Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2006/07


4efo_88

Recommended Posts

абе левски трябва да играе своята игра-с разигравания и колкото се може повече задържане на топката,барса ще се изнервят и ще сгрешат.почти съм сигурен,че левски ще вкара,но въпросът е колко ще вкара барса ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
абе левски трябва да играе своята игра-с разигравания и колкото се може повече задържане на топката,барса ще се изнервят и ще сгрешат.почти съм сигурен,че левски ще вкара,но въпросът е колко ще вкара барса ;)

Нали знаеш че почти няма отбори, които да задържат топката повече от барса. Едва ли Левски ще има повече 45% владение... Играта на левски тряа да е яко защита и бързи контри чрез Талкийски...

Link to comment
Share on other sites

Левски не трябва в никакъв случай да тръгне да се надиграва с Барса-просто трябва търпеливо да изчакват своя момент,който може и да не дойде,но все пак :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Само аз ли съм единствения който смята че Левски с тази си игра до тук могат да направят като нищо Х с голямата Барцелона.Че миналата година кой вярваше че ЦСКА ще бият Ливърпул и то на Анфилд.Кой го очакваше?Нищо че Левски е български отбор и не е известен като име.Единствено миналата година разбраха за него.И тогава кой ги броеше да излезнат от групите и даже да стигнат толкова далеч?Незнам ама смятам че щом няма какво да губят ще дадът всичко от себе си.Надявам се даже да излезнат 3ти от групата за да идат в Уефа :)

Link to comment
Share on other sites

Без да подценявам постигнатото от ЦСКА миналата година, ама Ливърпул си бяха едни калитарски марули (полуфинала минаха с гол, който не мина голлинията и финала победиха с дузпи, след като 75 от 90 минути Милан ги мачкаха), докато Барселона миналата година просто си доминираше :) А и засега изглеждат стабилни, изключвайки издънката със Севиля. Все пак успех на Левски :)

Link to comment
Share on other sites

Рийкард: Изпитваме респект към Левски

 

Вероятният състав на Франк Рийкард за мача с Левски

 

Валдес, Пуйол, Дзамброта, Маркес, Ван Бронкхорст (Силвиньо), Едмилсон, Деко, Шави, Жули, Роналдиньо и Ето`о.

 

Карлес Пуйол: Убеден съм, че Левски е класен съперник

 

 

Защо ли ? Еми и те са хора и те правят грешки, дано "сините" изненадат Барселона

Link to comment
Share on other sites

Никой, дори и Муриньо, няма да си позволи да даде изявление от рода на : "Тия ли бе, ша ги разпарцаросаме, да си водят шивач с тях, шот мрежата им, нал знайш..." Е, Муриньо може би, но никой друг. Така че това с респекта, сдържаността и т.н го оставете. Няма да се учудя, ако Роналдиньо и Ето'о започнат на резервната скамейка.

Link to comment
Share on other sites

Ами Гонг вчера казаха, че "Рийкард ще прави големи рокади в състава тоя сезон" и зат'ва в тоя мач нямало да играят Ето'о, Валдес, Лео Меси и Маркес. Вече колко е вярно не знам, но не ми се вярва Барса да надлъгват Левски ;)

Link to comment
Share on other sites

Да съгласен съм че Левски не трябва да се затварят отзад а да играят и да чакат свойте шансове но без да има опълчение в защитата самите футболисти трябва да осъзнаят че дори и да загубят този мач няма да има кой да им се сърди да ще се намерят хора които ще кажат "Видяхте ли колко сте смешни" и други реплики от този сорт но в този мач тези футболисти могат само да спечелят

 

Успех на всички Български отбори в ЕКТ

 

Ето и изказването на Станимир Стоилов

 

"Станимир Стоилов: "Няма да сме опълченци".

Най- добрият нападател на Левски ще пропусне дебюта на "сините" в Шампионската лига. Валери Домовчийски въртеше обиколки на терена, докато другите футболисти тренираха под пълна пара. Христо Стоичков присъства на тренировката на "сините", като бе придружен от дъщеря си. Левскарите тренираха изпълнения на фалове.

 

"Не трябва да изглеждаме като опълченци на терена. Живко Миланов е възстановен, но Валери Домовчийски няма да играе. Радваме се че ще играем с такъв голям отбор. Барселона поддържа постоянно високо ниво вече няколко години. Притеснен съм от колективния начин на игра на Барселона. Съперниците ни имат освен това и ярки индивидуалности, а играят и най-добрият футбол в Европа в последните години. Затова във всеки техен мач изпъква различен футболист.", каза Станимир Стоилов.

