Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2006/07


4efo_88

Recommended Posts

NRG_God, братле ;) Аз ще хода в София 100% е ако съм жив и здрав и там ще си търся пред стадиона.

Тва си е голям риск . Пожелавам ти успех , ама аз не бих го направил щото накрая може да гледам мача в някоя кръчма покрай стадиона и да си остана само с разкарването.Ако и без тва имаш път към София е ок. Иначе пред входа на стадиона 100% ще се продават билети ,но едва ли ще са по-евтини от 40 лв.

Черната борса си е ебала мамата.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Еми на ЦСКА-МИЛАН продаваха билет, който беше по принцип 15 лева го даваха за по 10 лева, защото юяха да се навътрат много... ;)

Иначе рискувам транспорта 10.40 е с влак...

Link to comment
Share on other sites

Еми на ЦСКА-МИЛАН продаваха билет, който беше по принцип 15 лева го даваха за по 10 лева, защото юяха да се навътрат много... ;)

Иначе рискувам транспорта 10.40 е с влак...

А на мен транспортът ми е 6,60 отиване и връщане.Дано да сте се сбрали някаква тайфа ,че е кофти сам.Бях на 2 мача така и супер скука във влака, ама на стадиона все се засичах с някой познат .

Иначе за тоя ма4 няма вътрене . Който има билет печели яко. Няма начин някой да се притеснява да не се набута . При всички положения може да го продаде тоя билет на двойна цена ,че и повече.

На стадиона ще има поне 10 000 човека които не са левскари , а още поне 3-4 пъти по толкова левскари ще ги е яд ,че няма да могат да отидат на мача ,но така е когато идват най-големите в Европа .

Иначе само като си представя каква ще е обстановката и ме побиват тръпки.

Уфф спирам до тук ,че мамата си джаса :laughing:

П.С. А да и да те питам ти левскар ли си ?

Link to comment
Share on other sites

А на мен транспортът ми е 6,60 отиване и връщане.Дано да сте се сбрали някаква тайфа ,че е кофти сам.Бях на 2 мача така и супер скука във влака, ама на стадиона все се засичах с някой познат .

Иначе за тоя ма4 няма вътрене . Който има билет печели яко. Няма начин някой да се притеснява да не се набута . При всички положения може да го продаде тоя билет на двойна цена ,че и повече.

На стадиона ще има поне 10 000 човека които не са левскари , а още поне 3-4 пъти по толкова левскари ще ги е яд ,че няма да могат да отидат на мача ,но така е когато идват най-големите в Европа .

Иначе само като си представя каква ще е обстановката и ме побиват тръпки.

Уфф спирам до тук ,че мамата си джаса :laughing:

П.С. А да и да те питам ти левскар ли си ?

 

 

С влак ли ще ходиш и с кой ?

Link to comment
Share on other sites

С влак ли ще ходиш и с кой ?

Ако не си намеря билет няма да ходя , иначе винаги съм ходил с най-ранния влак да си направя първо 1 круиз из София. Ти явно имаш билет или и ти ще разчиташ на късмета. Аз чакам 1 френд от София утре каза ,че ще обади дали е намерил нещо на черно или от приятели което да е на по-примлива цена от 40 лв. и ако е отивам с кола. А пък ако не е почвам да се чудя дали да не организираме тука 1 тайфа левскари без билети и да се изтупаме пред стадиона ... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ако не си намеря билет няма да ходя , иначе винаги съм ходил с най-ранния влак да си направя първо 1 круиз из София. Ти явно имаш билет или и ти ще разчиташ на късмета. Аз чакам 1 френд от София утре каза ,че ще обади дали е намерил нещо на черно или от приятели което да е на по-примлива цена от 40 лв. и ако е отивам с кола. А пък ако не е почвам да се чудя дали да не организираме тука 1 тайфа левскари без билети и да се изтупаме пред стадиона ... :unsure:

 

 

Билет имам да за Б сектор сектор 23, демек по близо до В но там където се сабират София-Запад. Много ме е яд че на стадиона ще има повече туристи и семкари откогато и да е било а истинските фенове тези които отидохме до Италия да подкрепим отбора тези които ходим даже и на мачовете с Дунав Русе примерно остаха без билети заради това че Батков за пореден път се издъни ако искаш да ти потърся билет някъде из 23 сектор ако нямаш нищо против да си до СЗ

 

А иначе за идеята ти да сте пред стадиона ако отидете ще си намерите билети незнам на каква цена но задължително ще има глори-хънтерс които ще продават билети. Ако ще идваш по рано ако искаш пиши да се разберем може да дойдеш с нас на шествието-протест срещу ушите с НФК

