Jump to content
BulForum.com

Mtel ili Globul


slav4o

Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply
  • 1 year later...

Незнам кво става с тоя ебан Мтел обаче вече месец и половина немога да проведа един свестен разговор когато говоря с абонат на Глобул. То са прекъсвания, пукания, нищо не се чува обаче секундите си текат. В същото време от другата страна ме чува човека какво говоря. Телефона ми е изправен! Споделих с двама мои приятели и се оказа че и при тях е същото. А при вас? Живеем в различни квартали така че не е нещо специално от разположението на дома ми, пък и това се получава без значение къде съм. С нетърпение чакам да ги видим тия от БТК какви цени ще пуснат. Сега съм на бизнес тарифа, но на 10лв месечна такса. Със сигурност на БТК ще ми е по скъпо, но поне ще е по евтино от Глобул :) При вас има ли го тоя проблем с прекъсването? Въпроса ми е за хора към Мтел.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на М-тел,но на сметка,а до колкото знам примата е по-кофти от тази на Глобул.

Link to comment
Share on other sites

M-Tel = Скъпари. Globul са най-добре и не ти препоръчвам B-Connect или Prima. Най-добре си вземи Globul 60. Плащаш 30 лв. и говориш един час, а ако ти останат ти ги прехвърлят в следващия месец.

Link to comment
Share on other sites

prima - аз съм на b-connect от две години близо и съм разочарован - като си го взех имаше едни сладки приказки за подобряване на обхвата ама нищо не излезе оттогава-решил съм при следващото зареждане да мина на prima-там поне няма проблем с обхвата толкова.

Link to comment
Share on other sites

Ако си решил да пишеш много смс-и взимай b-connect. За разговори незнам дали има кой знае колко голяма разлика. Изобщо Мтел и Глобул не са конкуренти в момента. Действат в един ш***н олигопол. Ако Мтел бутнат с 10% това ще направят и Глобул. Дори наскоро се получи подобно нещо.. Пък и горе-долу по едно време вкараха новите си тарифи и пак заедно направиха така, че разговорът ти, без значение дали е 1 или 29 секунди, да се таксува като 30.

Докато не дойде трети оператор това няма да се промени и ще си говорим скъпо и прескъпо!

Link to comment
Share on other sites

Neznam nishto za tozi noviq operator, ama dokolkoto znam shte da e na BTK, pyk 4esno da vi kaja nqmam dobro mnenie za tqh. Nito za telefonnite, nito za internet uslugite im. Ot Mtel i Globul tvyrdo zastavam zad Mtel. Globul sa po evtini, no pyk im kucat mnogo drugi neshta, a SMS-site na Mtel sa golqmo predimstvo

Link to comment
Share on other sites

Не съм адвокат на Мтел (и не се казвам Тодор Батков, за съжаление  :woot ), обаче Глобул са мнооого далече от истинските бизнес услуги, а web-to-sms е само една от многото такива  ;)

 

Имахме едно време един адвокат на Мtel във блока, взривиха мГ колата! Dreamer, може да каже още по темата B)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...