Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

Къде в мобилната версия се намира линкът за личните съобщения? Или аз съм кьорав или е добре прикрит. Все ми се налага да ползвам директен линк през адресния бар на браузъра...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, head_up said:

Къде в мобилната версия се намира линкът за личните съобщения? Или аз съм кьорав или е добре прикрит. Все ми се налага да ползвам директен линк през адресния бар на браузъра...

Най - горе вдясно ще видиш 3 ленти. Натискаш ги и ще ти се отвори меню в което ще ги видиш.

Link to comment
Share on other sites

@netrootbg Къде са тези три черти казваш горе в дясно? Виж снапшота, нямам такова нещо. Или все още съм кьорав :D

 

edit: Смених темата на дефолтната и излезнаха. В infraskew липсват, вероятно и в някоя друга тема ще е същото.

Screenshot_20210414-095802.png

Edited by head_up
Link to comment
Share on other sites

При мен е така като натисна трите черти. Отварям през браузър.

Screenshot_2021-04-14-10-11-05-800_com.android.chrome.jpg

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

@gal4enceto, смени си темата на Infraskew - нааааай-долу на страницата Theme падащо меню, избери последната и пак пробвай да си отвориш съобщенията от трите чертички.

 

Edit: говорим за мобилен вариант. На PC го няма този ефект.

Edit2: IPS GRadient/mdPanel, Oblivion и ProVision също са проблемни на chrome под андроид - някой елементи ги няма (невидими са, но са там ако знаеш къде да пипнеш), някой просто нямат месинджър частта.

Edited by head_up
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, head_up said:

@gal4enceto, смени си темата на Infraskew - нааааай-долу на страницата Theme падащо меню, избери последната и пак пробвай да си отвориш съобщенията от трите чертички.

 

Edit: говорим за мобилен вариант. На PC го няма този ефект.

Edit2: IPS GRadient/mdPanel, Oblivion и ProVision също са проблемни на chrome под андроид - някой елементи ги няма (невидими са, но са там ако знаеш къде да пипнеш), някой просто нямат месинджър частта.

Да, видях го. 

Screenshot_2021-04-14-11-39-46-979_com.android.chrome.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 4/4/2021 at 9:52 AM, plameni said:

Липсва в Default темата:

default-theme-menus.png

 

Изглежда окастрено, в сравнение пак с Default тема от друг форум:

default-theme-menus-mikrotig-bg.png

 

Да попитам пак за:
- спойлер (липсващото око) в Default темата

- търсене в Архив: Приключени сделки

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 4/24/2021 at 10:46 AM, plameni said:

- спойлер (липсващото око) в Default темата

  

20 hours ago, netrootbg said:

Вече има. Добавих го току що.

 

Благодаря. 

Може ли да се добавят subscript и superscript?

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, plameni said:

 Може ли да се добавят subscript и superscript?

Добавих ги. Сложих ги като последни, че не знам до колко ще се ползват. Добавил съм ги само към едитора през компютър.

Link to comment
Share on other sites

Не получавам имейл нотификации при нови Лични съобщения. В сетингите на акаунта си никъде не намирам опции за това. Има ли изобщо нещо такова, защото и в SPAM фолдера не намирам нотификации при нови съобщения.

Link to comment
Share on other sites

Тук са настройките: https://www.bulforum.com/notifications/options/ и за моя акаунт са си активни.

 

Последния имейл с нотификация за лично съобщение съм го получил на 13-и април, а след това имам поне десет ЛС, за които не съм получил нищо.

При мен даже няма как да са в SPAM, защото първият ми филтър е:

Matches: label:spam
Do this: Never send it to Spam

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Мда, до опциите се достига от камбанката горе вдясно, аз търсех из Профил, из Сеттингс, очаквах там да ги има.

Аз не пиша и не получавам често съобщения, но общо взето откакто се помня напоследък (месеци и години) не се сещам кога за последно съм получил изобщо мейли като нотификация.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, tedy said:

Мда, до опциите се достига от камбанката горе вдясно, аз търсех из Профил, из Сеттингс, очаквах там да ги има.

 

Е точно там са си:

SETTINGS -> Account SettingsOther Settings ->  Notification Settings

 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, plameni said:

 

Е точно там са си:

SETTINGS -> Account SettingsOther Settings ->  Notification Settings

 

Мдаа, явно не съм гледал внимателно - това Other settings е вдясно :) . Очаквах да е вляво където са групите сетинги. Там има достатъчно място да го шибнат в някоя група, вдясно пък цяла колона Other settgings само за 3 опции! Недобро решение според мен. Нотификациите са достатъчно важни че да са "скрити" в Other.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Как мога да вкарам в поста youtube видео, дето си го гледаш, без да цъкаш линк и без да ти го отваря в нов таб?

За мобилната версия иде реч. После ще пробвам и на desktop версията дали ще успея и дали е достатъчно интуитивно.

 

EDIT: Вдянах. Просто paste линка и то си го прави. Има малка подробност: работи само с линк от типа "youtube.com/xxx", а с "youtu.be/xxx" - не.

Edited by earache
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Не работи "игрнорирай" функционалността, поне за ЛС.

...Явно не работи само като ховърнеш върху писмото горе вдясно от началната страница.

Edited by chasti
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Няма ли някоя тема, която да е дефолтната, ама в тъмен вариант само? Пробвах всички теми, никоя не ми хареса, те всичките май са тесни в центъра на екрана, което меко казано ме отблъсква, затова още стоя на дефолтната, но е бяла, а това вече започва да ми пречи. Дори гугъл ми дойде в тъмна тема.

 

PS. А да, и на телефона както се отваря мобилната версия, ако тръгна да цитирам някого и има в цитата нещо вградено като ютюб нещо си, не мога да го изтрия цялото, клавиатурата просто ми изчезва. В Десктоп режим мога да го маркирам и отдолу се появява нещо за Clear ама..

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Може ли да дадете мнение кои теми се използват, искам да разкарам тези които ен се ползват, някои са доста стари и има ъпдейти за тях но искат много пари и ако не се ползват искам да ги разкарам.

Link to comment
Share on other sites

Точно, това е проблема Ваньо, че не са закупени и трудно се поддържат... в момента има супер много incompatibilities...

Аз предлагам да изберем 2-3 от най-читавите теми, които да закупим и да се ползват.

Link to comment
Share on other sites

Не е добра идея с купуването. Не заради друго, ами някой не се ъпдейтват редовно и е много вероятно да се купи нещо което после да не може да се ползва след пореден ъпдейт. Качи ъпдейта на форума, а аз ще се погрижа после да ъпдейтна темите.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...