Link to comment
Share on other sites

Билет имам да за Б сектор сектор 23, демек по близо до В но там където се сабират София-Запад. Много ме е яд че на стадиона ще има повече туристи и семкари откогато и да е било а истинските фенове тези които отидохме до Италия да подкрепим отбора тези които ходим даже и на мачовете с Дунав Русе примерно остаха без билети заради това че Батков за пореден път се издъни ако искаш да ти потърся билет някъде из 23 сектор ако нямаш нищо против да си до СЗ

 

А иначе за идеята ти да сте пред стадиона ако отидете ще си намерите билети незнам на каква цена но задължително ще има глори-хънтерс които ще продават билети. Ако ще идваш по рано ако искаш пиши да се разберем може да дойдеш с нас на шествието-протест срещу ушите с НФК

Брато ако намериш билет за сектор Б до 20 кинта идвам 100% и на ма4а и на шествието на фенклуба. Ще се разберем и с влака сутринта да ни няма . :)

 

EDIT:OK msg ako nameri6.

Link to comment
Share on other sites

Брато ако намериш билет за сектор Б до 20 кинта идвам 100% и на ма4а и на шествието на фенклуба. Ще се разберем и с влака сутринта да ни няма . :)

 

Билета е на 7 кинта само ми дай време до утре да мога да видя Златин какво е направил и ще ти пиша

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на мача. Не се знае в кой сектор ще съм обаче. До вчера бях за В, днеска обаче стана така, че май ще стане А... което от една страна е добре, а от друга е доста сериозен финансов проблем.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на мача. Не се знае в кой сектор ще съм обаче. До вчера бях за В, днеска обаче стана така, че май ще стане А... което от една страна е добре, а от друга е доста сериозен финансов проблем.

 

Айде,приятно прекарване :) Много бих искал да дойда и аз,но трябва да ходя до университета,че една преподавателка е забравила да ми нанесе оценката в протокола... :wacko: Може за някой от следващите мачове да се съберем една агитка и да идем заедно ;)

Link to comment
Share on other sites

Айде,приятно прекарване :) Много бих искал да дойда и аз,но трябва да ходя до университета,че една преподавателка е забравила да ми нанесе оценката в протокола... :wacko: Може за някой от следващите мачове да се съберем една агитка и да идем заедно ;)

Аз съм твърдо за . Само ,че за да си набавим билети трябва някой с сезонна карта да гепи малко билети преди да са ги пуснали на свободна консумация ,че тогава мамата си джаса. А пък дори да не си намерим викам пак да отидем и да търсим там на черно. Ако не намерим и там ще отидем в "Синьото Кафе" или в "Халбата" и там ще зяпаме мача и ще пиеме бира . А после на връщане с останалите фенове :)

П.П. И без това сме малко феновете на Левски в Пловдив - да се сбираме тълпа форумци и да правим инвазията .

Link to comment
Share on other sites

кой мач ще дават днеска по бтв?

Мисля ,че Бенфика - Манчестър Юнайтед . Днес няма интересни мачове :(

Link to comment
Share on other sites

Рууни вярно беше на супер странна позиция. Гола на Саа беше супер изпълнение.

Изненадан съм от равенството на Лил с Милан и браво на ЦСКА, че бият немците ;) .

Link to comment
Share on other sites

Ето това е големият отбор(визирам Челси)Без да разиграват много топката стигнаха до гол(друг е въпросът,че беше елементарно да се покрие Дрогба и да се предотврати смешното попадение...).От това може да се учи Левски,защото Сините се справят добре до един момент,създават положения,но реализацията в повечето случаи е слаба :( Въпреки всичко мога да кажа,че Левски изигра едно силно полувреме,дано да имат шанс да отбележат през второто ;)

Link to comment
Share on other sites

На мен ми харесва как играят . Да голът беше смешен но Петков направи каквото можа липсваше някой да допълни защитата . Аз съм твърдо на Левски - Барселона

Link to comment
Share on other sites

Не става лош мач,аз съм доста доволен :) На Челси им остана само още една греда-лявата ;)

 

Хахаха - това много ми хареса

 

А Сокачев трябва спешно да пийне Валериан, дори може би Лексотан...

 

Иначе вялата игра на Челси отваря възможности пред Левски. Изненадан съм че допускат такива пробиви, ако играят така срещу Барса групата е горе-долу ясна.

Link to comment
Share on other sites

тоя коментатор почва ме дразни леко. левски само да минат център и почва се дере се едно са вкарали 8 гола :angry1

Ми пусни си espn2 и го гледай там.

Иначе не играят зле момчетата просто трябва да си повярват и ако играят така с малко късмет можем да вземем равен. Дано Господ е с нас.Мисля , че трябва да пробват малко повече далечни удари ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...