Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2006/07


4efo_88

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Еее днеска се надявах по БТВ да дават мач от ШЛ, пускам, то имало представление на цирк Добруджа, с участие на германски жонгльори. ;) Трагедия, е това си е излагация! Не си спомням по-печален отбор в ШЛ... Независимо че съм ЦСКАр, ми е тъжно за левски, излагат страната ни...

Link to comment
Share on other sites

Еее днеска се надявах по БТВ да дават мач от ШЛ, пускам, то имало представление на цирк Добруджа, с участие на германски жонгльори. ;) Трагедия, е това си е излагация! Не си спомням по-печален отбор в ШЛ... Независимо че съм ЦСКАр, ми е тъжно за левски, излагат страната ни...

ми няма да пуснат барса-челси да гледаме футбол от най-високо ниво ми дават тея палячовци :(

Link to comment
Share on other sites

питаш ли ме мен :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Т'ва е щото сте свити душички и комплексари...

Малката перука е трагичен , жалко ,че провали усилията на отбора до 1-вия гол . Вкараха гол без положения и след това им се скосиха краката и айдееееее...

Малката перука президент,о малката перука президент. Проваля всичко и даже с ехидна усмивка бе - тоя е за депутат...

Като цяло нз що Мъри не го замени още след тая простотия ами изчака да го донаебат с още 2 гола ...

 

Боби , Боби , синът ти първо провали младежите,после юнушите сега и Левски... и всичко е твоя вина , не негова ... Той просто е некадърен , а ти го лансираш , ако не беше ти нямаше да се случи това ...

Така е и в управлението 1 идиот с власт е опасна работа :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Т'ва е щото сте свити душички и комплексари...

Уевски уевски уевски уевски уевски :lol: :lol: :lol: :lol:

 

btv. Барса-Челси ги дават по ITV3 ;)

Която Евроком не предлагат :)

Link to comment
Share on other sites

Излишно е да се злобее, но което си е истина - истина си е: резила е пълен, и то като домакини!

 

Втория гол на сините обаче няма да се брои като отбелязан в ШЛ :bgrin:

 

Иначе тва момченце няма никаква работа по-нагоре от някоя регионална група в някой селски отбор, или пък да иде да се "доучи" ако е възможно...

 

Да не говорим че и над половин час остава....

 

ЕДИТ: За пореден път публиката на Левски показва какви долнопробни помияри са, ужасно лошо поведение /както винаги/, но сега ги гледа и Германия

Link to comment
Share on other sites

Ники Михайлов да ходи в отбора на Лечков. Само за там става....максимум при Дражев....

Такъв резил от тва момче...и тва идва от човек, който преди 3 дни направи грандиозни изявления в своя полза. Направо взимам да си мисля, че има господ :D

Link to comment
Share on other sites

Поздрав за всички финове на уефки от DJ Mihaylov

 

Akon feat. Eminem - Smack That.mp3 :punk :music

Тоя касетофон е най-оригиналния човек в форума :wacko:

Ники, btw скаута на "Елегант" Хисаря те е забелязал и те иска в отбора заедно с Пацо и гения на комичната мисъл Кенууд.

Link to comment
Share on other sites

Не си спомням по-печален отбор в ШЛ...

 

В УЕФА имаше един червен такъв... много смях вкараха срещу сръбските/хърватските жонгльори от Хайдук Кула :lol:

 

 

Като цяло нз що Мъри не го замени още след тая простотия ами изчака да го донаебат с още 2 гола ...

 

И на Мъри зададоха същия въпрос. И на теб ще ти дам неговия отговор - видя ли в кои минути са головете? 3 гола за 4 минути. Кво значи "изчака още 2 гола"...

Link to comment
Share on other sites

Надявам се другия сезон Левски пак да се класират и този път да постигнат нещо ;) защото ЦСКА-то нямат отбор за ШЛ все още ;)

Link to comment
Share on other sites

ами да,нямат все още отбор за групите.дори да се бяха паднали на мястото на шахтьор,в най лесната според мен група д,пак щеше да е същия филм и нямаше да земат точка,е може би щяха да вкарат 1-2 гола повече,но кво от това

Link to comment
Share on other sites

Не се нахвърляюте върху това 18-годишно момче :excl: То не е виновно,че с 5-6 мача на година е хвърлено в голямата битка :excl:

 

А какво да кажем за грешките на Виййзе от Вердер и Робинсън срещу Хърватия :blink:

Link to comment
Share on other sites

Вратаря направи грешка, но беше неизбежно. Много е млад, няма опит дори в България, а какво остава за Европа, и то в такъв мач, срещу най-добрия отбор в Германия. Все пак е показвал, че може да играе на ниво и все някога трябваше да сгреши. Верно беше фатално, но все пак дано да не му повлияе на психиката ... :)

Link to comment
Share on other sites

В УЕФА имаше един червен такъв... много смях вкараха срещу сръбските/хърватските жонгльори от Хайдук Кула :lol:

И на Мъри зададоха същия въпрос. И на теб ще ти дам неговия отговор - видя ли в кои минути са головете? 3 гола за 4 минути. Кво значи "изчака още 2 гола"...

