Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2006/07


4efo_88

Recommended Posts

Айде курви ливърпулскиииииииииии ебахме ли ви майкааааааааааааааааа аааа селяни????

Яжте хуя МИЛАНСКИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ

Milan, Milan solo con te

Milan, Milan sempre per te!

 

 

Нещо мълчът курвите от "града на бийтълсите" ???????????? :D :D :D :D :lol: :lol: :lol:

 

:) ох - тази тема наистина ме радва.

 

KenwooD - такива като теб са минали през този форум не веднъж или дваж. Ти си рицидивист, псуваш, обиждаш - какво ли още не. Мислиш си, че така си много велик или там не зная какво. Мислиш си, че като се изплюеш в лицето на другите и това ще те направи повече "мъж" може би - чесно не мога да ти разбера идеите.

Аз съм възпитан човек и такива просташки постове като твоят направо ме изкарват извън кожата. Ти не само обиждаш мен - като човек, ти обиждаш и останалите хора, които искат да водят един възпитан и толерантен разговор тук на теми, които ги вълнуват, а не да търпят такива гнусни изказвания като твоите.

 

С голямо удоволствие ще съобщя, че KenwooD вече няма да може да поства тук в близките 6 месеца.

За нарушаване на точки 1 и 2 от Правилата на Форума - при това системно - мод. режим до второ пришествие и 6 месеца почивка от този нахален форум, който го извади от нерви и го принуди да използва по наш адрес такива "нежни" слова, които са в разрез с неговоти изтънчено възпитание и мироглед.

 

А по темата - не знам как е минал мача, до колкото разбирам Киллъра ще е бесен.... честито на Миланци.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Това може би беше няй-заслужента победа на Милан от доста време насам. Честито на феновете

Link to comment
Share on other sites

Дреме му на KenwooD :)

Нали МИЛАН биха...Догодина на финала пак ще е на линия!!! :D

Ще заложиш ли на този кон наречен KenwooD, защото стават и грешки - все пак хора сме. Може Милан да са били, но това първо не му позволява да се държи по този начин с другите хора, второ - показва ниска култура както негова, така и на обкръжението му, трето - нагрубява всички нас, които четем този форум и участваме в него. Той откъде да знае, че 99,9% от потребителите не са от Ливърпул? Да не говорим, че малки деца четат този форум и представи си, че попаднат на тези негови откровения. Хич няма да е приятно.

И още нещо имам да добавя - това му е за 3-ти път да бъде наказван за обида и лош език. Смяташ ли, че ще има 4-ти път и като е на мод. режим, мислиш ли, че ако отново започне с колоритните си словосъчетания, някой ще му ги пусне из форума.

 

Направо ще ти отговоря - няма да стане на неговата. Както споменах KenwooD-овци са минали и са заминали от този форум много.... като една софийска бала боклук в Цалапиченското сметище ще е и той - скоро смачкан и преработен.

Link to comment
Share on other sites

Тва беше най-скучни мач който наблюдавахме тази шампионска лига. честито на печелившите :).

Беше ми ясно че милан ще бият, ама поне да бяха показали че го заслужават. Играха добре срещу манчестър, неможаха ли да го направят и сега?

Link to comment
Share on other sites

Беше ми ясно че милан ще бият, ама поне да бяха показали че го заслужават. Играха добре срещу манчестър, неможаха ли да го направят и сега?

Всеки играе спрямо това, какво му позволява противника. А и за Милан беше много важно да спечелят - въпрос на чест. Финалите в ШЛ рядко са атрактивни заради големия залог, днес беше поредния такъв мач.

Браво на Милан, спасиха сезона. С тая средна възраст сигурно са най-дъртия отбор печелил ШЛ :) Дано догодина да се намери малко свежа кръв.

