Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

Аз ако мога да помоля админите за втори път (въпреки, че не ме обичат много, щото съм путинско прокси), ако може да сложат някаква зелена тема. Благодаря. Иначе определено чувствително по-бързо работи форума, поне при мен.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

11 minutes ago, netrootbg said:

При вас как работи новата версия на форума? При мен със стандартната тема е доста добре. Даже бих казал по - добре от предишната. Забелязах 1-2 неща които тотално не ми харесват и ще видим как ще се оправят. Имам чувството, че е по - бърз. Не съм имал време да тествам мобилната версия как е.

 

По-добре при мен. Със стандартната тема също. То другите май повечето не работят така или иначе...

По-бърз е от предишния, да.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, charmock said:

Аз ако мога да помоля админите за втори път (въпреки, че не ме обичат много, щото съм путинско прокси), ако може да сложат някаква зелена тема. Благодаря. Иначе определено чувствително по-бързо работи форума, поне при мен.


И аз бих се радвал на нещо в приятно леко зелено. Ама имаше май някаква греда с темите си спомням... Иначе отдавна свикнах с Градиент - за мен тя е най-добра

Link to comment
Share on other sites

Ами, намерете някоя, която ви харесва и я предложете. :)  Не мисля, че има кой да се занимава да търси теми. Само някой трябва да каже версията на форума, защото не я виждам.

Link to comment
Share on other sites

Да я намерим къде по-точно? От години не съм се занимавал, едно време с Вели си играехме, но това беше в старата версия на Форума. В момента нямам нито понятие къде да търся, нито пък имам време да се занимавам. Отделно всичко свясно открай време е платено. 

Link to comment
Share on other sites

За новата версия 13 теми ми излизат уж на някакви щури цени и на нищо отгоре... Интересно има Градиент за 40 долара (?!?!), а не помня да сме плащали теми... 

Link to comment
Share on other sites

netroot ги изнамери от някъде.

 

На мен ето тази ми допадна. Ако може да се намери от някъде 4 free.

 

https://invisioncommunity.com/files/file/9817-snow-beta-50-while-in-beta/

 

Има и черен вариант, който се казва Rain.

 

https://ipb.stylesfactory.pl


Тази също изглежда готина:

 

https://invisioncommunity.com/files/file/8066-snapshot-ipsfocus/

https://ipsfocus.net/themes/

Link to comment
Share on other sites

Аз винаги съм харесвал най-много default-ната тема.

 

Според мен същата, ама зелена (и малко по-тъмна), ще е нещо универсално.

 

Css-сите на този форум не стига, че са няколко, ами са и отвратително големи като размер. Безплатно да се намери нещо направено добре и напълно съвместимо, ще е голям късмет. А от платените от линковете нищо не ми допада чак толкова.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, charmock said:

Аз ако мога да помоля админите за втори път (въпреки, че не ме обичат много, щото съм путинско прокси), ако може да сложат някаква зелена тема. Благодаря. Иначе определено чувствително по-бързо работи форума, поне при мен.

Едното няма нищо общо с другото. Нямам кофти отношение към теб заради политическите ти възгледи. Надявам се да е видимо. Ще потърся за такава тема.

 

 

12 hours ago, RaptoR said:

За новата версия 13 теми ми излизат уж на някакви щури цени и на нищо отгоре... Интересно има Градиент за 40 долара (?!?!), а не помня да сме плащали теми... 

Какво ти излиза и какво е плащано са съвсем различни неща :blush:.

 

10 hours ago, w00x said:

 

Ще ги потърся. Ще стане към края на седмицата, че сега съм по цял ден в офиса.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, netrootbg said:

Какво ти излиза и какво е плащано са съвсем различни неща :blush:.

 

Това не го разбирам - за 4.5 излизат общо 13 теми в официалния сайт. Темата градиент си я има отдавна и не знам някой да е давал 40 долара за нея. Двете неща най-малкото нямат нищо общо. 

Погледна ли горния сайт? 

 

---------------------------------

 

Темите xml файлове ли са и нормално ли е да са околко мегабайт?

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, RaptoR said:

 

Това не го разбирам - за 4.5 излизат общо 13 теми в официалния сайт. Темата градиент си я има отдавна и не знам някой да е давал 40 долара за нея. Двете неща най-малкото нямат нищо общо. 

Погледна ли горния сайт? 

 

Темите за версия 4.5 са 236.

 

И пак да кажа, за 3-ти път, че никой не е давал 40 долара за нея. Нетруут ги намери още след като ъпдейтнахме към тази версия. Виж по-напред в темата.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, netrootbg said:

Някой да, нормално е.


Ще сваля известно количество теми днес пък да видим. Има интересни попадения. Просто ми се стори някак много малък този обем... Дали теми за предишни 4.Х версии ще станат на 4.5 или доде не пробваме няма да се знае?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, RaptoR said:


Ще сваля известно количество теми днес пък да видим. Има интересни попадения. Просто ми се стори някак много малък този обем... Дали теми за предишни 4.Х версии ще станат на 4.5 или доде не пробваме няма да се знае?

Както вика Ицето: Ту партс. Самтаймс уин, самтаймс люн. Трябва да се пробват.

Link to comment
Share on other sites

Just now, netrootbg said:

Както вика Ицето: Ту партс. Самтаймс уин, самтаймс люн. Трябва да се пробват.


Мдааа - така и чета из коментарите. еми ще спретна един набор днес, пък каквото дойде. Един е преработил за 4.х старата коледна тема, която навремето с Вели ръчкахме... Спомени... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Antares said:

<-- IPS Gradient Theme - изглежда добре. Трябва да видя дали пейстнати линкове пак излизат бели...


Тази я имаме и в момента. Аз съм с нея от предния ъпдейт още.

===================================

 

Така, свалих 13 теми и ги вкарах в този архив. Има много добри попадения, дано сработят. Някои са за по-стари версии, дано паснат. Оттук нататък отговорните лица да погледнат. Аз ще продължа да търся на други места. 


ipbTHEMES.7z
 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, RaptoR said:


Тази я имаме и в момента. Аз съм с нея от предния ъпдейт още.
 

 

Той е написал, че я използва в момента и няма проблем с новата версия на форума.

После аз винаги съм бил неразбрал.... :D 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, w00x said:

 

Той е написал, че я използва в момента и няма проблем с новата версия на форума.

После аз винаги съм бил неразбрал.... :D 


Аз и това го казах още в началото между другото! Естествено че винаги си неразбрал. 

Link to comment
Share on other sites

И какво? Като си го казал ти, никой друг не може да го потвърди ли?

Очевидно. По коментарите ти се вижда, че си прав... От 5-те последни коментара в темата през последната седмица, в 4 коментираш неща, които или никой не е казал, или някой вече е обяснил. :D 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...