 

На въпрос дали вярва, че Левски може да победи, Стоилов отговори: "Ако не мислехме за победа, щяхме да си останем в София. Ще бъда доволен на равенството, ако то е постигнато с добра игра. Но няма да съм щастлив, ако го измъкнем с откровено опълченска тактика".

 

"Ще се представим добре, няма да регистрираме само участие в мача. Всички сме мотивирани да покажем добра игра, чест е да се играе с такъв отбор", каза капитанът на отбора Елин Топузаков.

 

Вероятният състав на Левски :

 

Петков, Миланов, Топузаков, Станислав Ангелов, Томашич, Ричард, Боримиров, Бардон, Емил Ангелов, Телкийски, Йовов. "

Малко информация и за Барселона

 

Рафаел Маркес, Савиола и Силвиньо извън групата за мача

Джовани Ван Бронкхорст и Жулиано Белети се завръщат в състава.

"

Link to comment
Share on other sites

Естествено,че трябва да играят здраво отзад и на контраатака-вие какво искат-да тръгнат да се надиграват с еврошампиона на неговия терен ли!?Нашите никога не са играли на терен с такива размери - все пак Ноу Камп е несъизмерим дори и с Васил Левски по големина и играчите ще капнат до 60 минута ;)

Link to comment
Share on other sites

Вероятният състав на Франк Рийкард за мача с Левски

 

Валдес, Пуйол, Дзамброта, Маркес, Ван Бронкхорст (Силвиньо), Едмилсон, Деко, Шави, Жули, Роналдиньо и Ето`о.

а бе шефе с колоко леви защитника ще играе Барса, бе?

Барселона няма да с всички титуряри. 4-ма ще останат резерви. Пише им го в сайта. Вчера чух, че Лео Меси със сигурност няма да е тетуляр, май и за Маркез го казаха. Аз предполагам, че и Валдес няма да играе, защото Хоркера е направи силен мач срещу Еспаньол, а Барселона не очакват кой знае какви атаки от Левски и като нищо може Валдес да почива днес. ;)

Link to comment
Share on other sites

А ти шефе случайно да знаеш,че Дзамброта може да играе както от дясно така и от ляво :)

Дано тогава срещу Левски да го пуснат от дясно, по-малко глаболия ще имаме ;)

Link to comment
Share on other sites

България има природни богатсва,

България има народ несломим.

България има от всичко по малко,

но само един, ЛЕВСКИ, футболен тим.

 

Мъждукат и други тимчета разни,

Мъждукат, но Левски блести.

Опитват се с ЛЕВСКИ да крачат.

И крачат, но Левски лети.

 

Левски - оле. Оле, оле, оле !

Blagodarq za vnimanieto!

Link to comment
Share on other sites

Естествено,че трябва да играят здраво отзад и на контраатака-вие какво искат-да тръгнат да се надиграват с еврошампиона на неговия терен ли!?Нашите никога не са играли на терен с такива размери - все пак Ноу Камп е несъизмерим дори и с Васил Левски по големина и играчите ще капнат до 60 минута ;)

 

Не знам какво имаш предвид под "нашите" Саше, но преди години на този стадион игра ЦСКА - и вкара два гола

 

EDIT: Да не съм голословен, един от великите мачове за БГ отбор, в който ЦСКА даже поведе, ех спомени:

 

XXIX CWC, 1988/89

 

Semifinal

 

(05.04 - 19.04)

 

Barcelona - CSKA Sredec Sofia 4:2 (2:1)

(Lineker 36, Amor 37, Bakero 49, Salinas 72 - Stoichkov 24, 67)

CSKA Sredec Sofia - BARCELONA 1:2 (0:1)

(Stoichkov 65 - Lineker 25, Amor 81)

 

Също така ЦСКА отбелязва два гола на Барса там и през далечната 1959-та, но губи с 6:2

Link to comment
Share on other sites

Дано тогава срещу Левски да го пуснат от дясно, по-малко глаболия ще имаме ;)

Защо да има по малко главоболия??? :blink:

Той за Италия почти цялото световно игра от дясно!

Link to comment
Share on other sites

Veseo говорим за история - какво да направим, че друг наш отбор не е бил там

 

Примерно да обърнеш внимание на тва, че един друг наш отбор влиза там в момента. То и Ботев сме побеждавали и Байерн Мюнхен и Барселона, ама за тва ли да говорим сега? Айде кротко с историята сега, гледайте утре да потворите и вие такава, да не изложите (пак) България.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...