Link to comment
Share on other sites

When you walk through a storm

HOLD YOUR HEAD UP HIGH

And don't be afraid of the dark

 

at the end of the storm

is a golden sky

and the sweet silver song of the lark

 

WALK ON THOUGH THE WIND

WALK ON THOUGH THE RAIN

THOUGH YOUR DREAMS BE TOSSED & BLOWN

 

WALK ON WALK ON WITH HOPE IN UR HEART

and you'll never walk alone

YYOOUU''LLLL NNEEVVEERR WALK ALONE

 

When you walk through a storm

HOLD YOUR HEAD UP HIGH

And don't be afraid of the dark

 

at the end of the storm

is a golden sky

and the sweet silver song of the lark

 

WALK ON THOUGH THE WIND

WALK ON THOUGH THE RAIN

THOUGH YOUR DREAMS BE TOSSED & BLOWN

 

WALK ON WALK ON WITH HOPE IN UR HEART

and you'll never walk alone

YOU''LL NEVER WALK ALONE

YOU''LL NEVER WALK

YOU''LL NEVER WALK

YOU''LL NEVER WALK ALONE

 

Единия отбор трябваше да падне. Днеска се случи да бъдем ние. Другия път ще бием. Ако не другия, по-другия. Ливърпул успя през 2005г. да даде на света финал, който ще се помни години напред. Милан отново показаха, че са голям отбор. Честито на миланситите за победата. Евала им за почетния шпалир накрая. Не ми харесва как играят, не ми харесва стилът им, прекалено предпазлив, прекалено сигурен. Но че са голям отбор никой не може да отрече. Тази вечер е ваша. Някоя от бъдещите вечери ще е наша. YOU''LL NEVER WALK ALONE

Link to comment
Share on other sites

Тва беше най-скучни мач който наблюдавахме тази шампионска лига. честито на печелившите :).

Беше ми ясно че милан ще бият, ама поне да бяха показали че го заслужават. Играха добре срещу манчестър, неможаха ли да го направят и сега?

 

верно е по скучен финал не съм гледал , бях го играл в ефу-то за милан но накрая се молех мача да стане Х или евентуално милан да паднат та да има нещо интересно за гледане :punk

Link to comment
Share on other sites

верно е по скучен финал не съм гледал , бях го играл в ефу-то за милан но накрая се молех мача да стане Х или евентуално милан да паднат та да има нещо интересно за гледане :punk

преди 2 години беше най-зрелищния, но обикновено финалите са скучни, защото целта оправдава средствата

Link to comment
Share on other sites

скукакта в мача беше голяма, в това няма спор и най-вероятно затова и заспах след първия гол. за щастие се събудих за последните 2 и явно не съм изпуснал нещо кой знае какво от мача. единственото нещо, което ме подразни е, че това псевдно футболист (пусия) инзаги вкара отново 2 олигофренски гола. то бива, бива късмет, ама тва скелетче направо на футболист не прилича и накрая смукачев вика невероятния пипо или нещо такова. е*ати тъпия коментатор и олигофрен. иначе почти бях убеден, че милан ще бият, не може ливърпул все късмет да имат и с тая защитна игра :sick както и да е намериха си майстора :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

тоя никога не ми е харесвал като футболист и каквото и да гледам няма да ми хареса. виж кви му са измислени половината голове, топката случайно го уцели и айде тоя вкара :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ако му бяха 10 головете разбирам, ама неговете са близо 60 ( в ШЛ)! ;)

 

Да не говорим, че има и супер красиви попадения.

Link to comment
Share on other sites

Еми смеха е пълен. Наказан отбор едно друго. Позволиха му да играе в ШЛ и зеха, че я спечелиха. Честито да им е.

това след години никой няма да го помни ;)

всеки ще знае, че милан е зел купата :punk

иначе в мача като цяло играхме зле, но и ливърпул бяха се гипсирали зраво...абе кво значение има-милан е шампиона :woot :punk

Link to comment
Share on other sites

Поздравления за Милан.Както каза Гатузо,всички говорят че Калчото е в криза,а това може би бе най-силната година в историята на Италианския футбол.Иначе за вчерашния мач мисля,че Анчелоти направи мача на живота си и почти собственоръчно направи Милан шампион,колкото и пресилено да звучи.Нито Кака,нито Зеедорф,нито Индзаги блестяха,но Милан надигра Ливърпуул.И то по типично италиански начин.Много хора ще кажат,че мачът е бил скучен,но за мен като върл фен на Калчото,беше удоволствие да видя как тактиката на един отбор,спечели толкова важен трофей.И то срещу капацитет като Бенитес.И като заключение,мисля че опитът на Милан да се откъсне от корените си и да играе атрактивно се оказаха безплодни.А когато играят стил,близък до катеначото,и до стила,който се изповядва в Италия,резултатите не закъсняват!