 

Е темата е за ШЛ и лески, не за ЦСКА които са в много слаба форма в момента. Просто немога да разбера как могат разни рогати бухали да им минава дори и мисъл през главата че могат да направят нещо в ШЛ. Е извинявай обаче този отбор който игра снощи отпадна от БЕВЕРЕН! :lol: ЛЕски трябва да запалят по една свещ в джамията да отпаднат от ШЛ с по-малко от 20 гола за 6 мача.. засега са само 13 ;) Незнам само на кои им викаха футболните идиоти на Европа...

Link to comment
Share on other sites

само да вметна една статия на Топспорт от 29.10.2006 г.

 

 

На моите години нито баща ми, нито дядо ми са имали успехите ми.

Скандално изявление направи резервният вратар на Левски и син на президента на БФС Борислав Михайлов Николай на вчерашната тренировка на "сините".

 

"Понякога се дразня, когато започнат да приказват, че заради дядо ми и баща ми съм станал такъв. Или ме сравняват с тях. Ако нормален човек се замисли, веднага ще разбере за какво става въпрос. Върнете ги на моите години и ще видите, че те не са постигнали абсолютно нищо от това което съм аз. Не искам да се хваля, трябва да вървя нагоре", заявява младокът цитиран от "Тема спорт".

 

"Обсъждал съм го с двамата и те знаят, че съм ги изпреварил и във вечното дерби, и в УЕФА, и сега дай Боже във вторник да се представя добре, ако Гошо не се оправи. Във всички национални отбори - от юношески до мъжки, съм се появил по-рано от тях", продължава изцепката си Михайлов младши.

 

Доста от феновете на Левски смятат, че вратарят можеше да се намеси далеч по-добре при удара на Масена Моке, довел до изравнителното попадение за Черно море в петък.

 

"Критиките не трябва да ме мачкат, а да ме амбицират още повече. Хубаво е да ги възприема. Да стигнем до общо мнение с баща ми и дядо ми, с което да се съобразя. Все пак те са били големи вратари. Нормално е да не са доволни, когато има гол във вратата ми. Аз съм трето поколение футболист в семейството и се очаква много от мен. Хората трябва да разберат, че исках да хвана топката, но моментно състояние или липса на късмет ми попречи. Отдавам го и на добър удар на Моке", завършва младежкият национал.

 

 

 

 

 

не е ли сладък... :bgrin: искам го чуя сега какво ще каже... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

не е ли сладък... :bgrin: искам го чуя сега какво ще каже... :rolleyes:

И аз искам да го чуя ,но явно няма да излезе от тях 10 дена от срам и ще се крие като мишка от репортерите... Смешен малък,надут пуяк.

Такива "манекенчета" не заслужават да играят дори в селските групи. Няма такъв царвул!!!

А някъде чух ,че имало фенове ,които още го били защитавали.А бе смешни "алени" драскачи ,това не са фенове ,а застаряващи футболни деятели, люпещи семки в сектор "А' , които се ебат с Бобката Михайлов.

Боби сори вече никъде няма да можеш да пласираш некъдърния си син! Ето и какво смята вестник "Билд"

по въпроса:

 

Билд: " Вратар-глупак! Вердер каза три пъти благодаря ... Михайлдооф (б.р. Дооф=тъп,глуповат ...от немски език)"

 

Не се нахвърляюте върху това 18-годишно момче excl.gif То не е виновно,че с 5-6 мача на година е хвърлено в голямата битка excl.gif

 

Ако не беше се изживявал като световна звезда , намяше да се нахвърляме срещу него, но да правиш изявления от сорта " Понякога се дразня, когато започнат да приказват, че заради дядо ми и баща ми съм станал такъв. Или ме сравняват с тях. Ако нормален човек се замисли, веднага ще разбере за какво става въпрос. Върнете ги на моите години и ще видите, че те не са постигнали абсолютно нищо от това което съм аз. Не искам да се хваля, трябва да вървя нагоре" ...

Айде стига го защитавайте ... Въпреки ,че съм левскар се радвам ,че този мухльо си го получи.

Link to comment
Share on other sites

Е темата е за ШЛ и лески, не за ЦСКА които са в много слаба форма в момента. Просто немога да разбера как могат разни рогати бухали да им минава дори и мисъл през главата че могат да направят нещо в ШЛ. Е извинявай обаче този отбор който игра снощи отпадна от БЕВЕРЕН! :lol: ЛЕски трябва да запалят по една свещ в джамията да отпаднат от ШЛ с по-малко от 20 гола за 6 мача.. засега са само 13 ;) Незнам само на кои им викаха футболните идиоти на Европа...

Няма да стане ако ще и фишек в гъза да си забият...

Барса тука в София ще им тропнат поне 0:5,Челси и те.

И Чорни може да ги чака на аерогарата в Израел :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...