Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2006/07


4efo_88

Recommended Posts

Според мен Левски не игра лошо срещу Барселона , единствено защото Барса не игра даже и на 50% от възможностите. Дано покажат нещо повече в следващите мачове .

И аз като Сашо да кажа хвала на такива "българи" :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

На мен пък ми стана криво и ядно като ги слушах коментаторите през цялото време как се плюнчеха по тоя въпрос "ах, ще замълчим, за да ви оставим да чуете химна на шампионската лига", "ах, щеше да е хубаво да видим как някой българин се засилва да изпълни наказателен удар срещу Барселона" и всякакви подобни идиотщини.

 

Мислех да задам този въпрос доста по-нататък във времето, но сега ми напира - кое е по-добре - Левски да се класира за ШЛ и да излезе без точка, без гол и с 20 гола в своята врата или въобще да не се класира и "мечтата" да остане за догодина? За каква мечта говорим? Да потичаме из терените на Европа. Густо! Нищо, че отнасяме 5 гола. Ама си има извинение, разбирам, все пак за Барселона говорим...както и да е. Имайте си го патриотизма и за Левски, и за ЦСКА и за останалите

Link to comment
Share on other sites

Не!Първо испанец после левскар :)

Аз съм си фен на барса, ама тук бях определно за левски :). просто барса със и без тия 3 точки ша се класират :).

както и да барса са доста по-добри, а левски съм ги виждал да играят и по-добре.

Имах някакво чувство че барса нападат с 8 човека и се защитатав също с толкова :), а левски напада с 2 и се брани с 4 :lol: . Просто много бавно играеха и някак си нямаше замисъл в играта.

А и тоя Гонзо май го вкараха да кунтузи Пойол :lol: .

Успех на Левски срещу Челси. като гледам репортажа от мача им с вердер не виждам нищо страшно :). (след 2 седмици ли е мача?)

Link to comment
Share on other sites

ами, сашо, ние и да се спукаме да викаме за левски резултатът на таблото няма да се промени. защо да си кривя душата? по-добре да си викам за моя отбор :bgrin: ще си изкупвам греховете срещу вердер и чел$и :P

Link to comment
Share on other sites

Forza BARCA, българино :love
Ехх, то ти ако не си за тях, кой :) ? Аз бях за Левски поради 2 причини:

 

1. Все пак са български отбор

 

2. Страшно много мразя Барса :)

 

Надявам се утре да няма 3-ка ...

Link to comment
Share on other sites

Мислех да задам този въпрос доста по-нататък във времето, но сега ми напира - кое е по-добре - Левски да се класира за ШЛ и да излезе без точка, без гол и с 20 гола в своята врата или въобще да не се класира и "мечтата" да остане за догодина? За каква мечта говорим? Да потичаме из терените на Европа. Густо! Нищо, че отнасяме 5 гола. Ама си има извинение, разбирам, все пак за Барселона говорим...както и да е. Имайте си го патриотизма и за Левски, и за ЦСКА и за останалите

 

Добре, че повечето хора не мислят като теб, направо щяхме да излезем и от УЕФА и от ФИФА и откъдето още се сетиш ;) Просто няма смисъл да играем, те кат' на хванат Бразилия, Италия, Франция... по-хуу изобщо да не играем с тях ;)

 

Извинявай, ама да се досещаш, че Левски са в най-ужасната възможна група? И че ако бяха в група H при Милан, Андерлехт и Лил нямаха да имат РЕАЛНИ шансове да се класират? Да не говорим в колко групи щяха да имат реални шансове поне за 3 място. Ама така е, понякога жребия боли и някои хора дъвчат доволно "видехте ли като искате да играете в Шампионската лига. Ето ви Шампионска Лига сега".

Link to comment
Share on other sites

Мислех да задам този въпрос доста по-нататък във времето, но сега ми напира - кое е по-добре - Левски да се класира за ШЛ и да излезе без точка, без гол и с 20 гола в своята врата или въобще да не се класира и "мечтата" да остане за догодина? За каква мечта говорим? Да потичаме из терените на Европа. Густо! Нищо, че отнасяме 5 гола. Ама си има извинение, разбирам, все пак за Барселона говорим...както и да е. Имайте си го патриотизма и за Левски, и за ЦСКА и за останалите

много глупави разсъждения ! Това е повече от смешно :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Може и да са глупави, знам ли. Все пак никога не съм бил оптимистично настроен към българския футбол и едва ли някога ще бъда. А и като си говорим за патриотизъм, едва ли футболът и спортът по принцип трябва да са главната сфера, в която го практикуваме.

