Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2006/07


4efo_88

Recommended Posts

Мръсен маймун гаден.... :D Пак в началото на полувремето-както в мача с Барса :( Дано да не рухнат пак психически :P

 

 

Werder Bremen 1 - 0 Barcelona ;)

 

Аман от смешни голове...

 

Разгеле,най-накрая!Много красив гол,напълно заслужен:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Да заслужиха си попадението поне за чест . А Гонзо на колко е години , че вече неще да го пуска титуляр гледам направи някой друго полужение ( не казвам че е най-великия чиста доза любопитство )

Link to comment
Share on other sites

Исторически първи гол за България в Шампионската лига :excl: Както каза Смукача първата крачка вече е направена,сега целите вече са - точка,победа...

Link to comment
Share on other sites

Да заслужиха си попадението поне за чест . А Гонзо на колко е години , че вече неще да го пуска титуляр гледам направи някой друго полужение ( не казвам че е най-великия чиста доза любопитство )

 

На 30 години е ;)

Иначе това беше напълно заслужен и същевременно много красив гол! :punk

Link to comment
Share on other sites

левски имат уникално слаба за шампионската лига защита.оная атака на бардон първото полувреме,дето даде топката на боримиров,трябваше да е гол-май бяха 3 на 3,добрите отбори не изтърват такива положения.все пак вкарахме гол,а аз си мислех,че това е невъзможно

Link to comment
Share on other sites

левски имат уникално слаба за шампионската лига защита.оная атака на бардон първото полувреме,дето даде топката на боримиров,трябваше да е гол-май бяха 3 на 3,добрите отбори не изтърват такива положения.все пак вкарахме гол,а аз си мислех,че това е невъзможно

 

 

Даже бяха 4ма на 2ма ;)

Link to comment
Share on other sites

Eeeй много се накефих на мача. :) Аз бях точно зад вратата, на която вкарахме гола. Невероятна атмосфера - 40 хиляди дупи в един глас пеят песните, и 2000 англичани се мъчат да надигнат глас. :D Много ми хареса и мексиканската вълна преди да почне мача - 7 завъртания. ;) Невероятно!!! На Барса мисля да съм отново там.

Link to comment
Share on other sites

Мексиканската беше велика, но в А се губеше :). Иначе наистина си беше страхотно изживяване, особено блъсканиците тип Индиго преди да влезем :wacko:. Яд ме е, че имах малко памет в апарата и направих само около 400мб филмчета.

Колкото до играта на Левски - просто имам чувството, че ги е страх да нападат. Атаката задължително минава през 5-6 играча и завършва с несполучливо центриране. За разлика от наш'те, Челси атакуваха на скорост и по-индивидуално. А смешните голове няма какво да се коментират. Трябва им още малко самочувствие, защото се вижда, че срещу отбор с име Левски падат духом след първия гол, а миналата година в УЕФА такова нещо нямаше.

Link to comment
Share on other sites

гласувайте тук за гола на Мариян Огнянов, за да бъде показан по предаването на евроспорт

Bravo Slay . :) Gola na Marian e pyrvi s 64% vtori e Crouch s 29 % Mai na6eto mom4e 6te vzemem gol na kruga za 6ampionskata liga :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Учудващо ,че засега Левски играе по-добре в защита :) В предни позиции и един точен пас не могат да направят,супер брак... :(

 

Да е*ба жалките калитари немски...!!!

Link to comment
Share on other sites

За мен днес Левски направи най-силният си мач досега,отборът игра добре :) Мисля че с подобна игра и с подкрепата на публиката може да се вземе нещо от домакинството срещу Вердер ;)

Link to comment
Share on other sites

Няма да вземе нищо докато футоболистите правят 10 паса в наказателното и искат от 1 метър да шутират. И срещу Челси се видя. Имаха поне 5 чисти позиции и тръгват да подават, страх ли ги е, не знам. Иначе определено това е най-добрият мач на Левски досега, но класата си е класа. Все пак да се паднеш в групата на английския, испанския и кажи-речи немския шампион си е ебати каръка, но се вижда, че Левски ще може да се противопоставя на средняшките отбори в силните първенства. Миналата година се видя де.

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли HighLights от Chelsea VS Barcelona от 18.10.2006 ?

Някво видео... ?

Има го в торентите в дата.бг

 

Иначе най-слабия в мача с Вердер беше Бардон . Всеки пас към него и губеше топката по уникално глуповат начин .

 

Единствено добро впечатление ми направиха Лусио Вагнер (въпреки първия гол) , Еромоигбе и Ники Димитров се включи с голямо желание :) както и Петков де си беше на ниво и нямаше как да хване никой от головете ... Резултата си е реален за жалост , дано тук да играем по-атакуващо и да покажем стойности в играта ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
еее много сте груби бе :D

аз отчасти му съчуствам на тва вратарче.може да се прости с кариерата си :bgrin:

Аз лично му го желая от все сърце.

Да се маха заедно с цялата му рода от БФС,че не мога да ги търпя.

 

 

"Това е Телкийскиииииии.........думите са излишни :bgrin: " :laughing: :laughing: :laughing:

Алекси Руллзз :punk

Link to comment
Share on other sites

Лошо , лошо ... но поне имаме вече 2 отбелязани гола в Шампионската лига , дори и 1-ния да е авто :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...