Jump to content
BulForum.com

Tv Series : House MD


d-phrag

Recommended Posts

Серията беше просто уникална - най-добрата от сезона до сега. Просто съм очарован. Искам да попитам, който е гледал филма без бг субс, каква е последната реплика на Хаус "She is the one who's..." и как си я превеждате. Аз си го превеждам "Тя е тази, която умира", но преводача на титрите го е превел "Тя е мъртва". Та кое от 2те е :bgrin:

 

Което ти си превеждаш естествено. Серията беше наистина много яка. Просто така под напрежение от филм не знам от кога не съм бил... House (bow)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 478
  • Created
  • Last Reply
  • 3 months later...

новата серия беше интересна,на мен лично ми харесва, че сценаристите/създателите не се стряхуват с промени в главния състав, защото ако примерно Чейс и Камерън баха останали в екипа на Хаус (не както сега да ги дават 1 път на 3-4 серии) щаха вече да ми поомръзват, затова сега ми е интересно да видя какво ще стане след напускането на Уилсън; дали ще се върне, вие как милсите ?

Link to comment
Share on other sites

Мне, той е бита карта според мен. И защо по дяволите са сменили прическата на 13? Сега челюстта й е кат чекмедже! Преди беше много по-яка! Не че ся не е де :Ь.

Link to comment
Share on other sites

сега се поразрових и намерих някакво разширено промо за сезона

http://www.youtube.com/watch?v=iheDpTH-T18

 

изглежда няма да го махат, ама иначе колко яка би била лезбо сцена с 13 :love :woot

 

Беше си сериозна серийка.. иначе се задава бруталния сезон както винаги :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

явно са го вмъкнали да запълни "празното" от Уилсън.наистина не е много типично това вмъквне, ама то в тоя сериал ое ли е нормално :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

на мен много ми хареса новата серия, макар че не съм най-големия фен на Уилсън, хареса ми как го върнаха

Link to comment
Share on other sites

на мен много ми хареса новата серия, макар че не съм най-големия фен на Уилсън, хареса ми как го върнаха

 

С Уилсън е яко защото поне за мен много яко опонира на Хаус. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Spoilers:

Абе не трябваше да я назначава пак, беше си баш за уволнение малката палавница, трябваше поне 1-2 епизода да я помъчи. Готина е, но е дрисла. И все пак е готина;)

Link to comment
Share on other sites

Не че ме кефи кой знае колко, но като погледнеш всички са за уволнение. Освен може би Форман. И Уилсън.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...