Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2006/07


4efo_88

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Еееее заради тея тъпаци левски не можах да гледам БарЦа - Челси...

Някой ако има линк към мача... да дава.

 

А направо съм изумен от Арсенал! то бива бива .....

Link to comment
Share on other sites

Николай Михайлов: Не съм спал цяла нощ, извинявам се на всички

 

"Не съм спал цяла нощ. Адски ми е неприятно това, което се случи. Съжалявам много, но не мога да върна времето назад. Разбрах се с Мъри Стоилов да си тръгна по-рано, защото не бях добре. Искам да се извиня на публиката, но трябва да кажа, че един истински фен подкрепя един футболист в труден момент, независимо дали това съм аз или някой друг от отбора. Поемам изцяло вината за първия гол. Затова на полувремето се разбрахме да изляза, за да можете 30-40 хиляди души отново да започнат да подкрепят тима, както се получи през второто полувреме", заяви Михайлов преди днешната възстановителна тренировка на Левски.

 

... topsport.bg

 

Коментари след новината:

 

" Нищо бе бате, ти нали спа на мача "

 

:D ;)

Link to comment
Share on other sites

ЕХх няма такъв карък като арсенал майна...как едно поне положение не вкараха не е истина.

 

Тея цска сигурно са направили няква магия с водка да е им вкрват голове(до сега не са им вкарали нито един май)

Link to comment
Share on other sites

Незнам какво са направили ЦСКА, но Митко Бербатов отново показа че е невероятен нападател, вкара 2 гола за Тотнъм срещу Брюж 3:1 ! Айде Митко!

 

http://topsport.ibox.bg/news/id_1349886031

Link to comment
Share on other sites

Незнам какво са направили ЦСКА, но Митко Бербатов отново показа че е невероятен нападател, вкара 2 гола за Тотнъм срещу Брюж 3:1 ! Айде Митко!

 

http://topsport.ibox.bg/news/id_1349886031

Браво на Митко, а УФО иначе си има тема за Уефа къп...

Първия гол бе наистина брилянтен :)

Link to comment
Share on other sites

Снимки и клипчета от Левски - Вердер

 

От 984 до 988 е боят преди мача. Вероятно са го въртяли по телевизиите, но аз сега се прибирам от София. Като цяло другото си е беше скука. Е, снимал съм няколко клипчета на Ники Михайлов преди да му набучат тройката. Разхожда се като манекен, прави си някакви упражнения по време на игра, кляка, става.... загряваше си до буквално минути преди да му вкарат. Иначе си личи, че няма още опит и не може да бъде подлаган на напрежение. Видяха го и Вердер и набързо пресираха след първия гол, който не успях да снимам, просто защото не очаквах подобно развитие... за после да не говорим, но едно беше ясно - Вердер ни пощадиха. Реално Митрев не се оказа по-добра смяна, защото го видяхме само гони топки и с нито една проява, поради простата причина, че Вердер направиха една-две атаки второто полувреме. На полувремето имаше и един бърз бой между фенове, който за жалост не можах да заснема. Хората се пречукаха, а полицията стоеше и гледаше тъпо. Общо взето - язък за висенето в студа. Поне организацията беше по-нормална тоя път и се влезна за 5 минути на стадиона. С Барса ще е същото, но поне да ги видим звездите на живо...

Link to comment
Share on other sites

Е темата е за ШЛ и лески, не за ЦСКА които са в много слаба форма в момента. Просто немога да разбера как могат разни рогати бухали да им минава дори и мисъл през главата че могат да направят нещо в ШЛ. Е извинявай обаче този отбор който игра снощи отпадна от БЕВЕРЕН! :lol: ЛЕски трябва да запалят по една свещ в джамията да отпаднат от ШЛ с по-малко от 20 гола за 6 мача.. засега са само 13 ;) Незнам само на кои им викаха футболните идиоти на Европа...

Отпаднахме от Беверен, но миналата година направихме 1/4 в УЕФА, тази влязохме в ШЛ, вие все мухите лапате :). ИСП!

Link to comment
Share on other sites

Аз обмислям да сложа 1-2 лв на Левски срещу Барса. Стоичков е казал, че Барса е сигурен победител, а той нали е българския Пеле :) ;)

 

А за тея клипчета с боя от Левски-Вердер - кво да кажем, освен говеда. За кво се бият и те не знаят?

Link to comment
Share on other sites

Аз обмислям да сложа 1-2 лв на Левски срещу Барса. Стоичков е казал, че Барса е сигурен победител, а той нали е българския Пеле :) ;)

 

А за тея клипчета с боя от Левски-Вердер - кво да кажем, освен говеда. За кво се бият и те не знаят?

Всяка,ама всяка уважаваща агитка би защитила честта си.Полицай взе едно от знамената и си го зави и си го замъкна с него...провокация-за това ...

Ако сме говеда заради това ,че са се опитали да си върнем знамето, представям си какво трябва да си ти, правейки такива заключения без да знаеш причината.

 

Всяка агитка би направила същото! Просто нз говеда ли или не , ако съдиш от това значи всички футболни фенове са такива или просто ти не си фен ...

 

@VooDooMaN :thumbs-up: :beerchug That's the spirit!

Link to comment
Share on other sites

Няма значение причината. Има си шеф на фен-клуба има си шеф на полицате и т.н. Знамето няма да бъде изгорено. Просто след мача се отива и се подава жалба и знамето се връща. Какво критикуваш notor1ous, след като той е много прав. Това знаеш ли, че можеше да коства много солено на Левски. Ей заради такива неща не ни искат в Европа.

Link to comment
Share on other sites

Знамето го върнаха и без да се иска от фенклуба официално ,а ушевия го върна за да се успокоят страстите. За да критикува по тоя начин излиза ,че агитката на неговия отбор никога не е правила такова нещо ,което е направо абсурдно. Тругнал да се присмива хърбел на щърбел...

Иначе си взех билет за мача с БАРСА :) и ако ни бият лошо поне ще видя Рони на живо :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
естествено по бтв ни пуснаха единствения мач без голове :lol:

За сметка на това утре ще има много :)

Link to comment
Share on other sites

В едната врата :bgrin:

Е ти пък ся . Защо трябваше да уточняваш :bgrin: . Важното е и ние да вкараме някой гол и да играем добре . Ще се радвам на 1-2 за гостите. Това е и моята прогноза за мача (малко пристрастна ,но сърце не ми дава да кажа ,че ще паднем с повече) Абе ако Господ е българин днес може и да вземем Х :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Вчера едно приятелче ме зарадва с добрата новина,че има билет за мача,така че ще отида да гледам двата най-любими ми отбора :punk Смятам че при едно невероятно щастливо стечение на нещата може и да вземем нещо ;) :D :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...