Link to comment
Share on other sites

:) ох - тази тема наистина ме радва.

 

С голямо удоволствие ще съобщя, че KenwooD вече няма да може да поства тук в близките 6 месеца.

За нарушаване на точки 1 и 2 от Правилата на Форума - при това системно - мод. режим до второ пришествие и 6 месеца почивка от този нахален форум, който го извади от нерви и го принуди да използва по наш адрес такива "нежни" слова, които са в разрез с неговоти изтънчено възпитание и мироглед.

 

А по темата - не знам как е минал мача, до колкото разбирам Киллъра ще е бесен.... честито на Миланци.

 

Оправяш ми усмивката ТАЗ, обичам интелигентни хора с власт

 

Тва беше най-скучни мач който наблюдавахме тази шампионска лига. честито на печелившите :).

 

Съгласен съм

 

When you walk through a storm

HOLD YOUR HEAD UP HIGH

And don't be afraid of the dark

 

at the end of the storm

is a golden sky

and the sweet silver song of the lark

 

WALK ON THOUGH THE WIND

WALK ON THOUGH THE RAIN

THOUGH YOUR DREAMS BE TOSSED & BLOWN

 

WALK ON WALK ON WITH HOPE IN UR HEART

and you'll never walk alone

YYOOUU''LLLL NNEEVVEERR WALK ALONE

 

When you walk through a storm

HOLD YOUR HEAD UP HIGH

And don't be afraid of the dark

 

at the end of the storm

is a golden sky

and the sweet silver song of the lark

 

WALK ON THOUGH THE WIND

WALK ON THOUGH THE RAIN

THOUGH YOUR DREAMS BE TOSSED & BLOWN

 

WALK ON WALK ON WITH HOPE IN UR HEART

and you'll never walk alone

YOU''LL NEVER WALK ALONE

YOU''LL NEVER WALK

YOU''LL NEVER WALK

YOU''LL NEVER WALK ALONE

 

Единия отбор трябваше да падне. Днеска се случи да бъдем ние. Другия път ще бием. Ако не другия, по-другия. Ливърпул успя през 2005г. да даде на света финал, който ще се помни години напред. Милан отново показаха, че са голям отбор. Честито на миланситите за победата. Евала им за почетния шпалир накрая. Не ми харесва как играят, не ми харесва стилът им, прекалено предпазлив, прекалено сигурен. Но че са голям отбор никой не може да отрече. Тази вечер е ваша. Някоя от бъдещите вечери ще е наша. YOU''LL NEVER WALK ALONE

 

Килерине бая бира ш'са изпии докато дойдат тези дни. Жалко, наште отбори също като Ботев играят добре само вкъщи

Link to comment
Share on other sites

Нищо общо с истината... Ливърпул са турнирен отбор и за мен е един от най-възможните кандидати за финал на ШЛ. Но това, че загубиха от Милан - ами аз си казах... ако не реализират пробивите си по крилата, няма как да победят... Ако мача се преиграе ей сега, може резултата да е на обратната страна, но тогава имаше 1 ключов момент и той беше гола на Индзаги. Като цяло Ливърпул бяха по-активният отбор в двубоя и търсиха повече победата. Повече удари, териториален превес, но победителят се отчита на голове, а не на положения.

Link to comment
Share on other sites

Честитка на критиците :devil ...и на тези, които от самото начало вписваха Милан сред аутсайдърите.

Отборът ни не показа особено добра игра, но и това се оказа достатъчно :)

Честито на всички фенове ! B)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...