

намират ли се такива "ефтини" карти, я към пожарна я полиция ???

готов съм да платя добре за да се сдобия с такава :) (даже 2 ми трябват)

Link to comment
Share on other sites

kolkoto do cenata ako tursite po evtinoto globul no ako samo polzvate v golemite gradove ako ste hodite izvun grada po dobre mobikom i tursite pak evtinoto

mtel purvo da si regulirat cenite i togava si struva te ne che i dr. nqmat nuzda ot da namalqy ama tqhnite sa nai skupi takak che sami reshete kvo da izberete

 

ili nai dobre chakaite tretiq gsm operator

Link to comment
Share on other sites

[Ako imate malko poveche parichki vi preporuchvam slednoto]Napravih si truda da smetna kolko izliza edna minuta s "akula" deto vi go davam!Znachi za tezi 5 nomera......cenata e 45stotinki(tova e kraina cena).....mislia,che hich ne zle :) ........da ne zabraviame,che vse pak govorim za Prima! P.S. Niakoi da se seshta za po dobra oferta ot Globul?

Link to comment
Share on other sites

bqh client na mobiltel v prodyljenie na godina i polovina, predi da mina na globul...

hvyrlil sym edna kamara pari na vqtyra.. ot nadpisani smetki... koi kakvoto shte da mi govori, ot 120 leva smetka kym mtel, kogato minah kym globul, smetka poveche ot 70 leva ne sym pravil, daje srednata mesechna mi e 30-40, kato pri mtel mi beshe 70-80, ne znam dali e ot po-niskite ceni ili e ot tova, che ne mi nadpisvat razgovorite... no poveche nqma da se vyrna pri moshenicite ot mobiltel...

 

interesno, che na vilata mi, mobiltel edvam hvashtat, a s globul nqma problemi :) moje bi prosto taka se e ucelilo

 

v grada, nikyde ne sym gubil obhvat, do moreto kogato sym hodil syshto, a do severna bylgariq, kogato hodih, tuk-tam iz stara planina nqmashe obhvat... ama v blizkite sela e malko po-tragichno de :)

 

za men lichno mobiltel ne zaslujavat chak takova vnimanie zaradi (veche ne chak tolkova) po-dobrata si infrastruktura

Link to comment
Share on other sites

Zavisi.Ako 6te izliza ivyn gryda nqkade po bairite da se razmotava razbira se 4e trqbva da si vzeme m-tel.A i zavisi tvoite priqteli i rodnini na koi GSM operator sa klienti,za6toto M-tel familiq ne e za izpuskane :) . Spored men m-tel e pravilnoto re6enie

Link to comment
Share on other sites

bqh client na mobiltel v prodyljenie na godina i polovina, predi da mina na globul...

hvyrlil sym edna kamara pari na vqtyra.. ot nadpisani smetki... koi kakvoto shte da mi govori, ot 120 leva smetka kym mtel, kogato minah kym globul, smetka poveche ot 70 leva ne sym pravil, daje srednata mesechna mi e 30-40, kato pri mtel mi beshe 70-80, ne znam dali e ot po-niskite ceni ili e ot tova, che ne mi nadpisvat razgovorite... no poveche nqma da se vyrna pri moshenicite ot mobiltel...

 

interesno, che na vilata mi, mobiltel edvam hvashtat, a s globul nqma problemi :) moje bi prosto taka se e ucelilo

 

v grada, nikyde ne sym gubil obhvat, do moreto kogato sym hodil syshto, a do severna bylgariq, kogato hodih,  tuk-tam iz stara planina nqmashe obhvat... ama v blizkite sela e malko po-tragichno de :)

 

za men lichno mobiltel ne zaslujavat chak takova vnimanie zaradi (veche ne chak tolkova) po-dobrata si infrastruktura