 

@veseo, да, замислям се, в най-жестоката са. Именно заради това съм 100% сигурен в представянето им ;)

Link to comment
Share on other sites

Каквото и да говорят Левски не се представиха зле.Вижте също резултатите Bayern 4-0 Spartak Moskva и Roma 4-0 Shakhtar ... това си е цял заговор срещу страните от соц.блока :blink: :laughing:

 

Разбира се Йовов трябва да бъде изкаран трайно от отбора, защото изпусна на празна врата срещу Удинезе и Словения, и на полупразна срещу парца!Ако беше вкарал гола мача щеше да се развие по съвсем друг начин...

 

Левски нямат и качествен вратар - Петков им се наложи, ама направи такива детински грешки, които Лилчо никога няма да ги допусне.Гола на Роналдинио беше неспасяем, а на Жули - след грешка в защитата от страна на "национала" Томашич.За другите Петков можеше да се потруди повече...Добре поне, че не излезе с традиционните си потури с които се разхожда по стадионите :blink:

Съдията не свири чиста 100%-ва дузпа срещу Станислав Ангелов и това сложи точка!

 

При други обстоятелства (добър заместник на Йовов, качествен вратар и съдия, който не си затваря очите) можеше да се стигне и до 2:2 примерно, но това е шанс!Все пак - горд съм с ПФК Левски!!

Link to comment
Share on other sites

Еми 5...5 кво да се прави.Потрудиха се,опитаха се.Интересното беше че на накяолко пъти взимат топката в добра позиция тръгват напред и не знаят кво да пварят...и дават грешни пасове...

 

А дуспата на балак беше изпълнена с баси злобатта :) ...тфа даже и лилчо нямаше да може да я хване :D

Link to comment
Share on other sites

Тъжна работа. Но разликата в класите беше огромна, а и Левски игра слабо. Стоилов направи огромна грешка с пускането на Живко Миланов. Това момче на този етап просто не става. Видяхме го в националния срещу Шотландия кво направи срещу далеч по-слаби играчи от Роналдиньо, Ето`о или Гудьонсен. Трябваше да пусне отляво Весо Минев, а от дясно да си беше останал Станислав Ангелов. Ангелов беше най-силния играч на Левски. Бардон, Телкийски и до някъде Йовов също показваха от време на време добри изяви, но другите не бяха на ниво.

А за пореден път видяхме... Гонзо. Време му е да се пенсионира, дори за Локото не е достоен. Такова ренде, нападател в групите на Шампионската лига не беше играло. С топката игра не по-вече от 3-4 пъти за цялото полувреме, но направи няколко опита да счупи крака на Пуйол!

Той е остатък от едно още по-жалко време, когато съдиите бяха още по-зле и си мисли, че тва време продължава. Но Левски от доста време не купува съдии, а и в Шампионската лига това е почти невъжможно. Гонзо май още не го е забелязал това и си мисли, че всичко му е позволено.

Link to comment
Share on other sites

На мен пък ми стана криво и ядно като ги слушах коментаторите през цялото време как се плюнчеха по тоя въпрос "ах, ще замълчим, за да ви оставим да чуете химна на шампионската лига", "ах, щеше да е хубаво да видим как някой българин се засилва да изпълни наказателен удар срещу Барселона" и всякакви подобни идиотщини.

 

Мислех да задам този въпрос доста по-нататък във времето, но сега ми напира - кое е по-добре - Левски да се класира за ШЛ и да излезе без точка, без гол и с 20 гола в своята врата или въобще да не се класира и "мечтата" да остане за догодина? За каква мечта говорим? Да потичаме из терените на Европа. Густо! Нищо, че отнасяме 5 гола. Ама си има извинение, разбирам, все пак за Барселона говорим...както и да е. Имайте си го патриотизма и за Левски, и за ЦСКА и за останалите

Тоя коментатор ме разцепи напрао...Ония водат 3:0 и вика "дано Левски запази добрата си игра".хаха ква добра игра,те им нанизаха 100 гола,той за добра игра ми говори.

Link to comment
Share on other sites

Левски си бяха победили още преди да излязат на терена.Самият факт, че имаха честта да играят срещу звездния отбор на европейските шампиони на Ноу Камп в официален мач от ШЛ беше достатъчен.Мен ми хареса играта на момчетата.Наистина се опитваха да играят своята игра...Т'ва е важното.Естествено нямаше как да успеят...Плюс т'ва все пак това е първият им мач срещу наистина голям отбор - важното от мача беше да понатрупат опит и самочувствие.Относно 5те гола, еми нормално - сега 5, другия път 4....Така се гради отбор...

Link to comment
Share on other sites

Така чета тука много постове, нямам намерение да се заяждам с никой. Според мен изключително нелепи голове извън 5-я на Роналдиньо брилянтен. Между първият и вторият гол момчетата играха много добре но просто не вярваха че могат да направят нещо срещу Барса никой не го е очаквал това от тях . Ако в следващитете мачове излезат по освободени може и да има изненади дай боже това беше първият им мач в Шампионската лига но ако се научат да стоят така през 90-те минути както между първият и вторият гол нещата може да изглеждат по добре.

