Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

To хубаво тая работа в гъзо...ама като са 8 се трябва да се постегне чоек...Все в гъзо не става работата.

Не спя щото сън не ме лови...Едни НС11 микропроцесори ми се въртят из главата...едни щуротии.

Както каза оня по Микропроцесори на упражнението: Вечерта преди изпита се решава дали ще сте под чертътъ или над чертътъ. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък изгледах 2 филма сън не ме хваща почвам да полудявам ще лега да гледам още 1-2 филма дано ми се доспи .

Link to comment
Share on other sites

Играя уърлд ъф уоркрафт и слушам Скорпиънс, щото 2 дена нета е ужасен и само ме дисконектва, освен това и тая нощ е ужасен и пак ме дисконектва....

Link to comment
Share on other sites

Аз пък изгледах 2 филма сън не ме хваща почвам да полудявам ще лега да гледам още 1-2 филма дано ми се доспи .

И аз съм така баце.Ем неска ша е муви найт :D .Пък утре сутринта две кафенца и пак съм бодър и засмен :D .sandman-вие студентите сте прецакани :D :D.Кат си ученик-а една ваканцийка а друга ваканцийка :D

 

Edit:Вместо филм са хванах да гледам скечове от Слави-то на Краси Радков-ем не ми са приспа повече ма са насрах от смях :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тъпият YouTube! :D От едно клипче на следващо, на по-следващо и на по-по-следващо и така до...4:10 :blink: Тряа да го забранят със закон! :D

Link to comment
Share on other sites

Тоя Lineage e голяма работа,особено ако го играеш с някой пряител заедно :P Така бързо течат часовете,че не съм разбрал кога е станало 4 ч. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Играх цс,после направих 2-3 кръгчета с колата,после пак цс,после към 3:00 си направих да ям(нещо като среднощен обяд),после пак малко цс и сега вече смятам да си лягам :) От всичко по малко ;)

Link to comment
Share on other sites

След като резултатът в мача ПУ:HBK стана 0:3 реших да си поседя няколко вечери до късно и да гледам филми,да играя Warcraft и т.н. :D Лошото е,че от утре пак започва четене за изпит....

Link to comment
Share on other sites

Не спя защото подменях софтуера на DC хъба wrzru.mine.nu :)

 

после.. слушах Noisia и режех пищови за изпита утре

 

сега.. пиша по ICQ.. скоро може и да си легна :)

Link to comment
Share on other sites

Както каза оня по Микропроцесори на упражнението: Вечерта преди изпита се решава дали ще сте под чертътъ или над чертътъ. :bgrin:

 

Ако "оня" е тоя,за който се сещам ( с НС11-ките ) изобщо не го слушай,много му хлопа дъската...даже цялото дюшеме...

 

За нощните птици...някак си вечерта човек се чувства по-добре :D

Жалко,че се губи сутринта,иначе вечерта/нощта си е ОК.

Link to comment
Share on other sites

Празнувахме някакаъф Трифон зарезан . Незнам по какъф стил ама добре го отпразнувахме ся чакам да отвори някой супер да ида да си пазаря нещо за душата . Слушам си Tom Sawyer - Hardcore Lesbian и ми е много гот ( също и на съседите сигурно съм им черен в очите вече :) ) дано неска да супея да легна да поспа малко , че довечера майче пак ще е тежко .

Link to comment
Share on other sites

не мога да заспя :cry

Пак ли... :D

Аз пък за себе си ще го перифразирам - "Не искам да спя"...както писах по-горе в темата, от години съм си обърнал режима и се чувствам много гот. Вярно, че както отбеляза dada, сутринта се губи, но всичките ми познати знаят че не могат да ме открият до обяд, затова и не се пробват. :P

Link to comment
Share on other sites

Оо гледам afx пак бодува :D .Защо така бе колега(колега-нов вид обръщение като бауш,миндил,бастун само че в по-добър смисъл :D ) .Аз не спя щот пак си прая мови найт :D .До ся изгледах Walking Tall-страшно филмче.Много ми хареса-скалата кърти мифки(как прозвуча само :D ).Току що изгледах DOA:Dead Or Alive и ся пускам The Rundown :)

Link to comment
Share on other sites

Оо гледам afx пак бодува :D .Защо така бе колега?

:) Радвам се че попита :P

 

Едно момиче ми влезна пак в главата.. тъкмо я бях позабравил.. и сега се опитвам да съпоставя усещанията и мислите си със музиката на Noisia и Aphex Twin..

 

Пиша си с един авер по ICQ

 

Чудя се защо от 200 човека които влизаха във dc.evrocom.net сега само около 10 са хората подкрепящи warezru.mine.nu :) странно :blink:

Link to comment
Share on other sites

:) Радвам се че попита :P

 

Едно момиче ми влезна пак в главата.. тъкмо я бях позабравил.. и сега се опитвам да съпоставя усещанията и мислите си със музиката на Noisia и Aphex Twin..

 

Пиша си с един авер по ICQ

 

Чудя се защо от 200 човека които влизаха във dc.evrocom.net сега само около 10 са хората подкрепящи warezru.mine.nu :) странно :blink:

Ъъъ гадни женски.Ем кфо да ги прайш не може с тях не може и без тях:) .Пусни си някой скеч на Краси Радков да са развеселиш :D

Link to comment
Share on other sites

Ъъъ гадни женски.Ем кфо да ги прайш не може с тях не може и без тях:) .Пусни си някой скеч на Краси Радков да са развеселиш :D

Не съм тъжен. То при мен са по-особени тия процеси :D Пък и жените са хубаво нещо :P

 

Edit: оу йеесс.. намерих парчето: Noisia & Teebee - Lost Cause :punk :punk

 

the cause is lost...we know everything... you're all be slaves... nothing can stop this! :devil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...