Jump to content
BulForum.com

Tv Series : House MD


d-phrag

Recommended Posts

то въпроса е дали ще има следващи епизоди

да не би и на хаус сценаристите да стачкуват :blink: щото аз иначе не мога да си обясня как ще го спрат на най-интересното по средата на сезона

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 478
  • Created
  • Last Reply

може би тази седмица има някаква пауза. в официалния сайт пише, че следващия епизод ще излезе след 5 дни, така че спокойно :D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...
Голямо чакане падна, ей!

Но поне си заслужаваше, серийката бе уникална и определено ми оправи настроението :D

 

В очакване на следващата такава ;)

 

Останете със здраве!

Link to comment
Share on other sites

в замунда един беше коментирал, че щели да излезнат още 2 серии в събота и вторник и пак ще има прекъсване или, че филма ще свършва. има ли нещо вярно в твърдението и кое от 2те :bgrin:

 

едит: иначе серията беше уникална :D

Link to comment
Share on other sites

Появиха се 11 и 12-та серия от 4-тия сезон из нашите торент сайтове, така че тази вечер отново е очертава да е "Хаус вечер", което само може да ме радва :P

Ето и линковете към Арена-та:

House.S04E11.HDTV.XviD-LOL

House.S04E12.HDTV.XviD-LOL

 

Нарочно дадох линка и за 11-та серия, защото никой нищо не беше споменал - освен peet, разбира се и да не вземе да я пропуснете случайно ;)

 

Приятно гледане от мен.

Link to comment
Share on other sites

за съжаление слуховете, които се носят, явно ще се окажат верни и това ще е послдната серия на хаус. не знам обаче дали ще има прекъсване или изцяло приключват с филма. доколкото дочувам в щатите е същата лудница по хаус, така че тайнитко се надявам да е просто временно прекъсване!

Link to comment
Share on other sites

Че това си е един от печелившите сериали на Fox - не ми се вярва да го прекратят, но това си е мое лично мнение разбира се. Може да стане като 24 - да спре и след извесно време да го пуснат наново.

Лудницата по серияла е навсякъде, а и неможем да отречем, че това е един доста добре замислен и направен филм, актьорската игра - великолепна.

 

На официални сайт на сериала часовничето си върти, явно в Събота срещу Неделя отново ще има епизод, за което искрено се моля. Но и преди - по време на стачката - таймърчето си въртеше, но серийки не се появяваха, така че на това нещо за лично му нямам вяра!

 

Останете със здраве!

Link to comment
Share on other sites

тва може да означава че часовничето показва оставащото време до повторението на някой епизод :D

А според мен това не може да е краят на сезона поради простата причина , че всеки сезон досега е завършвал с някакви много ама много "напечени" серии , които обикновено приключват с "To be continued".Не че предишните няколко серии бяха лоши ама ми липсва тръпката на нещо което ще промени значително хода на действието :P

Link to comment
Share on other sites

тва може да означава че часовничето показва оставащото време до повторението на някой епизод :D

А според мен това не може да е краят на сезона поради простата причина , че всеки сезон досега е завършвал с някакви много ама много "напечени" серии , които обикновено приключват с "To be continued".Не че предишните няколко серии бяха лоши ама ми липсва тръпката на нещо което ще промени значително хода на действието :P

да няма логика по ринцип да завърши така без "cliffhangers", както му казват , но заради стачката няма други снимани епизоди, добрата новина е, че стачката, ако се вярва на снбс е приключила и с малко късмет ще почнат да снимат нови серии, обаче не се знае за сега

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Определено беше нмого интересен. Чудно ми е какво ли ще доизмислят още за последната серия кръстена

"Сърцето на Уилсън", че да ни човъркат отвътре цяло лято :)

Link to comment
Share on other sites

Определено най-добрата серия от този сезон, имаше много смях, но беше и много смахнта. Просто в този сериал лоша серия няма. Който не го е гледал да почва, просто си заслужава всяка минута гледане!!!!

Link to comment
Share on other sites

Серията беше просто уникална - най-добрата от сезона до сега. Просто съм очарован. Искам да попитам, който е гледал филма без бг субс, каква е последната реплика на Хаус "She is the one who's..." и как си я превеждате. Аз си го превеждам "Тя е тази, която умира", но преводача на титрите го е превел "Тя е мъртва". Та кое от 2те е :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...