 

Въпроса за "Българите" не искам да го коментирам няма смисъл хорската злоба няма граници

 

Аз съм горд с Левски макар и загуба с 5-0

Link to comment
Share on other sites

някой слуша ли коментара на онова културистче от канал 3-срам,пълна кошница,защо са влезли в групите и тем подобни...направо ме отврати

Link to comment
Share on other sites

На мен ми стана най-шибано, като барса вкарат да слушам как навън част от цесекарите гърмят и стрелят от кеф, че гледат как Левски пада...пълна глупост. :angry1

Не съм от Левски, нито от ЦСКА - уважавам и двата отбора и винаги, когато се борят в Европа викам за тях.

Link to comment
Share on other sites

Е все някога трябваше да си сверим часовниците. С най-добрите в света е най-добре. Следващият мач няма да им е за първи път в ШЛ, няма да е като гост на Барса. Стояхме чудесно на терена предвид спека от стадион, противник, обстоятелства. 5 гола ни вкараха, можеха и още 5 вероятно ако се бяха напънали. С тази игра на Барса всеки може да си тръгне с 5-ца от стадиона им. Хубавото е, че не се затворихме с 10 защитника, играхме си открито, дори имахме няколко положения за гол. Аз съм доволен от мача, надявах се да направим нещо и съм сигурен, че този отбор ще постига още успехи, просто вчера не беше времето и мястото.

А най-смешното е как цесекарите обясняват, че понеже коефициента им срещу Бешикташ в ЕФ бил по-добър, еди какво си... Дано бият, но точно след мача вчера е смешно да злобеят.

Недейте се присмива на Живко Миланов, момчето толкова може, Роналдиньо му еба майката на няколко пъти, но това е Роналдиньо :). Живко спечели доста единоборства, дори един път организира контра и мина Роналдиньо. Жалко че нямаме повече играчи като Пелето, тоя пич за пореден път ми се издигна в очите, универсален футболист и не му пука изобщо.

Link to comment
Share on other sites

Е все някога трябваше да си сверим часовниците. С най-добрите в света е най-добре. Следващият мач няма да им е за първи път в ШЛ, няма да е като гост на Барса. Стояхме чудесно на терена предвид спека от стадион, противник, обстоятелства. 5 гола ни вкараха, можеха и още 5 вероятно ако се бяха напънали. С тази игра на Барса всеки може да си тръгне с 5-ца от стадиона им. Хубавото е, че не се затворихме с 10 защитника, играхме си открито, дори имахме няколко положения за гол. Аз съм доволен от мача, надявах се да направим нещо и съм сигурен, че този отбор ще постига още успехи, просто вчера не беше времето и мястото.

А най-смешното е как цесекарите обясняват, че понеже коефициента им срещу Бешикташ в ЕФ бил по-добър, еди какво си... Дано бият, но точно след мача вчера е смешно да злобеят.

Недейте се присмива на Живко Миланов, момчето толкова може, Роналдиньо му еба майката на няколко пъти, но това е Роналдиньо :). Живко спечели доста единоборства, дори един път организира контра и мина Роналдиньо. Жалко че нямаме повече играчи като Пелето, тоя пич за пореден път ми се издигна в очите, универсален футболист и не му пука изобщо.

 

 

Пелето може би беше единствения в тоя отбор които не му пукаше какво става около него и играеше на върха на възможностите си че да не е и повече

Link to comment
Share on other sites

Недейте се присмива на Живко Миланов, момчето толкова може, Роналдиньо му еба майката на няколко пъти, но това е Роналдиньо :).

:) Мен не ме е яд, че не е кой знае колко добър. Яд ме е, че тъп. Последния гол, феноменалния на Роналдиньо, вижте какво прави Миланов. Цял свят знае, че силният крак на Рони е десният. Роналдиньо е със топката на удобна позиция за стрелба, отляво няма никой, Роналдиньо си я наглася на десния крак (!) А нашият тръгва да го затваря за финт на ляво.

Вярно, че тва е Роналдиньо, но все пак поне можеше да пробва да спре удара с тяло.

Link to comment
Share on other sites

:) Мен не ме е яд, че не е кой знае колко добър. Яд ме е, че тъп. Последния гол, феноменалния на Роналдиньо, вижте какво прави Миланов. Цял свят знае, че силният крак на Рони е десният. Роналдиньо е със топката на удобна позиция за стрелба, отляво няма никой, Роналдиньо си я наглася на десния крак (!) А нашият тръгва да го затваря за финт на ляво.

Вярно, че тва е Роналдиньо, но все пак поне можеше да пробва да спре удара с тяло.

 

Абе стига с тоя феноменален Роналдиньо и извънземния му гол. Роналдиньо е циркаджия, който го бива да играе срещу 'алтава защита и тва е.

А гола.....Анри вкарва по 10 от същия тип на сезон.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...