Momcheto iska da izbere m/u Prima i BConect!!! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Аз съм бил клиент на Мобиком и Глобул (в момента). По отношение на обхвата в града не съм имал проблеми с Глобул - единствено по заведения под земята, бункери и подлези - но това мисля е нормално. В болницата, където работи майка ми - 2 градска в Кичука обхвата е много зле, но други оплакмания не съм чувал. Извън града - на село на 10 км от Пловдив обхват има, не е толкова силен, но има. Може би ако повървя по къра може и да е по-кофти не знам, но скоро не съм копал картофи и не мога да кажа. Като цени мога да направя паралел между Мобиком и Глобул - Мобиком са по-евтини, обхватът им е по-стабилен, но за мен пак са лом. Имаме една Nokia 640, която е от топмобифоните и тежи около 170 грама. Получаването на sms-и беше малко кофти в смисъл, че понякога се губеха.

Броят на абонатите не е много реален и за Глобул, и за Мтел, защото има доста абонати, които са на предплатени карти и ги зареждат веднъж в годината. Ако може да се направи паралел между корпоративните клиенти и тези на тарифните планове ще е по-обективно. Минус е липсата на sms от Интернет, но това е доста дребен недостатък, в никакъв случай проблем.

Link to comment
Share on other sites

hvyrlil sym edna kamara pari na vqtyra.. ot nadpisani smetki...

Тва изказване е смехотворно. Как разбра, че са ти надписвали сметките? Нали получаваш разпечатка, не можеш ли да засечеш колко разговора си направил и след това да ги сравниш с тези от разпечатката?

Link to comment
Share on other sites

Тва изказване е смехотворно. Как разбра, че са ти надписвали сметките? Нали получаваш разпечатка, не можеш ли да засечеш колко разговора си направил и след това да ги сравниш с тези от разпечатката?

ami da, kogato si porychah razpechatka, ne stiga che q platih, ami i q chkah da doide dve sedmici, kato sroka togava beshe 3-4 dni ili neshto ot sorta... ta dokato doide razpechatkata, veche ne pomnq s koi sym govoril i s koi ne.. osven tova, mobiltel taksuvat vseki avtomatichen otgovor kato "v momenta nqma vryzka s tozi nomer", "vremenno nqmate dostyp do tozi nomer", kato razgovor ot 15 sekundi.

Link to comment
Share on other sites

Според мен "v momenta nqma vryzka s tozi nomer", "vremenno nqmate dostyp do tozi nomer", не се таксуват. Таксува се само гласовата поща. Но ще питам, щото ако се таксуват...

Link to comment
Share on other sites

ami da, kogato si porychah razpechatka, ne stiga che q platih, ami i q chkah da doide dve sedmici, kato sroka togava beshe 3-4 dni ili neshto ot sorta... ta dokato doide razpechatkata, veche ne pomnq s koi sym govoril i s koi ne.. osven tova, mobiltel taksuvat vseki avtomatichen otgovor kato "v momenta nqma vryzka s tozi nomer", "vremenno nqmate dostyp do tozi nomer", kato razgovor ot 15 sekundi.

Shto ne ia pusnesh taia razpechatka da ia vidim i nie!!!Izobshto ne se taksuvat takiva razgovori............po dobre pomognete na momcheto,a ne mu pulnete glavata s gluposti! :angry1

Link to comment
Share on other sites

taksuvat se, zasichal sym, probvaite da se obadite na nomer, koito dava takova syobshtenie i zapishete datata i chasa.. posle si vijte razpechatkata

az nqma da go pisha naprazno, ako ne sym napravil eksperiment veche!

Link to comment
Share on other sites

taksuvat se, zasichal sym, probvaite da se obadite na nomer, koito dava takova syobshtenie i zapishete datata i chasa.. posle si vijte razpechatkata

az nqma da go pisha naprazno, ako ne sym napravil eksperiment veche!

Probvah nishto ne mi vze..............az sum s Prima i vednaga si proverih smetkata i predi i sled razgovora si ostana sushtata! :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...